Čo mám robiť?

24. apr 2022

Ahojte. Potrebujem sa trocha vyrozprávať a vypočuť si názor niekoho iného.
Mala som dlhé roky partnera, skončilo to v dobrom a do dnešného dňa sme v kontakte. Rovnako naše rodiny sa i do dnes aktívne stretávajú. Ja aj mama sme mali narodeniny a dohodli sme sa na spoločnej oslave o mesiac. Ona chce pozvať aj bývalého s celou rodinou. Majú veľmi dobrý vzťah a dodnes mame veľa pomáhajú. Bude tam samozrejme aj moja celá rodina, aj vzdialená. Na tom by nebolo nič zle, lenže..
Začala som randiť s jedným chlapom a začína sa to rozvíjať i k niečomu viac. Neviem však ako odreagovať túto situáciu. Ak budeme už spolu ale i keď nie, len randiť, asi by sa ho patrilo pozvať na oslavu. No bolo by to veľmi nepríjemné, bývalý, jeho rodina, moja celá rodina. Boli by to nepríjemné pre hostí, preňho a i pre mňa. Zároveň by som pochopila, že by mu padlo zle ak by ako môj potencionálny budúci partner nebol pozvaný. Čo by ste robili vy?
Druhá vec je, že sa celkovo obávam toho aby som ho zobrala domov. Jednak moja rodina má celkom zvláštnú povahu a ja ich ľúbim ale občas mi vedia spraviť riadne trápne situácie a do plusu kým ten chlap žije na veľkej nohe, my sme oproti tomu dosť skromne a obávam sa jeho reakcie na náš dom (napríklad).

petamich
24. apr 2022

nevidim nic zle na tom, ak by si ho v tejto faze este na oslavu nepozvala 🤷‍♀️ a aj by som mu to tak vysvetlila, ze sa este necitis na to, aby sa zoznamil s celou rodinoz

autor
24. apr 2022

@petamich Áno aj ja nadtým uvažujem, že aj keby mama nepozvala bývalého s celou rodinou i tak by to bolo ešte moc (celá moja rodina) . Snáď bude mať pochopenie,.. ďakujem😊

petamich
24. apr 2022

moja rodina je nazvime to zaujimava a moj manzel ich prvykrat stretol asi po svadbe 🤪 ani nie na svadbe, lebo sme sa brali cez koronu...este by si to rozmyslel, ked by ich stretol skor (srandujem) ale tak on tiez nejako nie je z tych, co by sa "nevedeli" dockat stretnutia s rodinou, tak mu to vobec nevadilo

kazodpadne si myslim, ze kazdy normalny clovek to pochopi, ze nie kazdy sa hrnie do velkych zoznamovaciek - drzim paste 😃

syslik81
24. apr 2022

este len zacinasrandit .. preto by som ho na rodinnu oslavu nepozvala a nechala si nanho mini oslavu vo 2jici ak bude chciet

lija22
24. apr 2022

a ved zacinate randit. zatial ho nevolaj na tutooslavu. tvoje narodky oslavte sami dvaja a ty aj s mamou a exfamiliou. to je inac celkom vtipne ale super

marca12
24. apr 2022

Zlozita situacia. Radia ti nepozyvat ho na oslavu. Uz vidim jeho nadsenie,ked sa dozvie,ze oslavujes s celou exovou familiou a sucasneho si nepozvala. Ja by som skor pozvala sucasneho,ak to tak citis.

kassandra25
26. apr 2022

😄😁😃amen. Telenovela č.500

heleninamama
26. apr 2024

Fakt sa musíš nudiť, keď takúto banalitu prežívaš natoľko, že o nej zakladáš diskusiu. Alebo tému tehotenstva v sebe neustále podvedome riešiš, keď sa ťa takto veľmi dotkli slová povedané len tak mimochodom.
Najskôr o sebe vyhlásiš, že si na deti stará a máš mladšieho priateľa, pri ktorom sa logicky predpokladá, že deti ešte nechce a keď Ťa niekto milostivo uteší, že rodiť môžeš aj v 40-ke, tak sa urazíš.🤣🤣🤣 Hlavne si uvedom, že toto všetko sú len zdvorilostné reči, každému je úplne jedno, kedy a či vôbec niekedy porodíš. Cudzie tehotenstvá a deti fakt nikoho nezaujímajú.