Čo je to za reakcia?

7. aug 2022

Vopred upozorňujem,že nie som emočný typ a mám problém u ľudí odcitavat emócie či už negatívne alebo pozitívne,tak mi skúste dať názor na toto. Mám veľmi dlho sex.vztah,vyhovuje mi,všetko ok,neotravuje ma a naša konverzácia bola vždy o tom, kedy komu vyhovuje stretnutie. Občas si správy odignorujeme,ja buď nemam chuť mu odpovedat alebo nemám v blízkej dobe chuť sa s ním stretnúť,tak neodpovedam. Ozval sa mi a nechcelo sa mi ho riešiť,tak som ho ignorovala a on mi začal vypisovať na všetky dostupné možnosti,keď som po pár dnoch zareagovala,tak som dostala zdrba,že či sa mi konečne uracilo odpovedat a pri plánovani stretnutia začal vyzvedat kde som a ako dlho som a kedy sa vidíme a že to je strašné dlhý čas čo má nevidel a dlhý čas kým sa uvidíme znova a mne to prišlo také zvláštne,viac som v konverzácii nepokračovala,nikdy sa takto nechoval. Vždy keď sme sa nemohli stretnúť a odmietla som,mi napísal len ok a ja jemu tiež a teraz toto. Názor?

mima1991
7. aug 2022

zistil, ze ta ma rad zrejme

zmrzlinka2021
7. aug 2022

No chcel madrac a nebola dostupná. Nie všetko čo je zadarmo, je aj v požadovanej kvalite.

0silvia0
7. aug 2022

Asi ho uz velmi velmi tlacili vajcia a nebol nikto iny poruke🙄

tykat
7. aug 2022

Nadrzany a aj ostatne ho odignorovali. Mal by ta s nimi skontaktovat nech je stale niektora pripravena podrzat.

sense
7. aug 2022

Ze zrejme si zranila jeho ego, on silou mocou chcel a nebola si po ruke

mandzula
7. aug 2022

Si si dovolila nebyt rovnako nadrzana ako pan tvorstva.

jana_eyre_2
7. aug 2022

Keď takto fungujete dlhý čas ako píšeš a choval.sa tak až teraz, povedala by som, že zrejme zažil niečo negatívne a chcel sa stretnúť s niekým kto by mu bol blízko..

nurielka
7. aug 2022

Názor asi taký, že to potrebuje minimálne 3x do týždňa ak nie 7x a ty si zrátaj koľko sa mu ozveš a môžeš si z toho vyvodiť záver. Už bol na prasknutie. 😃

janinah
7. aug 2022

Názor? Že ako môžu ľudia takto žiť nepochopím nikdy...

vilma7
7. aug 2022

Názor na toto? Ste horší ako zajace.
Ako ani žiadna úcta k sexuálnemu partnerovi, že si nie ste schopní ani napísať : teraz nemám chuť, vrzni si s inou! - ale ignorujete si správy? A potom bez chochmesu spolu prasite?
Niektorí ľudia su ozaj horší ako zvieratá.

0kristina0
7. aug 2022

Zakladna slusnost, odpovedat na spravy, aj keby si ho doprdele poslala ale odpovedat si mala lebo takto si ho ignorovala a to zrovna neposobi dobre. To ti ruky odpadnu ked mu odpises? Ja sa mu necudujem a vlastne cudujem, ze s tebou este straca cas.

stanulienkat
7. aug 2022

Vrchol primitivizmu neodpovedat. To nemas tolko vychovania a slusnosti napisat, ze momentalne nemas zaujem? Ako takito ludia mozu vychovat deti, ked nemaju zaklad slusnosti?

jana_eyre_2
7. aug 2022

Ženy, ja si myslím že autorka môže mať aspergera, preto o sebe píše že nie je emočná a nevie vyhodnotiť.. proste je taká, nemyslim že to treba nejako súdiť..

0kristina0
7. aug 2022

@jana_eyre_2 Co ma spolocne slusnost odpovedat dotycnemu s emociami? Ved to ucime deti od mala, co je slusnost.

jana_eyre_2
7. aug 2022

@0kristina0 proste ju nenapadlo že sa ho tým môže dotknúť..
skús si pozrieť niečo o asbergeroch.. tam nezáleží na tom čo ich učíš od mala..

autor
7. aug 2022

No takto..neodpovedam mu,pretože on veľakrát ani mne neodpovie, alebo uprostred konverzácie na otázku neodpovie a ukončí debatu,ktorá je síce aj tak o ničom,ale predsa. A ja to neriešim,mne je to jedno, ja sa nezamyslam,prečo neodpovedá,proste ho občas využijem na tento účel a podľa toho sa aj správam. Nie je moja povinnosť s ním čokoľvek riešiť okrem dátumu stretnutia,čiže preto ma to zaskočilo,že teraz bol až doterny a nie som u neho na to zvyknutá.

lienka.7
7. aug 2022

Chcel proste sex ako bol zvyknutý, nebola si po ruke tak sa vyventiloval tymto spôsobom.
Vykašľala by som na neho.

lujza123
7. aug 2022

@janinah no možno je to občas aj lepšie byt single a mať niekoho iba na pravidelný sex ako sa dať dokopy s prvým debilom a potom tu zakladať témy: muž ma zbil, muž mi zobral posledné peniaze a kúpil si cigarety, muž došiel k mojej kamoske a zbil jej frajera….( len taký dnešný výber)

Keby som sama tiež to asi tak riešim, žiť v celibáte čele roky by som nechcela, známosti na jednu noc ma nelákajú

terezka1947
7. aug 2022

Divní ľudia robia divnú dobu.
Boja sa vzťahu,tak radšej prostituujú. Aby sa nesklamali,aby nikomu nedovolili nahliadnuť do ich vnútra,aby,aby.
Pardon,teraz sa to volá kamarátstvo s výhodami.
To je začarovaný kruh.
Hladat šťastie na nesprávnych miestach.

zmrzlinka2021
7. aug 2022

@terezka1947 hovori sa tomu "človek = vec na pouzitie".

sovica
7. aug 2022

@autorka, súhlasím s @jana_eyre_2, podľa "...upozorňujem,že nie som emočný typ a mám problém u ľudí odcitavat emócie či už negatívne alebo pozitívne..." predpokladám, že máš Aspergerov syndróm a asi aj o tom vieš. Stačilo napísať "Prepáč, dnes (tento týždeň) som veľmi zaneprázdnená. Keď budem mať čas a chuť, ozvem sa Ti." Elementárna slušnosť. Viem, Asperger to nechápe, ale dá sa to naučiť. Keďže nie si už dieťa, vieš si takéto veci naštudovať. Myslím tým, ako sa chovať v určitých situáciách, ktoré síce nevieš emočne vyhodnotiť, ale budeš mať naštudované, ako sa správne zachovať.
Ty v podstate nehľadáš vzťah, chceš sa len raz za čas sex. uvoľniť. Síce takýmto "vzťahom" nerozumiem, ale keďže máš problém zdieľať emócie, je to tak asi aj lepšie.
Ale ešte k Tvojej otázke. Chlapík bol buď veľmi nadržaný a potreboval sa čo najskôr uvoľniť. Alebo sa do Teba zaľúbil a chce viac (keď je niekto "nedostupný", tak je zvyčajne pre druhé pohlavie viac príťažlivý/žiadaný). Alebo si ho len veľmi vytočila, lebo napísať odpoveď trvá naozaj len pár sekúnd.

autor
7. aug 2022

@sovica keď som na to po pár dňoch zareagovala,tak som napísala,že približne kedy sa mu ozvem a stále nedal pokoj. Vraj čo mám a kde idem a kedy prídem a dookola.to kde sme?

autor
7. aug 2022

@zmrzlinka2021 presne tak a preto sú všetky otázky iného než sex.charakteru a dátumu stretnutia zbytocne

luccija
7. aug 2022

@sovica som asperger, introvert su len vyhovorky.Ked s niektm sexujem dlhodobo aspon odpisem ano, nie, ne vyhovuje mi to pise, ze aj on jej to robi tak asi taka ucta....""Vždy keď sme sa nemohli stretnúť a odmietla som,mi napísal len ok a ja jemu tiež a teraz toto. Názor?""
Ty si ani neodpisala...je to nechutne takto pohrdat jeden, druhym.Co ma asperger spolocne s odpovedou toto je slusnost voci cloveku a jeho casu.

autor
7. aug 2022

@luccija ešte raz. Odpísala som,ale až po pár dňoch,keď som mala chuť mu odpísať a napísala som jasne,že kedy približne budem mať čas. Nestačilo a otravoval stále s otázkami kde som,čo robím a prečo za tak dlho budem mať čas a podobne ptakoviny.to som nepochopila.

luccija
7. aug 2022

Tak si mu mala napisat, ze Vas vztah je len sexualny a je tvoja vec kam a s kym ides...asi to berie inak ako ty

luccija
7. aug 2022

Slusne je odpisat hned...ukonci to evidentne mu to nevyhovuje, mozno sa zamiloval, mozno je ziarlivy...

autor
7. aug 2022

@luccija nemyslím si,že by to bral inak ako ja,pretože my nie sme v žiadnom kontakte mimo sex.stretnutia aj mesiac dva a preto ma to dosť zaskočilo,že zrazu takéto "nátlaku" a zbytočne otazky

marca12
7. aug 2022

Povedala by som,ze nemal do coho pichnut a tlacili ho vajcia a z toho bol nervozny

jana_eyre_2
7. aug 2022

@luccija nerozumiem prečo spominas introvertnost, čo s tým má spoločné.. autorka konala tak, ako bola zvyknutá doteraz, nemala dôvod z jej pohľadu očakávať niečo iné keď to dovtedy medzi nimi fungovalo tak ako fungovalo.. slušnosť je podľa mňa aj na nete nesudit ostatných..