Čo by ste zmenili, ak by sa dal vrátiť čas?

3. nov 2020

Ahojte baby, tie čo mate 35+ 40+ atď., Čo by ste zmenili vo svojom živote ,keby ste mali napríklad znovu 30? Čo by ste urobili inak ak by sa dal vrátiť čas?

7miriam77
3. nov 2020

Ja asi nic...🙂 Splnila som si v podstate vsetky sny...cestovala som od 20 rokov az do 36...vtedy som ostala tehotna, tak uz som ostala doma na Slovensku. No stihla som precestovat cely svet a popritom si aj paradne zarobit. Mam milion krasnych spomienok, plne albumy fotiek z cestovania. Teraz si uzivam dcerku, mam vaznu znamost...uplna parada, ak nepocitam momentalnu situaciu s koronou...

medyna
3. nov 2020

možno by som ešte raz zvážila niektoré pracovné ponuky, ktoré som odmietla z rôznych príčín (z terajšieho pohľadu úplne smiešnych), ale v podstate asi nič. Teraz som spokojná, aj prácu mám dobrú, vlastne ani neviem, či by som chcela vrátiť čas.

hennyinnsbruck
3. nov 2020

Viac by som bojovala za manželstvo a nerozvadzala sa(nie neľutujem odstupom času), a v jednej robote by som nedala výpoveď 😂

autor
3. nov 2020

@7miriam77 ♥️ som rada Mirka že sa to podarilo tak ako si chcela.
Ja som tak rozmýšľala či som nemala mať deti náhodou skôr. Mám 35 malé dieťa. Mám strach z toho čo bude. Je pravda že do 30 som si užívala život tiež cestovala ,zabávala sa atď., Ale možno som sa mala skôr ,,usadiť" , skôr riešiť vlastne bývanie ...škoda že človek dopredu nevie čo bude preňho najlepšie

autor
3. nov 2020

@medyna to aj ja, niektoré som odmietla len preto že som si na ne netrúfla. Možno keby som to aspoň skúsila a riskla to, bola by som úplne niekde inde.

autor
3. nov 2020

@hennyinnsbruck spätne sa človek pozerá na veci akosi inak

7miriam77
3. nov 2020

Dakujem ❤. Ja som nastastie vlastne byvanie mala este skor, ako som vobec tusila, ze sa mi narodi moje nadherne dievcatko...bolo to neplanovane, ale o to som stastnejsia. Zmenila mi zivot...ja som planovala cestovat cely zivot 😀 ...no teraz viem, ze by som veeelmi banovala, ze nemam dieta,takze som rada, ze zasiahol osud a stastie a neviem co este a mam dieta. Neboj, vlastne byvanie casom vyriesis. Drzim ti moc palce 😍

3petka
3. nov 2020

Ja mám 33 a jediné čo by som asi zmenila je, že po prvom dieťati by sme šli hneď do druhého lebo teraz je to nejak komplikované a či vôbec realizovateľné...

ceklis
3. nov 2020

Ja by som zmenila to, že počas MD/RD by som nepracovala už. Nič insie neľutujem 😍
Teda... nesúvisí to s vekom... ale so situáciou, viac by som sa rozprávala s ocinom, ktorý zomrel nečakane.

ajca123
3. nov 2020

Nič by som nemenila... mám úžasného manžela,úžasných synov , o pár dni 40ku na krku 😀 a čakáme s manželom 4dieta.. nebolo to plánované -osud si s nami proste zahral... budeme mat dcéru

autor
3. nov 2020

@7miriam77 bývanie už mám ale stále ešte dozariadujeme a ide to akosi pomalšie. Vždy som si predstavovala že až budem mať bábätko ,narodí sa do kompletné dokončeného domu.

bublinkai
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. nov 2020

@3petka vždy som chcela 2 po sebe ale teraz si netrúfam možno si za pár rokov poviem že to bola chyba 🙂

autor
3. nov 2020

@ceklis práve v takých chvíľach ktoré sa nedajú vrátiť je nám úplne jasné čo sme mali ako robiť a nepochybovali sme o tom

autor
3. nov 2020

@ajca123 a ešte aj super vyzeráš 🙂

sonia1712
3. nov 2020

Ja by som určite povedala svojim starým rodičom ako som ich ľúbila a ako si ich vážim a obdivujem. Tiež by som si nenechala ujsť pár príležitosti, ktoré mi život ponukol a z pohodlnosti som sa na to vykaslala🙂a možno by som mala detičky skôr ako píšu baby vyššie 🙂

autor
3. nov 2020

@sonia1712 inak ano tá naša pohodlnosť nás občas brzdí.
♥️ Aj keď si im to nestihla povedať myslím si že to vedeli. Ľudia cítia ak niekomu na nich zalezi

chocolatte1
3. nov 2020

Asi nič okrem jednej prace v ktorej som pracovala 7 rokov. Dnes by som odtiaľ odišla po prvej výplate rýchlosťou blesku...

hennyinnsbruck
3. nov 2020

@anonym Presne tak.. Človek vidí veci casom inak... Ale ja stále tvrdím.. Všetko sa deje pre niečo.. A všetko je ako ma byt. Ci to dobre alebo zle

autor
3. nov 2020

@hennyinnsbruck áno nevieme ako by náš život vyzeral keby sme tie veci urobili inak. Musím sa viac zamerať na súčasnosť a budúcnosť lebo v poslednej dobe sa stále vraciam do minulosti.

3petka
3. nov 2020

No my sme práve nechceli a teraz to je riadny problem. Som myslela že keď prve bola prakticky na prvý šup tak aj druhe bude a veru nie je to také ľahké...

simca06022011
3. nov 2020

Jaaj takych veci je 🙂)) V prvom rade by som vymenila chlapa hned v prvom momente ako som nasla prvu vec co sa mi nepacila na nom... okamzite. Lebo nie .. nezmeni sa, to len ja sa prisposobim a budem to ticho trpiet 🙂 Ked som chcela dieta hadam od 20tky a este 25ke som sa musela dohadovat s nim, tiez by som to dnes riesila inak a to okamzitym odchodom... a ako aj radim v inych temach, uz by som neprisposobila svoj zivot partnerovi. Nikdy. Lebo cas nevratime. Ono je nromalne v melancholickej nalade rozmyslat nad minulostou, dolezite je podla mna to, ze nas to dokaze posunut aj dopredu a nie zlozit do depresie.

hennyinnsbruck
3. nov 2020

Anonym ale minulost nezmeníš.. Zmier sa s ňou presne zameraj sa na prítomnosť resp budúcnost😊😉

hennyinnsbruck
3. nov 2020

@simca06022011 👌👌

lujza123
3. nov 2020

Každý by asi niečo zmenil keby môže vrátiť čas. Ale to sa nedá, jedine co môže je zistiť kde robil chybu a poučiť sa z toho.

Myslím ze vo všeobecnosti (aj z tých pár odpovedí predo mnou) je fajn prestať donekonečna váhať ci byť posraty z toho co bude, ako bude ale ísť si za tým co človek naozaj chce.

modrymotyl8
3. nov 2020

Vybrala by som si inú školu, aby som mala lepšiu prácu 🙂 a asi iné nič lebo každá druhá šanca je nato aby sme tu istú chybu spravili znova :D takže tak :/

deti95060810
3. nov 2020

určite iné povolanie...takže ja by som potrebovala nie aby som mala 30, ale zas
15-18 r. 😉

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tripetta
3. nov 2020

Zmenila by som to, že niektorých ľudí by som nepustila do života. Viac by som dbala na zdravie.

autor
3. nov 2020

@modrymotyl8 to áno keby som vtedy rozmýšľala tak ako teraz, tiež si vyberiem úplne iný odbor. Alebo sa nevzdám po tom, čo ma neprijali, ale o rok by som to skúsila znovu. To ľutujem veľmi, že som to vtedy vzdala.