Čo by ste si pomysleli o takomto chlapovi?

8. mar 2023

Pekný deň, ako by ste brali keby si píšete s chlapom a chceli by ste sa stretnúť ale napíše vám, že aj by som chcel ale nemôžem to povedať rodičom? Lebo zase iste nemusí každému hovoriť, že s kým sa konkrétne ide stretnúť ale zase to je taký problém povedať idem von sa s niekým stretnúť. Aj ked už má 25r :( lebo keby máme obaja po 15-16 no dobre, že by sa rodičia báli ale zase dospelý človek 25r...no neviem je mi to divné, lebo toto mi príde cez čiaru...

michaela567y
8. mar 2023

Nemyslel to zo srandy? 😃 lebo je to dost divne😃

haley7897
8. mar 2023

No podla mňa to ešte len bude zaujímavejšie ak sa ho opýtaš "prečo"?

gianna
8. mar 2023

aj si sa ho spytala, preco to nemoze povedat rodicom? to len tak zo zaujimavosti 😉 no hladaj dalej 😀

autor
8. mar 2023

Ja som sa ho pýtala a on, že rodičia s tým majú problém keby sa stretáva so ženou ale on to fakt myslel seriózne lebo to mi povedal opakovane, že chce sa stretnúť ale, že rodičia musia byť mimo domova

autor
8. mar 2023

@michaela567y Aj ja by som bola rada keby si robí srandu :D

divokykonik
8. mar 2023

Má už 25 rokov pre pána Jána, už môže robiť čo chce. Ale ak žije s rodičmi, tak ich asi musí poslúchať zrejme 😂.

haley7897
8. mar 2023

Dobre. A teda nechcem znieť ako moja 4 ročná, ale na jeho odpoveď by som zase len vedela povedať ; prečo?

autor
8. mar 2023

Ja neviem ale váham či má zmysel sa skúsiť stretnúť lebo zase ked mi napíše že ideme a potom o 5 minut nato, že rodičia zrušili výlet napr. tak akože,,,, to sa nedá takto dohodnúť nič

deti95060810
8. mar 2023

ozaj mi príde že má 15...

katkine_terapie
8. mar 2023

Mozno je zbaveny svojpranosti 😉 Srandy bokom. Buď je naozaj nezrely a nevie sa rozhodovat sam za seba alebo sa vyhovara. Ani jedno ani druhe nie je dobre na vztah.

autor
8. mar 2023

@deti95060810 Nemá, vieme ako vyzeráme, aj sme dali krátky telefonát ale toto mi sedí tak na 15-16r

autor
8. mar 2023

@katkine_terapie POvedala by som skôr nezrelý a nevie čo chcem ale písal, mi že už dlho si nevie nikoho nájsť :D

thoughtfulweirdo
8. mar 2023

Nemá to žiaden význam. 25 ročný nemajúci vlastnú hlavu je nepochybne tragédia aj v iných ohľadoch.

autor
8. mar 2023

@thoughtfulweirdo Tiež si myslím, evidentne ,,mamánek" ako hovoria Česi

lintu
8. mar 2023

Niektorí rodičia sú otravní. Len čo začujú stretnutie, vybaví sa im svadba, vnúčence,... Takže áno, z tohto hľadiska by sa to dalo pochopiť. Len teda nevie si ani nič vymyslieť? Čo je domased, ktorého najčastejšie vidieť doma a každé vybočenie z normálu je podozrivé?

autor
8. mar 2023

@lintu Tak mi povedal, že sú silne veriaci..možno tým

katkine_terapie
8. mar 2023

asi aj tusim preco 😀

autor
8. mar 2023

Ja som sa už stretla s jedným chlapcom, on síce tiež o mne hned nehovoril ale zase chápem, lenže toto sa nevymykalo norme, lebo zase rodičom povedal niečo v zmysel, že skontaktoval som sa s jedným dievčatom a ideme sa strtenúť, čo je za mňa v pohode a to sme mali vtedy obaja 19-21r a tu 25r chlap je nesvojprávny akoby :D

gianna
8. mar 2023

a co ma spolocne s vierou to, ze 25 rocny chlap nevie normalne ist s niekym na kavu? Vsak na prvom rande nepotrebujete pre seba cely byt/dom. To by som chapala, ze to rodicom vadi...

haley7897
8. mar 2023

Pozri, ak sú praktikujuci veriaci, tak to máš tým vysvetlene. Nie úplne rozumiem prečo by sa nemohol vôbec stretnúť so ženou - neviem ako si jeho rodičia predstavujú, že si nájde partnerku. Pre teba ostáva bud rešpektovať a zmieriť sa s tým, že sa teoreticky dávaš do kopy s niekym v koho živote (a teda aj v tvojom) bude viera zohrávať značnú rolu, alebo ak je to pre teba niečo s čím sa nevieš stotožniť dať radšej ruky preč a nestracat vzájomne čas. A teda už vôbec nie vzájomne čakať, že sa ten druhy kvôli partnerovi zmení.

autor
8. mar 2023

@haley7897 Tak ja som zase ateistka čiže to by sme si nerozumeli, ale to jeho chovanie mi príde cez čiaru

autor
8. mar 2023

@gianna Tak u jeho rodičov evidentne má, lebo zase ked je v rodine 5 detí a silne veriaci tak ma to neprekvapuje

haley7897
8. mar 2023

Tak to je prvá veľká vec ktorá by sa pravdepodobne neskôr ukázala ako problém. Druhá nie menej vážna je, že sa chová ako také nesvojpravne teliatko. Nechaj ho dospieť.

autor
8. mar 2023

@haley7897 Ale čo mám urobiť, lebo čo ho mám len tak ghostnúť?

autor
8. mar 2023

Alebo dačo stručné napísať

haley7897
8. mar 2023

Vieš, lebo brala by som, keby ti povedal, že je silne veriaci a teda sa budete stretávať tak aby to nekolidovalo s jeho vierou. Rešpekt, ok, nieje problém. Ale aby mi dospelý chlap povedal, že mamina s ocinom... Naaaah, vďaka, volaj ma Forrest 🏃🏽‍♀️

autor
8. mar 2023

@haley7897 Asi je mentálne niekde inde ale tak čo už

gianna
8. mar 2023

ale to nie je o viere, ale o nejakom divnom sposobe vychovy/vztahov. Ja som tiez veriaca a normalne idem na kavu v kymkolvek 😀 a nerozumiem, co ma viera spolocne s tym, ze by som mala branit svojim detom budovat vztahy...

haley7897
8. mar 2023

Asi by som mu len napísala, že bude lepšie keď to necháme tak. S ohľadom na vieru bla bla. A za tým bloknut 😂 žiadne čakanie na odpoveď. Len oznam

autor
8. mar 2023

@haley7897 asi tak