Čo by ste si pomysleli o 29-ročnom chlapovi, ktorý vonku drží mamu za ruku?

12. nov 2022

Priznal sa mi s tým na prvom rande a dodal, že on sa za mamu nehanbi a že ti, čo to kritizujú, nemajú dobrý vztah s rodičmi. Mne osobne to príde divné.

mikadooo
12. nov 2022

🙈🙈🙈. Ruky preč od neho. Lebo ti ich mamička odsekne.

aylinn
12. nov 2022

Skontroluj mu pupok či tam nemá ešte pupočnú šnúru 😄

zapalkazapalkova
12. nov 2022

Uz pri 15r to je asi divne a ne 29😅

mimikarol
12. nov 2022

Ak má dáke mentálne postihnutie tak je to v pohode

queen_mary
12. nov 2022

Ak ma jeho mama 70 plus tak podla mna v pohode. Aj ja tak moju babku starsiu vodim, lebo sa ma akobu pridrza.

menojejedno
12. nov 2022

Je to divné . Dobrý vzťah mať môžu ale držanie sa za ruky je prehnané 😊. Keby išiel aj s priateľkou aj s mamou naraz tak drží za ruky obidve? 😊

beata_k
12. nov 2022

@menojejedno Nie, samozrejme, ze len mamku 😄

marca12
12. nov 2022

Cloveku sa ani nechce odpovedat na taketo bludy. Ci to pise modrykomik alebo skutocne sam zivot

autor
12. nov 2022

Vďaka za odpovede, som sa dobre pobavila a potvrdila si svoj vnútorný pocit. Povedal, že otec mu zomrel, ale že jeho mal o trochu radšej. Že mama bola dosť prísna; hlavne na to, aby mal po každom jedle umyté zuby a každý deň mu dávala na pleť vodu Amicu. Ale že dnes jej je vďačný, lebo nemáva žiadne vyrážky. No ja si skôr myslím, že to je viac spôsobené genetikou ako Amicou, ale zdržala som sa radšej slova 😂 jeho mama je zdravá a ešte nie stará

autor
12. nov 2022

@marca12 Nie je to vymyslené

zuzanka.zuzu
12. nov 2022

v bytovke máme 30r čo sa rodičom narodil až okolo 40r takže jedináčik, dobre vychovaný (fakt!), fešááák - ten trtká prvú ligu lebo snáď každú zbalí na to ako pozorne sa správa k mamičke/rodičom 😉

ale ak má mama 55r tak...

autor
12. nov 2022

@zuzanka.zuzu Však aj on bol veľmi slušný, galantný, som si hovorila v mysli, že už roky som nestretla takeho chlapa a ešte v jeho veku, čo sa takto správa k ženám. Ale zial, je to zrejme len jeho taktika.

basska_b
12. nov 2022

Asi vie, ako na zeny, ked maminu tak lubi 😄 ja som teda videla len raz v zivote, ze dospely chlapec sa drzal s otcom za ruku na prechadzke. Zial, ten chlapec je mentalne postihnuty :(

sandyan
12. nov 2022
annm81
12. nov 2022

Predstava, že moje vlastné dieťa mi raz dá tu svoju malú rúčku naposledy a už viac nebude chcieť, je dosť bolestná. Ale predstava, že so mnou bude chodiť po ulici za rukuv 30ke je zas dosť odpudivá.

amiaja
12. nov 2022

Kravina jak mraky🤦‍♀️ ziadny 30 rocny chlap by sa nedrzal s mamou za ruku

mijunik
12. nov 2022

@beata_k možno by aj priateľku držal, ale nenápadne, aby si mamička nevšimla 🤔

lvulik
12. nov 2022

Neviem.. Ja rada chytím maminu za ruku, kludne aj na ulici a mam uz po 30 🤷🏼‍♀️ nie sme spolu často, preto si spoločný cas uzivam..... A neprídem si nijak mentálne retardovana, som vydatá, samostatná a v živote celkom úspešná.... Nemusime súdiť vopred ked nepoznáme okolnosti...

marca12
12. nov 2022

@amiaja ja taketo cicika poznam 🤣 chudak kvoli matke mu ziadny vztah nevydrzi. Ked som ich videla prvy krat,myslela som si,ze su milenci,hnus co stvarali.

amiaja
12. nov 2022

@marca12 ano pocula som uz o takych pripadoch ale vidiet nazivo by som to nechcela, rozum by sa mi zastavil😅 ked je mamina stara alebo chora tak samozrejme ze ju drzi za ruku.. ale aby 30 rocny chlap sa drzal so zdravou 50-60rocnou mamou na ulici? to uz je na mna moc🤦‍♀️

kleopatra114
12. nov 2022

Aj ja mám 35+ a obcas držím nanprechadzke mamu za ruku 😳🤭

daniela2202
12. nov 2022

Na tlc je taký program.... mamičky ni maznáčikovia 😂

svetlonos
12. nov 2022

S takym by som vztah neriskovala ani keby bol zo zlata. Maminkinho synacika som zazila ani sa na ulici za ruky nevodili. Citila som sa niekedy ako v nejakom divnom filme. Inak pani zlata mila aj rada som ju mala. Ale ak nie su uz v tak vysokom veku schopni odszrihnut pupocnu snuru tak konec. Oni uz partnerku maju! Mamu. Nehovorim o obcsnom chyteni za ruku pre radost trebars aj v meste. Pokial je ta zena/ muz samostatny a maminka nie je za svetu a vzdy pravdu majucu. Vtedy je to obcas ok.

kubkovamama
12. nov 2022

Ex svoju mamu masíroval v bazéne na kúpalisku.. Držanie za ruku by bolo ešte o.k.😂😂

janaspa
12. nov 2022

Ja mám susedu dlho bývala u rodičov, kým sa nevydala a ešte v 30r šla s mamou po ulici za ruku, nie pod pazuchu, normálne sa držali za ruky, vydala sa muž kamionista, stále býva u rodičov i s dcérou, dcéra už má 12r majú svoj byt, aj tak býva u rodičov....

lenusiatko
12. nov 2022

Inac s tou Amicou to vyhral, urcite z nej ma peknu plet, musi byt mame vdacny. Ja kupim mojim deckam aj 3 flasticky a pravidelne im ju kradnem.

ildiko36
12. nov 2022

Moja zlata ja som mala pac.ktora mala vyse 80r, kazdy den k nej syn chodil , bozkaval ju na usta, hladkal ju ze som pomyslela prvo že to jej manžel🙈
Kazdy tyzden raz jej robyl manikuru a lakoval jej nechty..a dalej uz do detailov nepojdem..
Tiez by som nechcela takeho chlapa

fatimuska
13. nov 2022

@lvulik alenano aj ja s maminkou chytim za ruky, alw ine mi to trosku pride ako syn a mama ako dcera a mama

mandzula
13. nov 2022

Vonku ho drzi za ruku, doma mozno za pipika.