Čo by ste robili vy, ak by ste o partnerovi zistili takúto vec?

7. aug 2020

Dobrý deň. Najprv opíšem náš vzťah a potom problém ktorý mám. Takže mám donedávna som si myslela že super chlapa. Je to ten najlepší otec, moja rodina ho miluje aj ja jeho rodinu ❤️ a super partner. Každý deň mi hovorí ako ma miluje, stále ma prekvapuje darčekmi, je naozaj výborný v sexe(máme radi presne rovnaké veci v tejto oblasti, navyše vždy sa postará najprv o to aby uspokojil mňa, až potom je na rade on-to som predtým nepoznala).ALE! Má až príliš dobrý sexuálny apetít. Keď to robíme za sebou 2x,on chce aj tretí krát a najlepšie každý jeden deň 🙄 Máme ročne dieťa ktoré v noci kojím čiže som celé dni nevyspatá a unavená. Takže toho sexu samozrejme nemáme toľko ako by si on predstavoval. Niekedy 2x denne, niekedy 2x týždenne. A na našom notebooku som našla nejaký pokec účet. Zrejme jeho kde si vyhľadával na sexzoznamke vyslovene ženy na sex. Také tie profesionálnky. Ja si myslím že je závislý na sexe ak takáto diagnóza vôbec existuje. Keď som chcela s deťmi od neho odísť hovoril ze radšej mu mám vrátiť dýku do srdca lebo bez nás žiť nemôže. Ja to cítim rovnako strašne ho milujem. Naozaj až na toto som si vždy myslela aký to je dokonalý chlap. Samozrejme zapiera že ten pokec je jeho ale ja to už na 100% viem lebo som si to overovala. Viem co sa hovorí že ak chlap podvedie raz podvedie znova a presne toho sa obávam. Rozmýšľam či by tu nepomohol psychológ, poprípade manželská poradňa. Prosím žienky čo by ste robili by?

nikpa
7. aug 2020

Je to normálna diagnóza, závislosť od sexu. Určite by ste mali vyhľadať odborníka aby vam to naozaj v budúcnosti neznicilo rodinu.

jaskolka
7. aug 2020

Existuje taka diagnóza, sexuálna závislosť, skúste s mužom vyhľadať odborníka.

lienoccka85
7. aug 2020

Podľa mňa ak ťa vás nechce stratiť tak smer psychológ, lebo v takomto prípade je to normálne choroba. Ja by som to isto netolerovala, však to sa v normálnom vzťahu ani nedá

lucka_ke
7. aug 2020

ak nemá v sebe samom morálne zábrany tak mu ani najlepší psychológ nepomôže, cíti potrebu tak si nájde spôsob

anita6666
7. aug 2020

Na pokeci sú všetci 😂

vilma7
7. aug 2020

Smer odborná pomoc a hlavne nech si ti prizná. Začne klamať a potom už neprestane.

larisalarisa
7. aug 2020

Nvm, možno ma tu ukamenujete, ale ja si myslím , že odísť nie je riešenie. Je chorý. Skúste tu poradňu, alebo zavrieť oči.

kacena4
7. aug 2020

no ja nebudem taka jednoznacka, v prvom rade pises aky je uzasny ... ale na druhej strane ze niekedy mate sex 2x za sebou a on che aj 3x nechapem, lebo vzapeti pises ze niekedy ho mate 2x za tyzden, t.j. 2x za 7 dni, t.j. nemate to 2x za 1 den... a kazdy den!! takze neviem ci len obcas ma chut 3x za den a potom moze mat 4dni pauzu a vydrzi, alebo fakt musi mat kazdy den sex... sorry ze to takto po lopade pisem ale vsetci ho tu hned odpisuju aky je uchyl a neviem co a diagnoza a psycholog a poradna.... ale ujasni(me) si to ci je to naozaj take vazne s tym sexom ze je pomali z neho uchyl...
mate rocne dieta t.j. ked si bola tehotna tiez to bolo kazdy den? ked si bola v sestonedeli detto kazdy den??? aj ked si chora?? alebo ta otravuje neustale sexom narazkami?? vtedy je to chorobne a treba to riesit, skor si myslim, ze by ste si mali sadnut porozpravat sa preco ma a aku ma vlastne potrebu uspokojenia (telesnu) a ze teba to v tejto chvili vycerpava kvoli dietatu (popr. ked ochories ako to budete riesit...) a co si o tom mysli on, ci vydrzi abstinovat niekolko dni a dat si nejaky limit kolko x do tyzdna, mesiaca mat sex a ostatne dni sa na to tesit pripravovat sa robit si len robne intimnosti, lichotky ktore nemusia skoncit rovno sexom ale okorenia vas vzhat... proste porozmyslaj priprav sa a skus mu navrhnut co on potrebuje co potrebujes ty a kde mate kompromis z oboch stran - fakt je to len o komunikacii medzi partnermi v ich vztahu, alebo mozes z neho vycuvat a ostat s dietatom sama a utapat sa v ziali ze si na dieta sama v zivote.... a trapit sa ze si prisla o chlapa a nebojovala si za vztah
drzim palceky nech spravis co je spravne pre vsetkych

jajka71
7. aug 2020

Diagnoza zavislosti od sexu existuje, zname je ze Fox Mulder ci teda David Duchovny z Aktov X sa liecil....ale musi chciet to riesit. Su chlapy, ktori sa domnievaju ba priam su presvedceny, ze ak to na nich "pride" a "vyventiluju" a naplnia si svoju potrebu nieje nevera, ze je to len chtic s oni "len" naplnili potrebu...su chlapi, ktori sex za peniaze s prostitutkou ci spolocnickou nepovazuju za neveru, nehovoriac o desiatkach muzov ktori sex cez internet ci telefon ci sms nepovazuju za neveru a sexuologicka literatura hovori o tom, ze normalne a ok je to, co vyhovuje obom partnerom. Treba si stanovit sama pred sebou co si a co niesi ochotna tolerovat. Su zeny, ktore sa desatrocia tvaria, ze nevery nevidia, aby rodina bola pohromade ci deti boli zabezpecene ci to je jedina "chybicka" krasy partnera. Ci ti bol neverny nevieme otazne je ci dokaze tolerovat a zvladnut to, ze sa mu dostava menej ako potrebuje (to nieje vycitka voci tebe ja mam 2icky...), ale su chlapi, ktorym to, co maju doma nestaci a riesia to po svojom. Su zeny ktore to vedome toleruju. Su zeny ktore to nevedia alebo nevidia a muzom (ale i zenam) sa to dari skryvat a tajit pred polovickou a samotna skutocnost a nutnost skyvat sa ich vzrusuje a prestane to mat spravnu "prichut" ked sa to prezradi....je na tebe ci to budes chciet vediet a dotlacis muza k priznaniu a co si budes zistovat dalej a ako s tym co zistis nalozis..,mnohe to nechcu vidiet a vediet. Radsej.

janeninka
8. aug 2020

Vselico sa da riešiť len treba chcieť no a hlavne to on musi priznat. Ved ako inak mu budes doverovat?