Cítim sa neschopná

zoltkana
20. mar 2024

Idem sa k vám vyrozprávať...mam 2 synov...prešiel rok ako som opustila manžela kvôli inému no ten zakrátko zomrel a začal sa môj kolobeh...hospitalizácie na psychiatrii...požívanie alkoholu...vždy som sa nejako nakopla no teraz sa cítim úplne bezmocná,neschopná,bez chuti do života...

7miriam77
20. mar 2024

@zoltkana ahoj,máš dve malé deti, oni by mali byť tvoj motor, máš za ne zodpovednosť. Preboha žena, vzchop sa. Vždy sa dá zacat odznova.

minenkak
20. mar 2024

@zoltkana ak máš na jedlo a strechu nad hlavou si bohala,prvá dobrá vec,ak máš pracu druhá dobrá vec,ak máš zdravie ,tretia dobrá vec,máš dve deti ,to sú hneď dve dobré vec a zapamätaj si navždy, ak si ty nepomôžem nik iný to neurobí,vo svojom živote si ty najdôležitejšia ,tak začni žiť pre seba každý deň

minenkak
20. mar 2024

@zoltkana ja keď mám ťažké dni tak si vždy poviem neboj bude ešte horšie, preto si uži kým to ešte ide

valise
20. mar 2024

Deti ostali s otcom?

vilma7
20. mar 2024

@valise píše ze opustila manžela, takže dedukujem že deti.su s ňou.

vilma7
20. mar 2024

@minenkak tak zdravie očividne nemá, keďže je v hlbokej depresii a zabíja ju zrejme alkoholom...A bez zdravia nevie fungovať ako ani v práci, ani doma.

vilma7
20. mar 2024

@zoltkana vyhľadaj odborníka a najskôr.musis vyliečiť svoj smútok, depresie a prestať piť. Potom sa budeš vedieť pohnúť ďalej.

monuliak9
21. mar 2024

Draha moja, závislosť je veľmi nepochopena časť ľudských životov a bohuzial casto jeho sucast. V takom prípade pomôže odborník - nie vykecat sa kamoske , alebo psychologovi. Normálne nasadiť medikamentoznu terapiu, taktiež pravidelne terapie u psychiatra, skupinové a klubové terapie sú tiež perfektne. Mám s tým skúsenosť a momentálne som vo fáze života kedy som za všetko čo som prežila , vďačná . Držím palce 🍀