Cítim sa na nič

27. jan 2024

Ahojte babi..snažíme sa o bábo sledovala som si plodné dni dovtedy všetko klapalo..prišiel konečne plodný deň a manžel ma poslal reálne že spať..až to je smiešne ale revala som celú noc premňa to veľmi veľa znamenalo povedal mi že on si myslel,že plodné dni mám viac dní..nech si spravím test ráno že jemu to je ľúto no viete čo..cítila som sa dosť podrazená že teraz sa usilujem iba sama alebo obaja doriti..ráno pravdaže ovu test už negativny..

januska12323
27. jan 2024

Prestaň tlačiť na pílu a majte sex keď to obaja chcete nie keď ti test povie. Takto si to akurát zhnusite.

stellarstar
27. jan 2024

A ty čo na neho tlačíš? To fakt chceš sex na povel? 🙈

rurutiax
27. jan 2024

Kvôli tomuto sa cítiš zle? Prečo to tak silíš? Veď si užívajte, keď máte chuť obaja, tehotenstvo sa nemusí podariť ani do roka a dovtedy sa aj zblázniš.

autor
27. jan 2024

Len ma proste zamrzelo že tie dni sledoval somnou a že keď ich budem mať tak nech mu poviem posnažíme sa viac a vykašlal sa namňa predsa ma tie testy nestoja euro a zakaždým si ich kupovať už ma to fakt nebaví

doris11
27. jan 2024

Ako dlho sa snažíte?

januska12323
27. jan 2024

Veď ti povedal, že ho to mrzí myslel že bude viac dní a vtedy práve nemal chuť. Hneď prvý mesiac takto hysterčíš alebo sa snažíte už dlhšie? (tam by som to pochopila)

autor
27. jan 2024

Nesnažíme sa mesiac

doris11
27. jan 2024

Niektorí muži podľa mna strácajú chuť s tým, že už to nieje sex ako sex, ale povie sa im pod ideme na to mám plodný den..
neviem teda ako dlho sa snažíte, ale skus prestať na to toľko tlačiť, proste si užívajte hocikedy, pre tvoj dobry pocit si napríklad sleduj plodne dni, ale nemusíš mu o tom hovoriť, proste si užite.. nemyslite na to netlačte na to ..

autor
27. jan 2024

Netlačím proste nato lebo nikdy sme to nesledovali a užili si keď sme chceli nebolo to inak ani tento mesiac len proste aspoň tento jeden deň som chcela keď nám obom na tom už tak záleží

doris11
27. jan 2024

Tak ako dlho sa snažíte? 2 mesiace? Rok? Rok a pol?

stellarstar
27. jan 2024

Tal pravdepodobne jemu na tom nezáleží keď ťa poslal spať

anketkarka
27. jan 2024

Ja by som aj chuť stratila, keby som bola ako v chovnej stanici. Toto by som už fakt zniesla len keby sa nám dlho dlho nedarilo. Ja sa mu vôbec nečudujem. Jedna vec je túžiť po bábatku a jedna vec je to brať ako vedecký projekt. Párom čo majú problém dlhodobo nič iné neostáva, ale že by som po mesiaci snaženia toto tak silno prežívala mi príde divné.

alex49
27. jan 2024

To, že sa "budete viac snažiť" neznamená že budeš skôr tehotná. Výhod testy a užívajte si jeden druhého.

h2
27. jan 2024

Za chlapom nemôžeš ísť s tým, že "haló, mám ovuláciu, musíme ísť robiť deti!", to by prešla chuť každého. Mali ste si normálne zasexovať, bez stresu a bez nátlaku.

nivea777
27. jan 2024

Veď plodné dni nemáš len jeden deň v mesiaci tak prečo bazíruješ na jednom dni?Spermie prežívajú aj viac dní

mabenn
27. jan 2024

nema nahodou trochu muz strach? alebo frustraciu? moze to byt prejav nepovedanych emocii z jeho strany

martul
27. jan 2024

Ale prosím ťa, veď to nebola jediná šanca v živote. Nerozumel tomu, nespravil to naschvál. Veď z neho nerob mašinu na deti.

egonsk
27. jan 2024

to spite oddelene? Ved ked spite v spolocnej posteli, tak aky mas problem ho nabudit a osulozit? Je take porekadlo, ze "Zena ktora si ho nevie postavit, si ho ani nezasluzi" ;)
Cim viac ale budes pocitat hodiny, robit sviece, merat teploty a hlien, tym viac ho budes znechucovat, to je fakt...

autor
27. jan 2024

Neviem,nespíme oddelene o dietati sme sa rozhodovali dobrých pár mesiacov kým sme sa zhodli obaja že ho chceme a nonstop mi posiela kočíky,videá o deťoch na internete proste nemyslím si že by to dieťa nechcel a je fakt že niekedy už on sám príde nech ideme na vec lebo ja ho do toho proste nenútim nevravím že ja nejdem za ním že chcem ale viem pochopiť aj to keď nechce len proste presne v tento deň keď mi na tom záležalo sa nemohol premôcť

stellarstar
27. jan 2024

Tak si mu nemala vravieť že teraz poď ale mala si ho zviesť 🙈

veronikaszabova
27. jan 2024

Prosim ta, aky jeden den? Pred ovulaciou ste nemali sex?
Nevesaj hlavu. A hlavne nerev a neoduvaj sa na chlapa. Ked to bude mat prist, pride to.

autor
27. jan 2024

Ani som nevravela že teraz poď ..proste povedal že je unavený a mám ísť tiež spať potom bol hore do 1 rána ale čouž neriešim..mali sme pred ovulaciou sex ale ten kto sa snaží tak sa poistí aj v deň ovulácie ale už to je jedno

stellarstar
27. jan 2024

Koľko máš rokov?

autor
27. jan 2024

Mám 27

ma77
27. jan 2024

Akože chudák chlap jednoducho nemal chuť veď nie je na povel,kašli nato ovulácia bude aj ďalšie mesiace ,veď si mladá nemáš 40 že ťa tlačí čas na dieťa a neplač pre blbosti a užívaj čas s manželom nie len cez ovulaciu😁

autor
27. jan 2024

Užívame si stále ale tento deň bol pre mňa dôležitý asi sa na to budem musieť vyprdnúť a bude čo bude lebo takto si len sebe robím zle

stellarstar
27. jan 2024

Si mladá máš času dost

ma77
27. jan 2024

Ano zbytočne sa trapiš 😉

eva8
29. jan 2024

Skus ho zvadzat, ked mas plodne dni, nie mu povedat, ze mas plodne dni, podme na to 😉 Dobra sprava je, ze manzelovi to bolo luto a vysvetlil ti jeho spravanie. Ale i ja by som plakala, tak ako ty ❤️😔

autor
29. jan 2024

Naozaj ho to mrzelo a povedal,že na to fakt zabudol mal toho veľa v práci a nech sa naňho nehnevám mne to už prišlo tiež ľúto lebo by mi neklamal tak sa pokúsime nabudúci mesiac 🙂