Cítim sa ako robot

18. feb 2024

mavate to aj vy ? necitim ziadnu radost nic ma netesi, prerabali sme byt este vela veci nieje dokoncenych vsade je bordel a dieta je uz druhy rok stale v skolke chore tocim sa len praca, choroby, riesenie poriadku a tak stale dookola, nic ma netesi a pri nicom sa neviem uvolnit, ani nemam energiu na nic len tak polehavam no hroza

zuzinka888
18. feb 2024

Vyhorenie??? Je to fakt velmi rozsirena diagnoza, aj ked ju mnohi povazuju za vymysel "tejto doby".

marianarem
18. feb 2024

No nutne si treba pravidelne najst aspon taku hodinku na nieco, co ta bavi. Aj za cenu neporiadku, pripadne financii na upratovacku ci opatrovatelku. Musis mat nieco, na co sa budes tesit, nejake svetle body. Ja ozaj radsej obetujem domacnost nez toto, lebo by som na tom bola velmi podobne ako ty. Maleho mam tiez stale choreho uz rok a pol a podedili sme dve nehnutelnosti, ktore treba dat do poriadku, jedna je uplne rozbita.

ivangeline
18. feb 2024

Kasli na poriadok. Vztahy su dolezitejsie. 🙂

babydesire
19. feb 2024

Jasne,,casto to zazivam, aj to co ma tesilo kedysi ma vie teraz rozrusit z vytocit ☹

sinusoida
19. feb 2024

Práve pre toto, čo píšeš, si dnes ľudia rozmyslia, či mať deti...lebo potom je to kolotoč...choré dieťa, varenie, upratovanie, riešenie bytu alebo domu, práca...