Cíti kamarát niečo ku mne?

12. sep 2020

Mam super kamarata ktori ma sice tiez vela kamosov/kamosiek ale malokomu lajkne fotku, no mne stale, dokonca namiesto lajkov dava srdiecka. Viem je to detske ale aj dospelemu cloveku to zacne trocha vrtat v hlave. Myslite si ze moze ku mne nieco citit?

jaass
12. sep 2020

Myslím, že je to jednoznačné 🙂

viikkki
12. sep 2020

Podľa mňa cíti 😄

kayyaa
12. sep 2020

Toto je mile😄😄😄 ale tak asi hej, dnesne deti si asi takto vyjadruju naklonnost, za nasich cias sme kreslili srdiecka vsade mozne s textom X + Y = VL 😄😄 stare casy😅

veronikaszabova
13. sep 2020

Kolko mas rokov??

andreatytler
13. sep 2020

A inac nikdy nic nenaznacil?

lenuliatko84
13. sep 2020

Mne vela kamosov lajkne fotku a aj ja im.vsetci sme stastne zenaty alebo vydate.je to aj forma prejavu priatelstva

vilma7
13. sep 2020

Mne dajú srdiečko aj baby, a nemyslím si že niečo ku mne okrem kamarátstva cítia. Nesleduj si každú fotku, ale venuj sa niečomu užitočnejšiemu, aby si sa naňho nenamotala a on chudák ti len lajkol fotku...to ho sleduješ, komu lajnkne a komu nie???
Bože, dúfam že moje deti budú mať viac rozumu.

veronikaszabova
13. sep 2020

@lenuliatko84 a hlavne to "❤" znamena "super" ... 🙂 podla mna si to ona moc pripusta a namysla si 🙂

erika_smile
13. sep 2020

Povedala by som, že sa asi o niečo snaží a možno dúfa, že si to vďaka tomu lajkovaniu všimneš. Ty musíš vediať či ti je sympatický alebo nie heh

asia83
13. sep 2020

@vilma7 👍

ovaaa
13. sep 2020

A co sa ho spytat priamo ci jeho srdiecka maju aj iny vyznam ako kamaratsky?

lenuliatko84
13. sep 2020

@veronikaszabova tak ked som mala 14 rokov tiez som si namyslala

mala_zabka
13. sep 2020

@veronikaszabova ale houby super 😁 len SK FB nevedel, ako má preložiť z angličtiny do SK reakciu "love", pretože "láska" alebo "milujem to" znie trošku divne 😁

thoughtfulweirdo
13. sep 2020

Tie pocity budu skor na tvojej strane, ked sledujes, komu lajkuje a nelajkuje fotky 😅 ja ani netusim, co lajkuje moj muz, nieto este kamarati.

kassandra25
13. sep 2020

To vie len on.

flowerlara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
13. sep 2020

Tiež som rozmýšĺala, ked cudziemu chlapovi na fcb dam ❤, keď da super koment, myšlienku názor al.vtip, či si nenamýšĺa, že sa mi páči
Potom som zistila, že to je jeho problém, keď si namýšĺa a nie môj.

forewergirl
24. sep 2022

Nie, ak by citil podnikal by kroky. Ak nepodnika je to iba jeho nohavicovy kamos, ktory ti posiela srdiecka a caka, ze ta troska oblbne a zadari sa...