Čítanie si mobilu partnera

19. sep 2023

Podľa vás je v poriadku keď sa partner hrabe partnerovi v mobile? Je rozdiel v tom, keď to robí s jeho prítomnosťou a tajne bez jeho prítomnosti? Má právo si čítať súkromné chaty? Nejde o neveru, ide o bežný chat či už s rodinou, známymi.

terezka2911
19. sep 2023

Nie je v poriadku, keď to robí tajne a bez vedomosti partnera. Nemá na to právo.

patka06
19. sep 2023

Ani jedno ani druhé nie je vporiadku

viestta
19. sep 2023

Nepotrebujem sa prehrabavat v partnerovom mobile a on v mojom. Ked je nieco co stoji za pozornost toho druheho navzajom si ukazeme, prezdielame, preposleme. Mame k sebe doveru, takze ne je dovod tam lozit "na tajnasa".

chcemradu
19. sep 2023

Máme mobily na stoloch, bez hesiel. Keď mi zapipa mobil, partner mi povie, že mám správu, až keď mu poviem, nech prečíta, vtedy vezme mobil do ruky, ...to isté ja. Nedvíhal mu mobil ani mu nečítam správy, nepozerám fotky, ani nič v ňom nehľadám. Už vôbec nie tajne. Keby som mala podozrenie na neveru, tak by som asi kukla, ...debaty s rodinou a kolegami ma nezaujímajú, možno sa aj posťažuje, veď nie som dokonalá, ale nemám záujem sa mu v tom vŕtať.

andrejkap123
19. sep 2023

My sa neprehravame ani by ma to nenapadlo!!!! Ak ma jeden ale l druhy chut to robit tak chyba dovera! Pokazeny vztah.

tenerifka
19. sep 2023

normalne to nie je a neviem si to predstavit, samotny moj mobil(najma whatsapp) mi zabera kopec casu a neviem si predstavit sa este trapit s muzovym, mne je uplne jedno, s kym a co si pise, nebudem predsa citat napriklad jeho onverzaciu s bratom alebo kamosom, naco?

queen_mary
19. sep 2023

Ja si normalne vezmem muzov mobil a pozriem co ma nove, on si normalne pozrie moj mobil, ze co je nove 😀

anonymanonym
19. sep 2023

AK by som mala dovodne podozrenie na nieco co by som mohla v mobile odhalit, prezrela by som ho. Nech to znie akokolvek 😉 ... Inak na tajnasa nikam neleziem. Mobil si navzajom pozerame (nie za cielom kontroly), ale to si povieme, ze "poziciam si tvoj mobil na to a to"... A jasne, ze je rozdiel, ci nieco partner robi v mobile druheho bez alebo v jeho pritomnosti, za mna obrovsky rozdiel.

nikdenikto
19. sep 2023

Ja mužovi mobil nepozerám potajomky a myslím, že ani on mne. Ale napríklad ak som v druhej izbe a počujem zev obývačke mi pipol mobil, zakricim mu nech kukne kto mi píše,tiež opačne keď je on ďalej od svojho mobilu pozriem ja ak chce.

autor
19. sep 2023

@chcemradu vidíš to, niektorí si asi o sebe myslia, že sú dokonalí 😀

20erika07
19. sep 2023

Šikovnejšie ženy sa četmi nezdržiavajú 🙂

siska53
19. sep 2023

Nie, nie je to v poriadku.

chcemradu
19. sep 2023

@20erika07 joooj, to je super 🤣🤣

muchotrafka298
19. sep 2023

Nie a nikdy ma to ani nenapadlo. Aj ked spatne som si velakrat hovorila, ze keby som sa pozrela, mozno by som sa vyhla velkym padom a sklamaniam. Ale moje presvedcenie bolo silnejsie, ze je to jeho sukromie a nebudem sa tam hrabat.

petrikovap
19. sep 2023

mne partner lozi do mobilu pravidelne… 🙆‍♀️ normalne to urcite nie je

komplikovana
19. sep 2023

Aj clovek zijuci v pare/ manzelstve ma pravo na sukromie, niesme majetkom toho druheho a urcita sloboda by mala byt namieste. Takze hrabanie sa v partnerovom mobile, mailoch, soc. sietach, listovych zasielkach ... nie je normalne.

hapipa
19. sep 2023

Ja akože pred svojím partnerom nič neskrývam a pokojne by som mu ukázala každý jeden chat, ktorý v telefóne mám, ale ak by som ho načapala, že to robí za mojím chrbtom, tak by som bola nesmierne vytočená. Toto nemusím.

retatka
19. sep 2023

Nie,nieje to normálne sa druhému hrabať v mobile .

vroni
19. sep 2023

Nie, nie je to v poriadku. Neleziem mužovi do mobilu a on mne tiež nie. Keby sa u neho nejakým nedopatrením stalo, ze by pocítil túžbu lasovat mi v mobile, asi by som sa postarala, aby mal čo nájsť. Aj pomer s pápežom by som mala (teda podla môjho mobilu by som ho mala, inak nemám potrebu obťažovať starého pána)

autor
19. sep 2023

No ide o to, že v rámci spoznávania (nový vzťah) som si pozerala priateľov mobil, čo ma zaujalo, som si čítala, aby som ho viac spoznala. On bol vždy pri mne a keď sa mu nepáčilo čo čítam, teda bolo tam niečo nevhodné, zobral mi telefón z ruky.
On si nikdy nechcel čítať môj mobil predomnou, zaujímalo ho jedine konverzácia s kamarátkou, lebo vie že sme ho rozoberali. Ale vadí mi, že to urobil tajne, keď som spala. Neviem prečo nie predomnou. No a teraz je ešte aj urazený na veci čo tam našiel, že nie som s ním spokojná, keď sa sťažujem na to a na to. Tak, ale ja si myslím, že sťažujem sa síce, ale je to na mne, že napriek tomu som sa s ním rozhodla byť a akceptovať to. Ale už je to jedno, len nad tým rozmýšľam.

januska12323
19. sep 2023

Ani jedno nie dobré. Nestačí sa opýtať s kým a o čom si píše? Keď už to teda musíte vedieť.

kvetinka75
19. sep 2023

@20erika07 veru, s vekom ide múdrosť 😉

nellye9
19. sep 2023

Celá tá situácia, čítanie si mobilu partnera v rámci spoznávania sa, je jemne pritiahnutá za vlasy.
Síce, svojho partnera si tým spoznala lepšie, aj keď nie asi tak ako to bolo na začiatku myslené. Cudzie mobily si nečítam a to isté očakávam aj opačne. Kamarátke píšem, to čo chcem a čo poviem partnerovi, je tiež moja voľba. A zodpovedať sa, ze ako som mohla toto a toto povedať kamarátke🤷🏻‍♀️ nie - ďakujem.

autor
19. sep 2023

@nellye9 vieš čo, ja si to nemyslím, kopec času sa ušetrí. Čo ak by som tam našla napríklad drogy, alebo iné ženy, alebo čokoľvek. Proste si myslím, že je dobre sa spoznať do hĺbky a hneď, na čo mať natiahnuté na 10 rokov.

vroni
19. sep 2023

Spoznať do hĺbky??? To určite. Keby sa mi nový frajer na tajnása dotkol mobilu, tak ma spozná tak, ze ho ani vlastná mat nespozna. Ešte jeho vnúčatá by ma spomínali, ze "ta, co dedka so sekerou nahanala, lebo jej lustroval mobil"

nellye9
19. sep 2023

Mne to zmysel teda nedáva, ak by som si písala s iným chlapom, tak ho mozem mať ulozeneho ako 'susedka Anička' a celú konverzáciu si vymazať pred spoločným spoznávaním sa cez mobil.
Nič to ale nemení na tom, že ty si ho spoznala. Urobil niečo, čo robiť nemal (čítal si bez tvojho dovolenia v čase, keď si spala) a ešte obviňuje teba z obsahu, o čom sa rozprávaš s kamarátkou.

lula313
19. sep 2023

Niekedy to robím, aj jeho mail mám v mobile a kontrolujem ho (ale viacmenej aj preto, že na neho veľa nechodi a velakrat neodpisuje na dôležité veci). Rovnako aj on môže chodit do mojich zariadení.

domka222
19. sep 2023

Lepšie ho spoznať, tak presnorím telefón? 😀

titla
19. sep 2023

@lula313 Mam pristup do manzelovho mobilu a on do mojho, ale bez jeho pritomnosti a suhlasu by ma nenapadlo prehrabavat sa mu v mobile.
A povazujem za nepripustne, aby si cital moje konverzacie s priatelmi alebo rodinou. Nie preto, ze by sa docital nieco o sebe, pripadne odhalil moje skryte "tajomstva" (nezverujem sa internetu s vecami ktore o mne nevie alebo nemoze vediet vlastny muz), ale tieto konverzacie mozu obsahovat citlive informacie o mojich blizkych, ktore su urcene MNE a jeho do toho nic! Je rozdiel, ked mu ja ukazem konverzaciu "aha Jana bola lyzovat v Dolomitoch!" a rozdiel keby som ho nasla ako si potajme cita, ze Jana sa mi v spravach vyplakava, ze s nou muz nechce spavat....

mondolina
19. sep 2023

nie, nepozeráme si navzájom telefóny. za 8 rokov som v ňom nebola ani raz, ani on v mojom.