Číta mi muž správy na messengeri?

5. okt 2023

Ahojte baby, neviem ci som len paranoidna alebo sa aj vam stava v messengeri, ze vam nepride upozornenie, ze vam niekto pisal (ako notifikacia) ale ked otvorite messenger, sprava tam je a svieti tucnym pismom, teda sa javi ako neprecitana v mojom messengeri? Alebo to niekto precita a vie to znova tak oznacit, aby svietila tym tucnym pismom, akokeby som ju necitala?
Vdaka

tamta
5. okt 2023

Nebud paranoidna 😃 blbne Messenger, mne uz teda dlhšiu dobu a upozornenia na nové správy mi nechodia skoro vôbec, obcas to len tak jemne pipne (nie klasický zvuk Messengera). A nikto mi správy necita.

rakywanda
5. okt 2023

Bežne sa mi to stáva. Po 3 dňoch zistím, že mi písala kamoška.

janai1
5. okt 2023

Označiť sa to dá opäť aj po prečítaní ale teda ani mne častokrát nechodia upozornenia, až keď otvorím messenger zistím, že mám správy

ruxandra
5. okt 2023

Mne sa to stava tiez a nikto mi urcite spravy nečíta, takze klud 🙂

zuzkaa1991
5. okt 2023

Po prve aj keby cital moj manzel správy nemam ziadne tajomstvá ;)
A k otazke ano zvykne tak blbnut ze nepride mi sprava upozornenie ale pozriem neskôr a svieti neprecitana ;) veľakrát sa mi stalo dokonca ak som vecer si pisala s kamoskami rodinou a viem ze som este v tom.case mala mobil v ruke sprava nikde a na druhy den zistim ze dana osoba mi odpisala este v tom momente vecer ;)

lucylaw
5. okt 2023

Mne sa to stáva bežne, preto používam messenger minimálne, žiadna notifikácia, upozornenie, nič, ale keď rozkliknem appku FB, tak mi hore vpravo svieti červeným, že mám novú správu v messengeri 🙂 A nikto mi správy určite nečíta, keďže žijem len sama s 8-ročným synom a telefón mám zaheslovaný 😀

petulda333
5. okt 2023

Uplne bezne sa to deje aj nam.

suzitok
5. okt 2023

Napríklad ja mám messenger aj v tablete, aj v PC..ak si v PC otvorim Facebook, tam mi vpravo v rohu nabehne okienko ak mi niekto píše a viem si čítať celú komunikáciu bez toho, aby bola otvorená..čiže sa javí stále ako neprečítaná

krystofkal
5. okt 2023

No mne messenger nefunguje ako by mal uz niekolko mesiacov 😀 Takze netreba hned robit urychlene zavery 🙂 A mas pred nim co tajit? 😀 Viem, ze to nahneva tak ci tak, ale ber to tak, ze ak ziarli, tak ta lubi 😀

ruzovakrava
5. okt 2023

Mne takto messenger blbne už asi rok ale upodozrievať manžela mi veru nenapadlo 🤔 😁

januska12323
5. okt 2023

Keď si myslíš, že ti niekto chodí do telefónu zahesluj si ho. Ale messenger to robí bežne.

autor
5. okt 2023

@krystofkal nemam co tajit, ved kebyze chcem, tak si zmenim heslo od telefonu, viem, ze toto pozna, bezne si telefon poziciavame, ale tak bola by som nemilo prekvapena kebyze mi tam citava moje vylevy s kamoskami a hlavne tie vylevy mojich kamosiek co boli adresovane len mne.
Tak ale aspon uz viem, ze to messenger robi bezne 🙂

autor
5. okt 2023

@ruzovakrava ani mne by to nenapadlo, ale ked tu clovek cita tie prispevky o neverach a ako by to tu zenu v zivote nenapadlo, ze prave jej muz ju bude podvadzat 😀 tak uz som len zblbnuta z toho 🙂

nikpa
5. okt 2023

Áno, stáva sa to aj mne a tvoj muž u nas nebýva, takže to nebude jeho robota 😀

vanilkovazmrzka
5. okt 2023

Mne sa stava opacne. Ze mi pipne sprava, aj mi svieti 1 ako notif, a ziadnu novu spravu nevidim 🤷‍♀️

vroni
5. okt 2023

Messenger to robí úplne bežne. Dokonca aj správy, ktoré už som si prečítala mi veľakrát ukazuje ako neprečítané. Muž 1000% nečíta nič. Jednak vie, ze by som ho zabila a druhak, väčšine správ by i tak nerozumel, nakoľko po slovensky nehovorí

maryetta
5. okt 2023

Kazdopadne keby mi aj muz cital spravy tak mi to moze byt jedno… nic pred nim neskryvam.
Ale tak zase mesenger (aspon mne) takmer denne blbne.

majerhka
5. okt 2023

mne to robi messenger bezne a to mi teda spravy nik necita. kolko krat sa mi nacitaju az ked si samotnu apku otvorim, takze si myslim, ze sa bojis uplne zbytocne. ak by si ju precital, tak by uz vytmavena nebola, to sa neda vratit naspat

domak2
5. okt 2023

@zuzkaa1991 co to ma s tajomstvami? Je to drze

mirka438
5. okt 2023

Moj mi na 1000% spravy necita a tiez sa mi to deje. Mama mi vola, ze mi nieco poslala uz vcera a ja nic.. no nepipne mi upozornenie.. a jej sa to zacalo robit tiez, tiez jej na milion % nik spravy necita, zije sama...

domkakvet
5. okt 2023

Ano da sa oznacit sprava ako neprecitana a mne to mesinger nerobi.

angeli121212
5. okt 2023

Bežne sa mi to stáva a nikto mi tie správy nečíta

siska53
5. okt 2023

Nie, necita... ono to tam blbne..

anketkarka
6. okt 2023

Blbne msg. Prestala som používať s dôlezitými osobami, lebo keď je niečo súrne, tak sa na msg nedá spoľahnúť.

dolce_principessa
6. okt 2023

Ani mne niekedy nechodia spravy..az ked otvorim messenger 🤣

cacianka
7. okt 2023

@vanilkovazmrzka mne tiež, ale prišla som na to, že stačí keď ti dá niekto páčika na správu/ fotku, tak pisanu správu nemáš / nevidíš, ale ikona ukazuje že správu máš

vanilkovazmrzka
7. okt 2023

@cacianka fakt? Ale to je divne neviem kto by mi daval lajky na stare spravy :D ja si tam napisem s niekym mozno tak raz za tyzden cize ziadne aktivne pisanie

cacianka
8. okt 2023

@vanilkovazmrzka možno sa niekto neskoro zobudí, a tiež píše raz za čas, kedy ti dá nejaký symbol.
Inú možnosť neviem, a tiež sa mi stáva, že fakt nevidím novú tzv. hrubú správu, ale na ploche mobilu mi svieti ikona mesengeru a tam červená jednotka. Jak blbá hľadám, a to na 3,4 dní starej správe či fotke ❤️alebo👍.

skeblicka77
8. okt 2023

Msg toto robí bežne, dokonca aj hovory. Mám položený telefón vedľa seba a len pípne, že zmeškaný hovor z aplikácie 🙄. To nič na mobile nerobím, už im to dlhšie blbne

moonlight1210
8. okt 2023

Takto mi blbne aj whtsp.
Ze az ked ho otvorim, zrazu az vtedy zacnu nabiehat hlasenia so zmeskanymi hovormi.
A este lepsie, nabehne mi hlasenie o zmeskanom hovore, ja teda zavolam spat, ospravedlnujem sa a druha strana: ale ved ja som ti nevolal/a.