Chýba mi kamarát

25. apr 2022

Ahojte, mam taky problém, a teda cítim ze uz je to fakt problém v určitom smere. Asi pred 10 rokmi som cez internet, este ako mladá baba spoznala jedného chalana. Chvíľu sme si písali, boli sme obaja mladí, potom sme to ukončili. Fb a neskôr aj ig kontakt sme ale na seba mali stále. Nikdy sme sa nestretli, delila nás od seba celá republika. Asi pred 2 rokmi sme si už nepamätám za akej príležitosti začali opäť písať. Obaja dospelí, rozumeli sme si, preberali sme svoje najrôznejšie životné problémy, radosti, atd. Asi to bolo aj tým, že sme sa nikdy nevideli, že sme si vedeli písať o hocičom a neriešili co si o tom ten druhy bude myslieť. Intenzívne sme sj písali asi rok, opat samozrejme bez stretka. Neskôr sme ale obaja mali turbulentne obdobie v živote a písať sme si prestali. No aj teraz po roku od písania mi fakt chyba, nenazval by som to ze som sa zalubila, skôr mi chýba ako kamarat. Vedeli sme sa vždy dobre zasmiať, či už cez správy alebo aj telefonáty. Mam neustále nutkanie ozvať sa mu, ale viem ze to asi nie je najlepšie. Možno od vás neočakávam ani žiadnu radu, skôr som to potrebovala "niekomu" povedat 😄

cbdprodukty
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vsauce_
25. apr 2022

Viem presne o čom hovoríš. Mala som takto kamaráta z Prahy, ale teda my sme sa aj navštevovali a bol pre mňa ako brat. Lenže potom mal nejaké problémy, uťal sa kontakt a asi po roku sa mi ozval. Kludne mi môžeš napísať správu a môžeme o tom pokecať 🙂

zoeeoz
25. apr 2022

Ved mu napíš🙂 co je na tom?🙂

autor
25. apr 2022

@zoeeoz asi to ze mal medzi tým priateľku, a nejako mam pocit ze by som sa ozývať nemala.. možno si už žije svoj život, kedy nepotrebuje "virtualne" kamošky.. neviem, nerada sa pcham do riti 🤷🏼‍♀️

zoeeoz
25. apr 2022

Ozvať sa neznamená pchať sa do riti 🙂 vtedy sa tam pcháš až keď ti dá najavo, že sa nemáš ozývať a ozývaš sa 🙂 ja mam virtuálnych kamošov a som vydatá s dvoma deťmi, nič na tom nie je

jana_eyre_2
25. apr 2022

Iba mu normálne nápis ako sa má, to nie je pchanie sa do riti.. ak nebude chcieť tak sa neozve..

modryzrebec
24. máj 2022

Zaznelo tam "MAL medzi tým priatelku" takže už pravdepodobne nemá. Keby mal je to iná vec že teoreticky by žiarlila, že s kým si to furt píše/volá. Ale keď nemá alebo má tolerantnú priatelku tak kľudne komunikujte. Ja tak zvyknem obnovovať priateľstvá že po rokoch. Lebo s nikým som sa nepohádal len to išlo do stratena, a to nemení nič na tom že sme kamaráti len sme sa dlhšie nevideli. Stáva sa.