Chýba mi expriateľ. Čo mám robiť?

sanvean
3. jún 2010

.....lubim toho,koho som opustila s dcerkou,lubim ho a chyba mi.........mam priatela,ale myslim na ocka svojej dcerky,napriek vsetkemu zlemu,co sme mali medzi sebou......citim,ze chyba v mojom zivote................nevedela som riesit vsetko a riesila som vsetko odchodom z mesta.....tuzila som po domove.........laske a tu pravu som mozno stratila.....

mili
3. jún 2010

je nacase spravit maly krok vzad.

sanvean
autor
8. jún 2010

.........ale ako??? Bojim sa,ze o mna uz nestoji..........:((((

marianka79
8. jún 2010

@sanvean ako???chod za nim a vsetko mu vysvetli ale ak mas priatela nemyslis ze mu tym ublizis???daj pozor a dobre si rozvaz co spravis inak mozes stratit oboch

maca793
9. jún 2010

treba na to čas. no neviem, či by som sa vrátila k bývalému aj ked s ním mám dieťa. zváž si pre a proti a uvidíš.
skús sa s ním skontaktovať a povedať mu, čo ťa trápi. možno to pochopí. ale čo terajší priateľ? ľúbiš ho? zváž si aj zázemie, kde ti bolo lepšie a pri kom ti bolo lepšie. no neviem. ja by som to nechala tak, ale držím ti palce aby si sa správne rozhodla.

aero
12. jún 2010

@sanvean ja by som to tiež nechala tak ako piše maca793, nechaj tomu voľný priebeh, samo sa to vyrieši- uvidíš 😉

sanvean
autor
25. aug 2010

no,moj zivot sa velmi skomplikoval,je mozne,ze skoncim nakoniec hospitlizovana na psychiatrii.............

susi157
25. aug 2010

@sanvean ako si to riesila ked sa ti to skomplikovalo.