Chovanie manžela

26. apr 2022

Chcela by som vedieť čo si o tom myslite.
Som na MD . Manžel doma pomôže ak niečo potrebujem ,je pri krpcovi už má vyše pol roka..
Neprebaluje ho ,neprezlieka lebo mu to trvá a vraví že to nevie ..že to viem ja najlepšie.
Proste manžel mi moc doma nepomôže ,čo sa týka riadov ,smeti alebo niečoho..iba zvykne niekedy šomrať čo som ako kde dala, položila..
No a teraz jeho správanie sa u jeho rodičov ,keď sme.na návšteve..
Tam mi vraví čo a ako mám s malým robiť ,berie mi ho z ruky ..chce ho mať on na rukách.. atď..akoby dokazoval pred nimi že je to on čo sa viac-menej stará i malého..aj keď to tak nieje .
Ja si myslím že ma svojim spôsobom trochu aj zhadzuje. Nie ,nechcem byť citlivka ale..myslím si že až tak si ma neváži 😒predsa

deti95060810
26. apr 2022

to poznám... môj tak u lekára... deti vždy chcel obliekať, obúvať, na rukách mať... ešte že nechcel kojiť...

0silvia0
26. apr 2022

tak u svokrovcov urob naivnu zenusku a ked on hra divadlo, zahraj aj ty. Spytaj sa ho pred jeho rodicmi, ze preco si berie dieta teraz a doma si ho ani nevsimne? Zaklipkaj ocami a nechaj ho v rozpakoch...

liljana
26. apr 2022

Spytaj sa ho na rovinu, preco zbytocne saskuje u rodicov, ked doma nepohne okolo maleho prstom. Alebo nadhod pred svokrovcami. Ze ako sa krasne stara o maleho na navsteve, este keby sa mu to chcelo rovnako aj doma. Ale tam nema obecenstvo, asi preto.

aaliyah2
26. apr 2022

Daj mu dieťa pekne doma do rúk so slovami, že ked mu to tak perfektne ide u svokrovcov, tak mu to iste pôjde aj tu.

sasa1310
26. apr 2022

toto by mi absolutne nevadilo. Nech robí divadlo. Dieťa bude staršie, nebude treba prebalovať, tak je veľká pravdepodobnosť, že sa bude rovnako chovať aj doma. A ako zhadzovanie mi to nepríde. On si pravdepodobne ani neuvedomuje, že ty to takto vnímaš.

petamich
26. apr 2022

tak ja by som drahemu manzelovi dala doma dieta, ze ked mu to tak pekne ide u rodicov a este mi aj radit vie, tak tu je dieta a ja idem s kamoskami na rande a vratim sa vecer 🙂 lebo mna by to teda tiez stvalo, ked doma sa tvari, ze to nevie a u rodicov je otec roka :D

roja01
26. apr 2022

Nerob nic, prejdi to s porozumenim. Nestoji to za hadku, len mu to mozes niekedy v pokoji, ked budete sami, vysvetlit.

pribinak
26. apr 2022

Kľudne by som to dieťa posrate až za ušami dala a nech sa ukáže aký je otecko

elizabet173
26. apr 2022

myslíš si to dobre, chce byť pred rodičmi lepším ako v skutočnosti a teba zhadzuje. Povedz mu to medzi štyrmi očami, že jeho správanie u rodičov sa to nepáči a ak to ešte raz zopakuje, tak to dáš na pravú mieru pred nimi ty. A že nech neskrýva svoju lenivosť za to, že tebe to ide lepšie, ani ty si sa nenarodila s tým, že si to vedela. Povedať som myslela povedať, v žiadnom prípade neskĺznuť do hádky.

kitycat
26. apr 2022

@elizabet173 suhlasim.

Co to jenza kretenov fakt, ze sa budu pretvarovat u svojich a inac sa toho dietata ani nedotknu? Este by ma taujimalo jeho chovanie u tvojich rodicov.

Moj tiez vravi, ze on prebalovat nebude, ale bude a este bude za to rád. Decko hadam nemame na okrasu.

autor
26. apr 2022

@kitycat u mojich je fajn práveže. ale s mojimi si týka takže možno nemusí sa tak chovať

loliku
26. apr 2022

Teda žienky ti dali dobre rady - tak ich aplikuj

oskorusa
26. apr 2022

Zavri sa u svokrovcov na dve hodiny na záchode, nech sa teda predvedie alebo vylož nohy, popijaj kávičku a nechaj ho, nech sa stará, stále to bude mať náročnejšie a náročnejšie a nakoniec ho nechaj nech ide s krpcom k rodičom sám a ty si sprav vlastný program.

diamond007
26. apr 2022

Si citlivka... Proste chce pred rodičmi vyzerať dobre a držať syna.

kitycat
26. apr 2022

Pre tvojimi si nedovoli s predvadzat a zhadzovat ta..

@diamond007 prosim ta, ak si ty v pohode s tym ze obsakujes chlapa a ze z teba robi uplnu pucu pred svokrovcmi je tvoj vec... Ale co tu v poslednej dobe prezentukes ko normu nie je normlne

zuzikak
26. apr 2022

staci pred svokrovcami par poznamok - sa predvadzas krasne, tak aj doma by si mi mohol takto pomahat. Doma maleho neprebalujes, tak by si mohol aspon tu, kde mas obecenstvo .. 🙂 su to ale v podstate rovnake rady ako ti dali dievcata vyssie. Nebud citlivka a neber to ako utok proti tebe, ze ta zhadzuje. Chce sa predvadzat pred rodicmi aky je on tatik. Ked ta bude upozornovat ako dieta drzat len poznamka by stacila "hlavne, ze doma ti je uplne jedno ako ho drzim lebo ty ho doma nenosis. Len ja stale a maly je spokojny, tak ma nepoucaj ako drzat vlastne dieta.... Drzim palce.

ilovecoffee
26. apr 2022

Úplne trápny človek..takychto ja nemusím..trapne správanie, chce iba pred rodičmi ukázať aký je skvelý otec, pritom ty vieš svoje..ze mu není pred tebou blbo🤦‍♀️

mia7811
26. apr 2022

Skus to vyuzit vo svoj prospech. Posilni u manzela spravanie ktore chces a to pozitivnou spatnou vazbou. Bude sa o dieta snazit starat castejsie ak uvidi, ze ho chvalis za "pokroky" ktore robi.

matullienka
26. apr 2022

Ja by som si to teda vychutnala komplet, a keď by trebalo prebaliť miláčik veď ukáž rodičom aký si šikovný ako ti to ide. A tajne by som sa pri tom modlila nech je pokadeny po lopatky. 🤣

euka210
26. apr 2022

Ako pisu baby...ironiu a opytaj sa na to preco to robi.
Ani moj neprebalovl, neobliekal...ale divadlo zase nehral. Hrat sa s malym hral, mne to stacilo.
...pri druhom dietati som obliekala babo a on uz musel 2r

melanta
27. apr 2022

@diamond007 ty v každej jednej podobnej diskusii podporuješ to, že je v poriadku, ak ženy robia chlapom slúžky. Takže zrejme tak funguješ aj ty. Alebo si vadná. Je mi ťa úprimne ľúto.

jancazvalova
27. apr 2022

No ja suhlasim, zahraj sa aj ty na naivku a opytaj sa ho presne u rodicov co saskuje. Uvidis co povie a ako sa zatvari.

tarkanarcis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. apr 2022

Nehľadajte sa tu ok😅

katkati
27. apr 2022

To je milé 🙂

janinah
28. apr 2022

Nemám problém.vyrobim si....aneb somár z komára.

ifava
28. apr 2022

Nooo tak ja by som mu to spocitala ako pred druhymi sa vytahovat a o samote nevediet nic, xixi, tak taka by u nas teda nehrala