Chlpy z partnera

9. apr 2023

Ahojte. Ako by ste povedali partnerovi jemne a tak, aby sa neurazil, ze zakazdym, ked sa osprchuje, ostane po nom v kupelni vela chlpov? Ma chlpatu hrud, tak si myslim, ze ked sa sucha uterakom, odpadavaju mu, alebo co ja uz neviem. Nebyvame spolu dlho, ale uz mi to zacina vadit, rano pridem do kupelne a podlaha plna jeho chlpov. On je tmavovlasy a dlazba v kupelni biela, neskutocne to vidno. Ja som mu uz aj nieco naznacovala, ze som teraz povysavala a zasa su tam vlasy a tak a on mi na to povedal, ze ci ma za kazdou sprchou ppvysavat a troska sa aj urazil.
Somarina viem, ze su aj vaznejsie veci. 😀 Kto chce, poradte 🙂

beata_k
9. apr 2023

Daj tmavy kobercek 😃

tiana080
9. apr 2023

Vosk? 😃 Ale nie, veď slušne mu prízvukovať bez drámy, že treba si po sebe upratať. Teda v prípade, že on po tebe nevyťahuje vlasy z odtoku. 🙈😃

s_o_n_i_k_e
9. apr 2023

Môj muž je chlpatý tiež a má aj bradu :D čiernu :D takže okrem mňa a mojich vlasov máme na zemi z brady opadajúce fúziky :D čiže viem o čom je reč, ja sa vždy smejem, že mi si stačíme sami a netreba nam ani psa. To isté kúpelňa. Ja to vždy otočím na srandu a smejem sa a kričím láska nejaký čierny bojovníci ostali v sprche po tebe a vždy beží a osprachuje vaňu a uprace, nikdy s tým problém nebol :D stane sa že ja zabudnem a príde, že aha čo som našiel strýko it :D :D

lelelienka
9. apr 2023

Ja by som mu povedala nech si po sebe uprace, nema sa preco urazat. Po mne zostavaju vlasy a veru po kazdom fenovali narychlo povysavam, trva to asi 2 minuty aj s vybratim vysavaca. Tolko casu hadam moze obetovat 🤷‍♀️

sissy27
9. apr 2023

Milacik, uprac si po sebe kupelnu. Ano, po kazdej sprche a je mi jedno, ci budes vysavat alebo to pozbieras rukami, neexistuje dovod nechavat po sebe bordel a cakat, ze “samo sato” uprace.
Zachod si po sebe tiez neumyje, caka, kym jeho 💩 po nom umyje niekto iny??

sissy27
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svokrinjazykmonika
9. apr 2023

Šak mu to normálne povedz. Veď máš ústa a on uši. Môj si minule holil bradu tak mu hovorím že zabudol si si to popratať. A on že to neni možné, veď som umyl umývadlo, neni tam ani chlpa. Ja že no áno ale vedľa na koši na prádlo. 😄 Tak to išiel popratať a keď som tam prišla neskôr tak zase kôš čistý ale umývadlo nie 😂 To proste nevymyslíš...

viestta
9. apr 2023

Chlapom sa nikdy nenaznacuje, chlapom sa vsetko oznamuje priamo a podla moznosti bez prikras a v jednoduchych vetach. To sa nauc, budes mat spokojnejsi zivot uz na furt.

komplikovana
9. apr 2023

ja sa stavim, ze on tie vlasy-chlpy nevidi 😀 je to diagnoza chlap.

maminkadeticiek
9. apr 2023

Jak taktne?Vsak narovinu!Nie je to kolega,cudzi,ale tvoj partner.Normalne,narovinu,ze ti to trichu prekaza,ze ho prosis aby si daval pozor ze po sebe uprace,kym vyjde z kupelne.Nechapem kde je problem.Ako spolu komunikujete,ked mas zavrany povedat mu taku drobnost?

tenerifka
9. apr 2023

jemne naznacit? Prosiiim?????A preco jemne, ked je prasa a nevidi bordel po sebe?
Nie ste spolu dlho, tak zvaz, ci toto chces robit cely zivot, lebo postupne to nebude len sprcha, ale aj ine miestnosti v dome, brrrrrr

rakywanda
9. apr 2023

Môj je chlpatý ako medveď. Naučil sa vydrhnuť sa uterákom v sprchovom kúte a následne ho spláchnuť.

zuzanka.zuzu
9. apr 2023

nenaznačovať, treba povedať 😉 a skôr by som to žartovne, veď musíš vedieť ako na vlastného chlapa

lilitela
9. apr 2023

tak to nie je dobre, ze sa urazi pre taku kravinu, hoci si sa snazila s nim jemne, uz to o niecom svedci. co bude, ked budes riesit vazne veci? Dajte tam mop s mikrovlaknom, tym sa to prejde a chyti sa snad vsetko, jeto raz dva a nech si to cvici, kym nebude mat rutinu a automatiku.

caroline_
9. apr 2023

Nie je to somarina, mne to tiez zralo nervy. Normálne mu to povedať, ved je to nechutne. Ja tiez ked si zehlim vlasy, tak milion vypadanych okolo mna do 30 sekund to mam pozbierane.

babulkomale
9. apr 2023

Ja som si po chlpatom nasla holeho a blond, takze vyriesene 😃 aj to je moznost 🐻🐥
Len nohy ma chlpate 😃

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka700
9. apr 2023

Zlatko keby som chcela chlpatého spoločníka čo po sebe neupratuje zoženiem si borderkoliu 🤣

lija22
9. apr 2023

normalne krikom: ma neser! ty nevidis tie chlpy na zemi? si to odprac a vytriasaj sa von 😃

daniela2202
9. apr 2023

Tak mu kúp mini ručný vysávač, toľko hádam zvládne prebehnúť