Chlapi a krčma

glee
24. feb 2012

Ahojte zienky. Ako casto si zvyknu vasi chlapi vyrazit vecer vonku s kamosmi - napr. na pivo? A mate uz rodinu alebo ste zatial bezdetni?

liz_lemon
24. feb 2012

@glee chodi mozno 3-4x za rok, dieta je na ceste, kludne tak moze chodit, aj ked budeme mat babo

alexis617
24. feb 2012

ahoj môj nechodí často 2,či tri krát do roka ked je firemná akcia sme spolu 16 rokov 😉

maruschka
24. feb 2012

Máme deti 2, na pivo nechodí vôbec a s kamarátmi tiež nie. 😉 😉 😉 Večer je vždy taký uťahaný a ešte robí prípravy na druhý deň, takže takéto záležitosti nehrozia 😎

janinah
24. feb 2012

nechodí 😉 aj keď odkedy má syna tak občas si oni dvaja idú "na pivo" = pizzeria s kaviarňou a detskými preliezkami v areali

stardust
24. feb 2012

krcma? Take cosi tu ani nemame 😎

gaby21
24. feb 2012

No urcite kazdu sobotu minimalne, potrebuje predsa po robote vypnut, prist aj na ine myslienky, ako dieta, moje tehotenstvo a pod. Mne to nevadi, sem tam vybehne aj v tyzdni na pivko, ale tak na max pol hodku. Kym sme nemali rodinu, tak sme chodili po krcmach spolu kazdy vikend 😀 , zabavit sa na diskoteky, nemozem teraz od neho chciet, aby sedel stale pri mne, ked budu deti starsie, sem tam vybehnem urcite aj ja na pivko, uz sa tesim, potrebujem spolocensky kontak 😝

katushka16
25. feb 2012

my máme 2 dcérky,mm nechodí na pivo a ani s kamarátmi nie

anda2
25. feb 2012

Máme 1 dieťa, a chodí na pivo skoro každý den, a za posledný pol rok každý víkend a to o 20 odíde a príde o 3hod., že vraj odreagovanie, mne to pripadá, že chce mať pokoj od syna a mna. A nechytil ho man. život, vlastne neni na man. život, ale chce mať dieta a ženu čo ho doma čaka a všetko mu nachystá

akeber362007
25. feb 2012

Mám dve deti , chodí 3-4 krát do roka s kamarátmi . V lete keď sú horúčavy večer chodíme spolu do záhradnej starší 15 r , dohliadne .

silvia123
25. feb 2012

Môj manžel tiež nechodí do krčmy a úprimne dosť by mi to vadilo, ak by bol taký že by ho to tam ťahalo nejako často, vysedával by tam a ja bola na deti doma sama...to teda nie, akože keby to bolo niečo výnimočné, že po práci sa s kolegami zastaví na jedno pivo v lete, tak to ešte v pohode, ale to bol len raz čo si pamätám, keď ho kolegovia nalomili, ale ak sa potrebuje odreagovať nemám nič proti tomu, ak ide ako včera si s nimi zahrať halový futbal na pár hodín, alebo občas na túru, túto zimu bol s kamošmi na troch napríklad, to je dostatočné odventilovanie nie? A ešte je vlastne aj toho názoru ako ja, že sedieť v nejakej "prešťatej smradlavej" krčme ho proste neláka, radšej ide so mnou do nejakej normálnej kaviarne, reštaurácie alebo tak. Týmto chcem len povedať, že odregovať sa dá aj inde než v krčme 😀

glee
autor
25. feb 2012

@liz_lemon
@alexis617
@maruschka
@janinah
@stardust
@gaby21
@katushka16
@anda2
@akeber362007
@silvia123
diky baby za reakcie 🙂 ako vidim, je to rozne a asi to zalezi od tolerancie kazdej jednej zeny. Mne tiez dost chyba spolocensky zivot a preto som asi haklivejsia, ked moj mm za posledne 2,5 mesiace, co je nasa mala na svete bol vecer "zit" na pive 2x s kolegami a asi 3x s kamaratmi.

juliagregor
25. feb 2012

manzel ide na pivo s kamosmi tak raz za mesiac, aj to keby ho neposielam, tak sa mu nechce...
trochu spolocnosti treba aj jemu...
cez leto chodievame spolu do zahradnych restauracií, kde su aj detske ihriska, postretame kamaratov, trosku poklebetime a deti sa pohraju...
ja tiez idem s kamaratkami si pokecat a on zatial postrazi a uloží deti...
vzdy sa navzajom spýtame, ci možeme 😀

bubelko
25. feb 2012

moj manzel chodi hravat v piatky s kamaratmi futbal a potom do pizzerky. tiez ma svoje dalsie hoby, ktore je casovo narocne, ale robi ho uz velmi dlho. tak isto ako mam ja svoje hobby. obaja sme ho robili pred narodenim a pokracovali sme aj po narodeni 😉

silvia123
25. feb 2012

@glee skôr je to na tolerancii a dohode oboch partnerov 😉 . Vieš ja to beriem tak, že hlavne keď prídu deti, treba byť zodpovednejší k rodine a kamaráti áno, ale odtiaľ...potiaľ a manželovi by sa tiež nepáčilo, keby sa zoberiem ja večer a idem si s kamoškami sadnúť niekam do baru, alebo sa zabávať, tak on to berie rovnako a ani ho to neláka a okrem iného obaja pijeme viac menej príložitostne a ja mám problém aj príležitostne si niečo vypiť povediac pravdu, takže tak... 😀 Ale pokiaľ je aj tá krčma s mierou, tak treba sa dohodnúť, aby to bolo v takej miere v akej to obaja dokážu vzájomne rešpektovať, lebo nie všetci máme takých priateľov, s ktorými máme spoločné koníčky...niektorí chlapi majú spoločného koníčka práve to pivko, no nie?

glee
autor
25. feb 2012

@juliagregor no moj sa opyta, ci moze... ja poviem ze nie a on aj tak ide.... 😕

juliagregor
26. feb 2012

@glee tak to sprav opacne, pusti ho ...
aj chlapi potrebuju trochu prec z domu
suhlasim so @silvia123 treba sa tolerovat...

mm mi raz povedal, ked ste baby slobodne, pacia sa vam muži, co su spoločenskí, športovci a ked si ich zoberiete chcete z nich domacich puťkov...

cellesta
26. feb 2012

moj lubi pivo a vacsinou si kupi jedno , dve a vypije doma vecer. ale obcas ide aj s kamaratmi do krcmy, kedze mna tam nedostane 😀 aj vcera bol do polnoci. ved potrebuje aj on trosku vypnut ale keby to bolo na dennom poriadku, tak uz nesuhlasim veru. ako on hovori, lubi pivo ale vie kde su hranice. tak dufam, ze sa tym bude aj riadit

glee
autor
26. feb 2012

@juliagregor ale vsak ja som ho doteraz vzdy pustala, len teraz sa mi to zdalo uz trochu moc a hlavne s ohladom na to, ze sa mne a dcerke nevenuje tak, ako by sa mal... tak som povedala nie... a ona aj tak siel

juliagregor
26. feb 2012

@glee mne chodil castejsie , kym boli malí, ale ako deti rastli a ano o 6tej mu skakali po chrbate a ja som im to dovolila 😀 , tak chodi menej...
vsetko sa utrasie, verim ti, že mas malicke dietatko a od neho cakas asi viac, nez vie, neboj vsetko bude fajn 😉

tepka
18. mar 2013

No mne to začalo sakra vadiť!kedysi raz za mesiac ale sľubil že príde o 2hodky a došiel vždy ráno!a napitý...☹ako preggla som to vždy až doteraz!bol v sobotu že na futball do RK ok o pol 12 naobed odišiel a večer o 18 písal že kamoš ma narodky či môže ešte na pohárik!som mu napísala že ved je cely deň preč a je sobota a ja som s malou cely deň sama!tak samozrejme najväčší chudáčik že nemôže ísť raz za 100rokov podľa neho...ale aj tak mi došiel o 23...a mal vypité ok potom sme boli spolu o štvrtok dali si s kamošmi vínko posedeli sme oni naju dieťa mala sa pohrala a tak ok a teraz ma dopálil v sobotu zase sa vytratil že tu do vinarne dohodnuť niečo pracovne odišoel o po 5 a o 20 ho ešte nebolo volám mu mala ho čakala večer pred spaním že ide už mal riadne vypité prišiel že ide so psom a nebolo ho hodinu volám mu kde si nedvíhal na 10x zodvihol ja už v nervoch samozrejme ožratí že je pred vchodom s kamaratmi vyšla som pred vchod a nik tam nebol ešte si urobil žarty so mňa☹ok hned došiel domov po vreskoch do telefonu ja som sa obliekla a šla sa prejsť od nervov☹toto ma dopálilo človek ho čaka a takto to dopadne namiesto nam sa venuje kamaratom cele dni v praci potom bude behať s kamaratmi čo nemaju deti ani ženy a su u rodičov???no určite nie dopadlo to tak dala som mu ultimátum ja takeho chlapa doma nechcem bohužiaľ...a tobôž nie druhe dieťa ak bude toto robiť☹ako on sa postara všetko ale toto mi straaašne vadí na ňom ja som sa vzdala všetkeho a som rada kôli malej a on si bude behať?keby behal na pivo a domov ako slušní človek ale to asi nevie tak nebude chodiť nikde....a neviem dokym sa nezbaví kamaratov tak ho stale asi budu ťahať☹tak nech si vyberie mi či oni inak to nejde nemam už síl to riešiť potom som nervozna a mala zo mňa☹

sabiatko
18. mar 2013

Vobec nechodi, ani ja. Parkrat do tyzdna ma ovela lepsie aktivity nez krcmu - nacvik spevu, volejbal, spievanie v zbore, fitko. Raz za uhorsky rok idu s kolegami na pizzu. Mame dve deti a takto nam to vyhovuje.

honey777
25. jan 2014

tepka, toto robil už teraz môj exmanžel pravidelne takmer 3 roky, že ide len na 1 pivo a došiel v noci, ja som nespala, pretože som ho čakala a nevedela kde je a keď som mu už v nervoch volala, tak ma vysmiali, že čo stresujem, veď je len v dedine alebo pred bránkou sa ešte rozpráva s kamosom, ktorý potreboval niečo súrne riešiť ! Potom došiel domov a bol pritulny a ešte sa chcel hrať som mnou a psami poprípade sexovat ! A absolútne ho nezaujímalo, že som ráno vstávala do roboty, kde som veľa šoférovala a mala sa venovať starým chorým ľudom ! Nepomohlo nič, ani prosby, aby mi aspoň dal vedieť, že príde neskôr, alebo nevie kedy príde, možno by som ho toľko nečakala, ako keď povedal 1 pivo a došiel o niekoľko hodín ... Nasluboval, že už nabudúce to bude inak, na niečom sme sa dohodli, ale vydržalo mu to pár krát a potom zasa staré koľaje... Nakoniec som sa podozvedala, že kade možné behaval a ani som o tom nevedela

emilia25
25. jan 2014

Moj muz veru slovo krcma nepozna a ked ma chut na pivko dame si spolu na obed a na veceru a to iba v nedelu.predtým vysedaval v krcme s kamaratmi ale odkedy sme spolu som mu prednejsia ja a naše deti.preto som rada ze toto riesit nemusim.mam super muza ktory pride z prace rovno domov a je s nami domka.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka1711
5. apr 2014

Ahojte, mame 2 deti - 4,5 a 1,5 rokov. Pred mesiacom som nastupila do prace ja, lebo manzel si nevedel najst pracu, on ostal doma s malou. Nikdy nas vztah nebol idealny, raz hore, potom dole, ale sme spolu uz 16 rokov. No posledny mesiac sa u nas doma toho vela zmenilo. manzel zacal chodievat coraz castejsie do krcmy. nechodi domov opity, to nie, len netravi me cas spolu. je mi z toho uz zle, komunikacia s nim je tazka, vraj ci mi ma sediet za zadkom ked cumim na panelak...co som uz asi rok nevidela...atd. v praci mam stresy, vstupila som do it oblasti, kde nemam ziadne skusenosti a je to psychicky narocne. doma nemam podporu, manzel sa ani neopyta, ako sa mi v praci dari, ci ma to bavi. ja zarabam, on sa stara o dieta, uprace, navari, cez vikend to robievam ja, cez tyzden ked stiham. je mi to luto, nviem cim to je, neodpoveda mi na otazky co mu na mne vadi, kedze nakoniec povedal, ze kvoli mne isiel do krcmy, ze co zo mna, ked sa hnevam. ako by aj nie. cely vikend nebol doma, najprv pomoc kamaratovi, potom sport, krcma, druhy den opat sport a krcma....s dvomi detmi sama, bez oddychu a podpory manzela...neviem ako to zmenit, neviem co mam urobit. pridem domov z prace, venujem sa detom, prechadzka, hranie, potom vecera, okupat, ulozit spat a kym by rad prisiel na seba, som taka unavena, ze nemam chut ani silu nic riesit.

luci78p
5. apr 2014

@zuzanka1711 tak mu skus pomoct pri hladani roboty, myslim ze chlap sa citi mizerne ked nezivi svoju rodinu
my sme spolu cosi vyse roka, tiez ho to zacalo tahat po vonku, nieco som ochotna tolerovat a nieco uz nie, dala som jednu sancu, zatial je ok, uvidime ...

mojee
7. apr 2014

baby to ja mám v okolí ženu, ktorá je na materskej, ako o dieťa sa stará pekne a všetko aj o seba...ale príde večer, alebo víkend ona dieťa odloží mužovi, ktorý cez deň maká a šup do krčmy...a tam do druhej-tretej rána s kamošmi..a to aj 3-4x v týždni a cez víkend pravidelne...nechápem ako toto jej muž môže zniesť...on je taký tichučký, milý tak len drží hubu a krok... 😒

zuzanka1711
8. apr 2014

@luci78p ahoj, on si hlada pracu uz vyse pol roka a zatial nic...ani sa mi neozyvaju....nemozem povedat, ze by pracu nehladal...aj ked nie aktivne, len reagovanim na ponuky na profesii. tiez si myslim, ze by mal hlavne on pracovat, on je ale tvrdi,ze doma vie byt uzitocnejsi a moze dokoncovat dom.

luci78p
8. apr 2014

@zuzanka1711 no moj bol tiez skoro rok doma, sem tam odisiel do roboty , 3x ho potom uz nechceli a posledny krat sa dostal k takemu hajzlovi co ich obtiahol a nevyplatil, tak som sa nasrala a jeden pekny vecer som ho "nalozila" do auta , strcila do ruky mobil a pekne sme isli za chlapikom u ktoreho davnejsie robil, tak sa isiel spytat, zobral ho a teraz ok, občas treba pritlačiť

v_alika12
8. apr 2014

deti nemame. ide tak 1.-2.x za tyz. dokoncujeme dom,tak sa stale mota okolo toho