Chlap v rozpakoch

25. nov 2022

Ako zistíte, že je z vás chlap v rozpakoch? Chodí za mnou do práce (pracovné) jeden muž. Kolegyne sa vždy smejú, že ho trápim.ja som typ človeka (od mala), že neviem čítať ľudí, chlapom už neverím a kým so mnou jednajú na rovinu, neriešim náznaky, lebo ich nevidím. Kolega mi vravel, že vyzerám nedostupne a že aj on by rozmýšľal, či by mi niečo povedal na túto tému. Dnes som sa teda zamerala na toho muža. Je pravda, ze keď za mnou prišiel, usmieval sa ako slniečko, pozeral na mňa celý čas tak zvláštne. Že ma aj zamrzelo, že sa správam podvedome inak. Ako na sebe popracovať? Alebo ho nechať, ved keď chce, vymackne sa?

kitycat
25. nov 2022

Ja myslim, ze kwd budes mat zaujem o vztah s niekym, tak zacnes vnimat.

Traz sa na popud reci kolegyn zacnes pustat feromony na toho chlapa?

No a ak uz "chlapom neveris" tak ti moze byt sum a fuk kto sa na teba ako usmieva, nie?

autor
25. nov 2022

@kitycat lenže ja neviem čítať ľudí, to mám proste od mala v sebe. Ja by som vzťah aj prijala, už som dosť dlho sama, ale aj s ex to bolo také "donútenia" okolia. Boli sme spolu 7 rokov. Mne sa ten chlap páči ako chlap. Stará sa o seba, pekne sa usmieva, len proste neviem, mu reagovať na tieto náznaky.....ako keby som si nimi nebola istá alebo čo...

martinkatinka
25. nov 2022

Ak nieco chce, povie to. Ak chces zacat ty, tiez povedz. Pozvi ho na kavu mimo kancelarie.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
25. nov 2022

Ak sa ti niekto paci a usmieva sa na teba, staci sa usmiat spat. Ak sa na ludi stale mracis, ci spravat lahostajne, budu to povazovat za nezaujem a odmietnutie.

drake122
25. nov 2022

No keď chlap bude chvílú skúsať, a vidí, že kašleš na to a nereaguješ, tak sa zoberie a nájde si inú. Ak nie tak je buď zúfalý chudák, nemá prax alebo nemá sebavedomie. Tým pádom by ste sa k sebe asi hodili.🤣

zuzzinka
25. nov 2022

Presne, dvihnut kutiky staci. Nemusis sa vyskierat. Ocny kontakt neuskodi a otazka ako sa mas alebo o pocasi, tiez pomoze.

autor
25. nov 2022

@drake122 nemyslím si, že som zúfalá alebo nemám sebavedomie. Ale vďaka

katka700
25. nov 2022

Otázka je či si chceš začať s kolegom z práce? Ak áno stačí sa usmiať, spýtať sa na niečo všeobecné nie o práci a uvidíš čo spraví ďalej 😊

autor
25. nov 2022

@katka700 nie je to môj kolega 🙂 stretávame sa pracovne, ale nie je kolega