Chlap sa mi pokazil

28. mar 2021

Ženy potrebujem radu! Nikdy by som neverila že sa toto môže stať ale deje sa. Spoločná domácnosť, upratal, nakúpil, navaril, s ničím proste nebol problém. Dostal sa ale do jednej partie bohatých blbcov, ktorých ženy nepracujú lebo nemusia alebo časť je uz rozvedená a zeny su carodejnice...A ja sa nestačim čudovať! Nosí od nich rozumy, nechce nič robit, lebo to ma robiť žena, nepomaha lebo ved mám stíhať, nie som dobra gazdiná ked ine stíhajú s tromi deťmi...neuprace, odmieta sa starať o dieťa, chodím do prace a všetko je na mne, viem že to má od nich lebo ho vysmievajú že je pod papucou a že je ženská v domácnosti...prerušiť kontakt nehrozi lebo ma vďaka nim dobre zákazky a teda sa mu finance darí ale teda od roboty sa nepretrhne, unavený nie je...ja už neviem čo s ním. Skúšala som vela, rozhovor, hádky, plač, ignorovať, uvariť len pre nás, naje sa vonku, keď neoperem , zanesie mamicke, keď neupracem nedá sa tu existovať a nevydržím to dlho...máte radu? :(

vevesh
28. mar 2021

No ked je taky geroj, povedz mu, ze ides na ciastocny uvazok a on nech ti zvysi "plat za domace prace", alebo zaplati sluzku, ktora vam operie/vycisti byt. A ked ani to nepomoze, taky papier ako "navrh na rozvod" ho mozno preberie....

tenerifka
28. mar 2021

nepolavit, nech nosi k mamicke+zabezpecit profesionalne upratovanie. Ine by bolo, ak by si nepracovala, ale to, co zacal robit, je cez

tenerifka
28. mar 2021

a pripomeñ mu, ze uz je 21.storocie

karhu
28. mar 2021

niekedy je najlepsie nechat to tak - ak nic nezabera, nepomaha...odstahovat sa aj s detmi, alebo poslat "uzivat si zivot" jeho, usteris si vela energie

denden77
28. mar 2021

ved mu raz vecer povedz "laska, rozmyslala som nad tym vsetkym a ako vzdy mas pravdu, lubim ta a nechcem o teba prist, tak som dnes dala vypoved.. uz som zohnala aj pani do domacnosti, aj pani na strazenie.. budem sa viac venovat sebe, nech ta mozem reprezentovat a tiez ti zabezpecovat servis, nech nemas ziadne starosti.. bude ta to stat len X litrov mesacne.. tesis sa, ze som zmenila nazor?" 🤣🤣🤣

autor
28. mar 2021

@tenerifka toto som skúšala že keď nechce nič robit nech zaplatí upratovačku a spýtal sa ma že čo potom budem robit ja!!!! A začala zasa ta istá pesnička že nie som asi dobrá gazdiná keď iné stíhajú a ja nie....do plaču mi je, nespoznavam ho...

syslik81
28. mar 2021

buchni po stole a nech si plati upratovacku opatrovatelku a paniu co navari .. a ty si chod na nehty kozmeticke a kadernicke tak ako zeny jeho kamosov ...

kittykat22
28. mar 2021

to mi nepis ze tie ich zeny nemaju upratovacky. Ja patrim medzi tie bohate panicky 😀 ale nam muzi platia upratovacky 😀 preco aj tebe muz nejaku nezadovazi? Nemyslim si ze je chyba v partii v ktorej sa pohybuje v zenach ktore maju ti muzi doma. Problem je v tvojom chlapovi. Lenze pre teba je pohodlnejsie ohovarat ostatnych ako si priznat, ze nezvladas muza. Neber to v zlom - ale ked ostatni pojdu skakat z mosta, tak tvoj muz pojde tiez? Musis sa s nim porozpravat. To, ze sa nejako toci svet ostatnych zien, neznamena, ze u teba to musi byt rovnake.

syslik81
28. mar 2021

alebo mu skus pripomenut casy ked este ste boli stastny nieco co ste robili spolocne vdaka comu ste sa milovali a ak nepomoze tak hold manzelska poradna alebo vystazovat sa mozno svokre ak je normalna

autor
28. mar 2021

@vevesh uz som na par dni odisla...sluby boli, chvíľu sekal dobrotu, rozumej kopol do vysávača čo povysava sám, vyniesol smeti a jedno poobedie v tyzdni zobral dieťa svojej mame, kde sa samozrejme stará ona...Ale je korona, mame nechodí a ta jeho pomoc bola docasna a sme tam kde sme boli..

tenerifka
28. mar 2021

ze co budes robit ty? No to iste co on

tenerifka
28. mar 2021

boze zena, nenervuj sa, s usmevom vyloz nohy, daj vinko, a povedz mu, ze si treba stanovit pravidla. Dovoli si len to, co mu dovolis ty

autor
28. mar 2021

@kittykat22 ano momentalne mam pocit ako píšeš, že ak pojdu ostatní skákať z mosta, pôjde aj on! A nemám problém priznať že nezvladam muza, keby zvládam, nepýtam radu na koňovi, jasné že to nezvládam!!!! Nebolo to ohováranie ale vysvetlenie prečo sa tak zmenil, mne je jedno ako to inde funguje, keď sú obaja spokojní, u nás to ale nefunguje, on chce odkukat len ten servis ale nech to nestojí ani o euro navyse

sissy27
28. mar 2021

Nuž ale tie paničky zazobaných kamošov asi nechodia na full time do práce alebo majú niekoho na výpomoc. Prípadne už odrastené deti, ktoré niečo pomôžu a nie len rozhádžu a vyžadujú menej pozornosti než napr. škôlkar. Zrejme majú aj lepšie autá ako ty, drahší šatník, iné dovolenky atď - takže keď ty budeš mať rovnaké podmienky ako ženy jeho kamošov, tak aj on bude mať rovnaký štandard ako kamoši.

gbgb
28. mar 2021

Tak ked ti nechce zabezpecit pani na upratovanie a nepomaha s nicim, tak sa sustred na dieta, lebo s takym muzom nebudes mat dobru buducnost. On nepotrebuje zenu,ale sluzku. Utekaj, kym nezacne aj ziarlit.

hettinka
28. mar 2021

Nech prinesie “rozumy”, ako sa stat tiež boháč, ty aby si nemusela pracovať, nech zaplatí upratovačku, deťom opatrovateľku a vy už len dovolenky, welnessiky, lyžovačky, lattícka v obchodom centre vo Viedni.

A ak take “rozumy” nevie priniesť, tak nech je ticho, sucha nohami a robí doma, čo treba.

kittykat22
28. mar 2021

piseme o tom istom 😀 je jedno ako to funguje u inych. A tak to povies aj svojmu muzovi, a presne tak z ostra ako si to napisala mne 😀 A este dodas, ze aby sa nahodou v buducnosti nestalo ze aj tvoj muz sa zaradi medzi rozvedenych, pretoze si najdes niekoho kto sa o teba a rodinu bude viac zaujimat 😂 Nezabudni mu hodit o hlavu, ze rodina je to jedine co tu zostane a ktora za nim bude stat. Ze ked je clovek zdravy a ma peniaze tak je vsetko v poriadku, ale keby sa nieco stalo, tak do 5 minut su kamarati von dvermi. Nakoniec mozes zahlasit ze sa sprava ako debil, a nech s tym odkamzite prestane!!!! 😍

Nezabudni vreskat na cely barak a byt super hystericka 😀 Tak to robime my carodejnice 😀 a muzi sice stale neupratuju ale mame upratovacky 😀

maminkadeticiek
28. mar 2021

Posli ho do p..e.

autor
28. mar 2021

@gbgb ziarlit? Na co by mal žiariť? Som v rezime len práca a domacnost...

sara07
28. mar 2021

uprimne najmi si pani na upratovanie a varenie a bude dobre
ver tomu že tie baby to stihaju aj s nechtami a neviem čim lebo domacnost im niekto iny upratuje a perie a žehlí
ked ma zákazky tak jednoducho mu povedz ked ideme podla kamaratov tak poriadne
je rozdiel byt doma a varit to sa dá aj každy den a chodit do prace
a robí chybu že si do bizinisu taha kamaratstvo aby sa mu to nevypomstilo

autor
28. mar 2021

@hettinka vies lenže ja nič z toho v podstate nechcem... nechcem opatrovatelku a ani upratovacku...ja chcem spať svojho chlapa s ktorým spolu navarime, vymeníme periny, ideme na prechádzku... proste neviem s ním pohnúť

autor
28. mar 2021

@kittykat22 naozaj to zaberá? :D

hettinka
28. mar 2021

Tak si takého pohladaj. Tomuto sa zmenili priority. Proste mu to preplo. A kým nepríde o to, čo má, tak mu zo nedocvakne.

sara07
28. mar 2021

tak to je dlhu trat pokial nebude nejaky pruser tak naspät toho chlapa nebudeš mat, on už sedi v inom vlaku ako ty , už nie ste v kupe spolu nie to vlaku
skus si zapisovat čo kedy kolko robíš, normálne harmonogram dna , 7,00 -7,15 umyvanie dlažok , 8,010-9,10 žehlenie atd
a potom mu to ukáž že kde si myslí že máš pridat alebo čo robit inak , že skutočne tolkoto času venuješ domacnosti ak bude krutit že nie tak mu povedz že 14 dni nevariš, neperieš, neupratuješ aby videl ako sa to samé robí ak ak to teda nerobíš tak sa nič nestane

kittykat22
28. mar 2021

si pis 😀 Ja svet rozdelujem na dva druhy zien. Na tie hodne, a na tie ktore si ho zariadia podla seba. Ja na nic necakam. Idem ako krokodil. Minule tu bola diskusia, ze muz nekupil zene kvety na MDZ. Ja som autorke napisala, ze by som muzovi povedala, ze chcem kvety (nepochybne by som povedala aj ake 😀) keby mi na tom zalezalo - a ona mi odpisala, ze by ju poziadany darcek nepotesil. Lenze ja si myslim ze muzi su mimo, a ked nieco chces, musis to nielen povedat, ale aj si za tym stat. A bude upratovacka, budu kvety a bude starostlivost. Ked budes stat ako tela, vyckavat a vyplakavat nic sa nezmeni. Ja sa povazujem za vernu, dobru, starostlivu a peknu zenu a zelam si aby tak som mnou bolo aj zaobchadzane. Muzovi som okrem ineho povedala, ze ak ma vymeni za novsi model tak ich podpalim v aute oboch 🙈🤣 pretoze ja som mu obetovala mladost a nejake take, ze jemu sa to za par rokov nehodi do kariet moze zabudnut. To si mala vidiet jeho vyraz 😂😂

Nesmies sa nechat! Ja som taky cert. Sedemhlavy drak. Ale mam fajn zivot 🙂

hettinka
28. mar 2021

@kittykat22 moj muž pred každým sviatkom rozpráva, že on nič nechce, žiadny darček. A toez mu vždy poviem, že to neznamena, že ja tiež nič nechcem a ja si svoj darček prosím 🤣
Ale inak som “hodná” a môj muž je v pohode tiež, ak sa mi niečo nepáči, riešim problém v zárodku. Stručne, jasne, výstižne mu poviem, čo konkrétne sa mi nepáči. Okolkom a náznakom chlap zvycajne nerozumie.

kittykat22
28. mar 2021

@hettinka 🤩 my dve by sme si rozumeli 😅 to neznamena, ze ja si nic neprosim 😀 odpadla som hahahhaa

nikpa
28. mar 2021

To je aký manipulovatelny tĺk 🙄 zajtra mu povedia aby si domov priviedol 20 ročnú pipinu a on im to asi zožerie. Toto ale je chyba v ňom, nie v partii... Treba popremýšľať ako ďalej vo vzťahu s takým chlapom lebo za mňa by to bola veľká neistota

autor
28. mar 2021

@kittykat22 lenze ja som doteraz bola tá hodná žena lebo aj on bol hodný muž...keď sa začal takto prejavovať, skúšala som, ako som písala, najprv rozhovor, potom odutie, plač, nakoniec vreskoty a vysledkom je ze som sa JA!!! strašne zmenila a že ma nespoznava! Proste som mala za to, ze mame pravidla rodiny nastavene, vsetko pekne fungovalo a už z toho nefunguje nič....

autor
28. mar 2021

@nikpa uz vyssie som pisala ze chyba je v nom ze sa nimi necha takto ovplyvnovat, v tomto mam jasno. A rozmýšľam a rozmyslam lenze nič som nevymyslela a preto som sem prišla po radu 🙂