Chlap ma klame, čo mám robiť?

simona745
20. feb 2021

Prosím poraďte žijem s priateľom mam sním ak dieťa 3roky ma. Vecsinou a alen hádame aj keď je preč celý týždeň v práci a na víkend chodí domov ale to ako keby ani nebol doma vôbec sa nám nevenuje. Dnes som sedela pri nom a schovaval mobil a všimla som si ako maže správu čo by ste povedali na to. Spýtala som sa ho že prečo máte správy co písal a začal mi nadávať a ziapat. Ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
20. feb 2021

a na co ti je taky chlap?

simona745
autor
20. feb 2021

@leuchtturm som sním len kvôli synovi myslela som ze sa zmení, neviem ani sama asi len strácam čas zbytočný.

sissy27
20. feb 2021

@simona745 aspoň neklam, že “kvôli synovi”. Čo má syn z takého otca, ktorý sa mu nevenuje? Si s nim kvôli sebe, kvôli streche nad hlavou, peniazom a kvôli tomu, že sa bojíš byť sama.
Nájdi si prácu, svoje bývanie, odsťahuj sa, vyrieš výživné a máš po probléme s chlapom, ktorý vás má na saláme, klame ti a behá za inými.

simona745
autor
20. feb 2021

@sissy27 no to máš pravdu. Žijeme prenájme on chce teraz vybaviť pôžičku na dom ale myslím si ze to by nemalo ani zmysel žiť sním normálne mam dosť ešte aj Nadal mi a taka hlúpa výhovorka že ide hrať playko v noci online tak vymazal správu preto, mam dosť. No mne sa risuje byť nájomný a naozaj je to ťažké teraz s tými bytmi tak myslíte že mám ísť tam radšej keď mam možnosť.?

sissy27
20. feb 2021

@simona745 prečo sa pýtaš na môj názor? Seba sa opýtaj,či chceš žiť s takýmto chlapom a byť celý život nešťastná. Mne to môže byť srdečne jedno.
Čo je teraz ťažké s bytmi? Alebo kedy to s bytmi bolo ľahké? V roku 1974 keď si nebola na svete?
Pozri, buď sa môžeš vyhovárať, že kvôli synovi, že je to ťažké s bytmi, že toto, že tamto, a môžeš žiť tak ako doteraz, alebo sa vzchopíš a postaráš sa, aby si mala so synom šťastný a spokojný život. Chlap sa nezmení, to si môžeš byť istá. Nemiluje ťa, nezáleží mu na vás a už to nepríde.

miriam11
20. feb 2021

@simona745 áno, odid. Bude ti lepšie. Aj synovi.

martinkatinka
21. feb 2021

@simona745 ake tazke? Rysuje sa ti byt, vezmi ho, urob si rozpocet, poziadaj o vyzivne..... Nikto iny to za teba nespravi...

elizabet173
21. feb 2021

@simona745 myslim, ze nepotrebujes nase rady na to, aby si pochopila, ze spoluzitie s nim nie je pre teba prinosom, ale zatazou.

yna1
21. feb 2021

zrejme niekde je problem, poloz si otazku ci chces v tomto vztahu dalej zotrvat 😉

sima_r
23. feb 2021

Utekaj od neho!, taký chlap ty za to nestojí. Určite ten pravý, ktorý si ťa bude vážiť niekde čaká na teba ❤