Chlap, ktorý bol neverný. Vzťah po nevere

erika1669
25. máj 2015

Táto otázka je najmä pre mužov tuto na mk. Zaujímalo by ma ako sa zmenil Vás vzťah po nevere.. v skratke Chlap ktorý bol neverný a aky je jeho život
potom ak tu je daky co ostal s rodinou.

Veľmi mi tým pomôžete....

Ďakujem

PS: Hlúpe komentáre si nechajte pre seba

bonaqa2013
25. máj 2015

@erika1669 ak mu odpustíš - oklame ťa zas. Najtiaž raz, potom to už ide.....

mircalla
25. máj 2015

@erika1669 Nie som chlap - ale taky vztah nasledne moze fungovat jedine ak to bola jednorazova chyba a chlap si uvedomi a bude svojim spravanim davat najavo, ze jeho partnerka je pre neho vsetko - bude dlho trvat, kym si ziska jej doveru. Ona sa bude za tym snazit urobit hrubu ciaru (samozrjeme by som mu to dala najprv vyzrat) a nebude mu to v buducnosti neustale pripominat - i ked ju to bude vnutorne zrat.
vsetky ostatne varianty su odsudene na zanik, najma ak je to typ, co ma sklony k flirtu a nevere, uz by som s nim dalej nic neriesila. ak to bola chyba, ktoru si uzna a nasledne sa aj tak sprava - da sa to. ak pokracuje skor ci neskor v klamstvach, tak dovi dopo

pribinak
25. máj 2015

Pochybujem, ze sa tu nejaky muz verejne prizna, ze podviedol svoju manzelku ci partnerku

evinda12345
30. máj 2015

moje zkušenost: první nevěra po 6ti letech vztahu - padl na kolena, vzala jsem ho zpět.
uběhlo 11 let a další nevěra - vykopla jsem ho a rvala si vlasy jak jsem blbá, že jsem tu první odpustila.
takže za mě: nevěrník nevěrníkem zůstane, ať je život po nevěře nevímjaký - je to časovaná bomba.
pokud nedokážeš vztah ukončit, buď alespoň obezřetná, samostatná a mysli na zadní kolečka.
vím o čem mluvím. bohužel.
drž se holka!!!

ejmi25
30. máj 2015

Mõj pripad uz je tomu rok pp nevere a ja sa s tým neviem vyrovnat pri kazdej prilezitosti mu tk vykrikujem a som tak unavena zr uz bý som sa nevracala jeden preslap a kknjec. ,

paladin
1. jún 2015

ahoj, nikomu tu sa nechce ti na to odpovedat, pretoze to nevedia. Citam MK pravidelne a malokedy sa stane, ze sa chlap vyjadri k teme. Chlapy su proste iny...
Sme z manzelkou "spolu" rok a pol po nevere... mojej... a je to velmi tazke. Bojujeme sami so sebou, medzi sebou, so vsetkymi okolo, so vsetkym okolo. Je pravda ze sme velmi velmi velmi unaveny obaja. Vybrali sme si tu najtazsiu cestu, a to je pokusit sa to dat naspat dokopy. Mam to na tanieri denno denne, a ked nie, tak 2 krat denne. Milujem svoju zenu celu, miluje ona mna, a preto sa nevieme... a som na nas oboch strasne hrdy
K teme na ktoru sa pytas. Skus prosim napisat konkretnejsie co ta zaujima z druhej strany. Tazko ti odpovedat na "Vas vztah po nevere", lebo o tom sa da napisat cele slohy.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
5. jún 2015

@paladin vieš čo nepochopím, keď muž miluje ženu kam dá vtedy rozum keď to urobí a stále pritom tvrdí že ju vždy ľúbil, ľúbi a ľúbiť bude 😉

henas
5. jún 2015

@paladin ako prepáč, ale moj pohľad na to je že aj ked by som manzeĺovi sľúbila, že sa pokúsime o zlepšenie vzťahu....nikdy by som nezabudla, a s kokom by som hľadala zadné vráta aj keby som ho mala akokoľvek rada... Pre mna by toto bolo na ukončenie co znamená že vzťah uz definitívne krachol.... Nikdy BY SOM UZ TOĽKO NEDVOVEROVALA😗😏 Čiže obdivujem tvoju ženu..

A este ak sa smiem spýtať, co Ta viedlok nevere?

natalym
5. jún 2015

Baby muži takto nerozmýšľajú........................ Verte, že keby našiel inú, ktorá by navarila, upratala, sex dobrý, tak by mu bolo jedno či Janka, Zuzka alebo Majka. Ak majú zabezpečené svoje potreby, je im s dotyčnou dobre tak Vás kľudne opustia.

bodka13
5. jún 2015

@henas možno by si sa v takejto situácii čudovala sama sebe, že akej reakcie si schopná ....práve preto sa hovorí nikdy nehovor nikdy ...ale s tým narušením dôvery máš úplnú pravdu a zabudnúť sa naozaj nedá

majaxy
5. jún 2015

Ja neviem, fakt mám pocit že u nás sa to nemôže stať, ale fakt neviem keby, možno by to záviselo od okolností ako k tomu došlo, možno od mojho psych stavu 😀 fakt neviem

alaguema
5. jún 2015

@erika1669 nie som muž, ale možno ti pomôže prípad z môjho okolia. Manžel mal bokovku, nebola to jednorázová nevera, ale pomer, boli tam city, proste prúser. Manželka sa dozvedela, nejaký čas nevedeli či končia, alebo nie, potom sa rozhodli, že to ešte skúsia, majú dieťa a tak, on sa s milenkou rozišiel. Žiaľ, z môjho pohľadu to tá manželka vôbec neustála, tiež mu to pri každej príležitosti oplieska o hlavu, čo musí byť neúnosné pre oboch, ale asi hlavne pre neho, lebo nič by sa nemalo vyčítať proste furt. Ak sa rozhodnú spolu dvaja aj po niečom takom ostať, rozhodne by sa mali vedieť kontrolovať, vedieť si kusnúť do jazyka, odpustiť. Inak ich oboch čaká peklo na zemi. A nemyslím, že by to z mužského hľadiska bolo nejak diametrálne odlišné.

maria1989
5. jún 2015

@natalym to teraz myslíš ktorýkoľvek muž? aj ten milujúci? 😉 😀

natalym
6. jún 2015

@maria1989 Je to blbé, ale aj. My milujeme inak. Ak Jožka tak so všetkým, oni ak inde dostanú čo chcú tak je im jedno.

oldman50plus
6. jún 2015

@natalym To vôbec nie je pravda. Chlap (nie sráč) ak miluje tak miluje celým srdcom, šialene a bez výhrad.
Rozdiel je v tom že je viacero problémov vo vzťahu ktoré chlap nikdy neodpustí a ktoré sú pre neho horšie ako fyzická nevera a mnohé ženy sa ich dopúšťajú. Ženy sú ochotné partnerom odpustiť oveľa viac, niektoré typy zhodenia, zanedbávania a správania sa k milujúcemu mužovi znamenajú často aj v prvom prípade že prídavné meno vypadne a potom záleží už len na tom či rozumom chce ten vzťah nejako udržať alebo nie.
@erika1669 Chlap ktorý bol neverný mal na to dôvod. Ten dôvod síce môže byť pre ženu nepochopiteľný ale vždy existuje. Pri nevere z niektorých dôvodov sa chlap môže vrátiť do vzťahu a už sa to nemusí nikdy opakovať ak ten dôvod zmizne, sú ale aj také že už to nikdy viac nebude ono ani keby sa situácia nikdy neopakovala.

natalym
6. jún 2015

@oldman50plus Vitaj. Neverím. Iste sú výnimky, ale ak u druhej dostane to isté, príp. viac tak neváha, jedine kvôli slušnosti, príp. konvenciám. Skrátka pekná, plodná samička.
Myslím si, že aj môj muž by išiel, keby mu nejaká padla do oka, príp. by mu dala niečo čo doma nemá a keby bola prístupná, zdôraznujem, príp. až veľmi prístupná, čo v našom veku je veľa vzťaho túžiacich žien, jedine by ho zväzovali konvencie alebo istý druh vernosti, ale keby boli všetky okolnosti splnené tak ho už nemám doma.
Niektorý majú ten druh zodpovednosti viac vivinutí, resp. majú viac vivinutý pud vyskúšať veľa samičiek.
My ženy sme schopnéí čakať na jedného chlapa aj celý život, odpustiť mu pitie, bitie a bárčo. Samozrejme, vždy existujú výnimky.

kama6869
6. jún 2015

Mile damy, citam Vase komentare a asi poznate malo "pravych" chlapov. Ja som rozvedeny, nie kvoli never skor sme uz nenasli spolocnu rec. Nikdy som neverny nebol a hoci ma to obcas napadlo, zazit nejaku zmenu, bez problemov som odolal. V prvom rade, chlap ktory miluje svoju zenu a rodinu nikdy nebude neverny. Aj ked ma obcas pocit ze manzelstvu nieco chyba. Samozrejme, moze sa cokolvek stat, aj tzv.nahoda a stane sa. Ak je vsak chlap ako ma byt olutuje a prizna sa. Ostatne zalezi na partnerke, osobne by som dokazal svojej partnerke odpustit, ak ju milujem. Ak je to dlhodobejsia zalezitost, tu je uz otazne ci si Vasu doveru zasluzi, to uz musite vediet Vy. Niekedy mozno staci zistit preco vlastne a vsetko sa da napravit.
Za druhe, ak chlapovi nieco v manzelstve chyba, mala by o tom v prvom rade vediet jeho partnerka a nie milenka. nememu decku ani vlastna mat nerozumie. Riesit problemy vo vztahu utekom k inej je podla mna zbabely utek.
Za tretie ak uz chce byt s inou mal by byt taky smely ze sa zbali a odode, Vymyslat si rozpravocky o praci ci povinnostiach kvoli ktorym chodi neskoro domov je ubohe. Mam kamaratov co maju milenky a mna ich reci o tom aky su "geroji" za maju babu a ta ich o tom nevie, ake je to fantasticke a pod. mna nenadchynaju. Vacerim som povedal ze mne toto nemusia rozpravat, pretoze je to podla mna trapne. Byt "chlapom" v posteli je sice pekne, ale potom sa chvali tym aky som dokonaly klamar..... Na toto nemam zaludok.
A k otazke co s vztahom po nevere? Zalezi preco a ako sa to stalo. Vsetko sa da napravit, nemyslim si ze nevera musi byt automaticky koniec. Niekedy to ma zmysel inokedy nie, to treba zistit. Ja milujem zenu ktora ma dost kruto a nevysvetlitelne opustila kvoli inemu. Je s nim doteraz co mna na radosti nepridava. No milujem ju viac aku akukolvek inu vo svojom zivote. A dufam ze raz mi umozni dat je, dat nam, druhu sancu. Verim ze to zmysel ma a verim ze to je ten ulet, pretoze ju poznam az priliz dlho a dobre aby som uveril ze to je trvale. To by bolo na dlho, chcem len povedat, ze moja laska k nej je dost silna na to aby som si ju vypocul a odpustil. Ak to bude mat zmysel. A vobec si pre to nepripadam menej "chlapsky" Moje ego je slabsie ako moje city k nej- Snazim sa povedat, ci chlap ci zena, ak svojho partnera poznate tak sami tusite preco sa to stalo. Potom viete aj to ci ma zmysel dat si druhu sancu. A nedat si tu sancu ak je realna, je lepsie ako si cely zivot nieco vycitat. Spomenul som kamaratov co maju milenky, no mam aj takych co "sliapli vedla", sliapali vedla aj mesiace a nakoniec su stale so svojimi rodinami a ich vztah je mozno lepsi ako predtym. Vsetko sa da, zalezi na oboch.

maria1989
6. jún 2015

@natalym fíha, ty si ešte tvrdšia ako ja 😉 ale veď nebuď až taká... veď si len vezmi, že i muži majú city - hlad, smäd 😀 a ešte mi napadlo, že keď by si sa toho svojho chcela zbaviť, stačí teda nájsť nejakú vhodnú náhradu... kuchárečku dobrú v posteli, s dobrým príjmom 😉 ale nad tým si už určite nie raz premýšľala 😀

mircalla
6. jún 2015

No coraz castejsie sa tu registruju osameli ci rozvedeni muzi, vytahuju z klobuka historky svojich kamaratov a (obcas aj svoje vlastne) odusevnene sa zapajaju do damskych diskusii....Podla mna normalny chlap travi cas inak....Tu bola sice otazka pre nich, ale nejako uz su v kazdej teme

maria1989
6. jún 2015

@mircalla 100 bodov

mircalla
6. jún 2015

Myslim, ze ich nezastavi ani dnesne finale Ligy majstrov...

oldman50plus
6. jún 2015

@kama6869 Absolútne Ťa chápem a viem aký typ chlapa si ale uver starému - nebude to fungovať, nikdy sa to nevráti. Tvoja jediná šanca na aký taký osobný život je nájsť si niekoho iného a nikdy sa neobzrieť inak dopadneš ako Lótova žena.

@mircalla Finále ligy majstrov? Ani som nevedel že dnes je a to som bol za Československa reprezentantom v jednom (malom skoro nekomerčnom) druhu športu a dodnes trochu pestujem dva iné (aby staré telo celkom nezlenivelo). Ešte dobre že máme ženy ktoré tak aktívne fandia ako ty vyvážia mužov ako ja ktorého potetované nagelované primadony s loptou nezaujímajú.
Sama si toľkokrát prezentovala že mužský pohľad na vec ťa nezaujíma preto si si istá že nezaujíma ani iné? Možno ten tvoj by nechcel prispievať do takéhoto fóra ale prečo myslíš že je to vlastnosť ktorou by si sa mala chváliť? Aj keď súhlasím že chlap ktorý tu prispieva asi prešiel partnerskou traumou (a kamarátove príhody sú jeho vlastné) ale myslíš že zato je horším chlapom alebo človekom?

mircalla
6. jún 2015

@oldman50plus Ja aktivne nefandim....dokonca ani nesledujem...len je toho plny internet...
Nemam pocit, ze som sem pisala vobec niekedy, ze ma muzsky pohlad na vec nezaujima, len mi to pride nuz nazvime to bizardne....? Keby islo o muzov s detmi (ano, aj taki su tu), a riesia tu decka, pripadne aj partnerske krizy, ci nejake prakticke veci to ok...ale vacsinou ide o osamelych chlapov stredneho veku, ktori tu neustale filozofuju, neviem ci nieco hladaju alebo o co im ide....ale samozrejme je to slobodne forum....len mi to pride ako cudne hobby pre chlapa

oli18
6. jún 2015

@kama6869 tak ty si as jediný pod slnkom, ktorý stále ľúbi nevernú ženu a čaká, že sa mu vráti. Neviem, ako iné baby, ale ja ti toto neverím.

kama6869
6. jún 2015

@oli18 Pozri sa, okrem toho ze nemam dovod klamat, nemam ani dovod nikomu nic dokazovat. A to ze mi neveris..... Mam pocit ze to nie je moj problem 🙂

oli18
6. jún 2015

@kama6869 no môj tiež nie. A dokazovať tu nikto nikomu nič nemusí. Len aby si si nemyslel, že sme ti to, my ženy, "zožrali" 🙂 Ja teda nie.

maria1989
7. jún 2015

@oli18 ále, ja som bola neverná, a až dvaja ma privítali späť s otvorenou náručou... pričom jeden z nich mi to oplieskaval o hlavu, druhý ani necekol... sú aj takí muži. proste ťa ľúbia... či chcú? aj s tvojím ... hm... prehreškom 😉

simi27215
7. jún 2015

Moj priatel mi bol neverny na zaciatku vztahu,nikdy to nepriznal, robil zo mna tavu a uz som sa s nim chcela rozist, no nakoniec som mu odpustila, lebo tvrdil ze ma miluje. Uz som sa k tomu nevracala, nechcela som na to mysliet, bolo to hrozne tazke. No aj tak ked mu prezriem mobil, mam co robit aby som sa krotila. Teraz som tehotna ale najradsej by som ho vyhodila. No myslim na male, sama ho neuzivim ☹

oli18
7. jún 2015

@maria1989 Ty chodíš naraz s tromi? Najmenej dvaja z nich ťa milujú. Tak to ti závidím 🙂