Chlap je naviazaný na sestru

9. jan 2021

Prosím vás stretli ste sa niektorá s tým,že chlap je velmi citovo naviazaný na svoju sestru? Všetku veci čo by mal riesit so mnou riesi s nou,pomáha jej finančne, jej detom stale kupuje darceky,viac ako nasej dcere.Nie je to divne?

acer11
9. jan 2021

Nie,nie je to divné....divné je to,že mu to toleruješ 😉

dominikac321
9. jan 2021

@acer11 a co mu to ma zakazat a drzat pistol pri hlave? ak ich to nijak neobmedzuje financie im nechybaju a sestre to pomoze, why not...

pribinak
9. jan 2021

Treba zobrať papier a pero, celé to spočítať a spočítať čo investoval do svojej rodiny
Sestra je osamelá matka? Aký má dôvod?

marci77
9. jan 2021

preco im pomaha? nema sestra nejake financne problemy? a preto jej chce pomahat?

maciatkolulu
9. jan 2021

A to začalo teraz? Akože ťažko čokoľvek napísať, keď si nedala informácie. Lebo ak je sestra osamelá matka, rozvedená a tak,, myslím, že je to ôk, pomáhať rodine, ale ako som písala, ťažko napísať, keď neviem co a ako

marcellka32
9. jan 2021

Mala som kolegu, on sa správal k sestre ako k frajerke, ona k nemu tiež, volali si aj 5x za deň (pritom spolu bývali), riešili všetko spolu, chodili všade spolu,...divné to bolo

acer11
9. jan 2021

@dominikac321 tak asi jej to vadí-keď to tu zavesila

hellwant
9. jan 2021

@acer11 Chyba lávky, divné su obidva varianty.

0kristina0
9. jan 2021

Mozno su deti jeho 😁

lentilkaxxx
10. jan 2021

Poznám.... svokrina výchova... že vraj jej deti sú naučené si pomáhať. Omyl, celý život je to jednostranne. Všetci to vidia, len oni nie. Dcéra vždy bola nad bratom, rovnako ako aj svokra nad svojimi bratmi.
Predpokladám, ze si už urobila všetko možné aj nemožné. Rozhovory nepomáhajú, ultimátum tiež. Rozviesť sa nechceš a zabiť ho nemôžeš 😉. U nás sa čiastočne spamätal po narodení syna, ale aj tak jedine "diplomatické " riešenie je pravidelne mu vybieliť účet. Keď bol celý život vycvičený živit vtedy bezbrannu sestru, nevidí, že tá je dávno za vodou a on v podstate okráda vlastnú rodinu. Sestre to vyhovuje, lebo ma zabezpečený ďalší príjem a ty si ten nepriateľ, čo jej to kazí