Chlap chodí po vonku s kamarátmi

1. jan 2024

Ahojte baby. Prekazalo by vam keby ze mate hnisavu anginu a vas chlap pride domov z roboty po par dnoch a miesto toho aby bol s vami a s vasim spolocnym synom sa flaka s kamaratmi? Samozrejme ze sme sa pohadali a samozrejme ze este ja sa vraj spravam ako psychopatka.

gabriela2952
1. jan 2024

Samozrejme, ste chorá tak vám mohol dat vydýchnuť a byť so synom aby ste si oddýchli. Inak by mi to nevadilo, keď je človek fit raz za čas.

autor
1. jan 2024
autor
1. jan 2024

Lenze poslednu dobu je to caste ze len kamarati a to v praci je styri dni

nikpa
1. jan 2024

Keď od teba tu angínu chytí, patrične sa mu odmeň aby vedel ako sa cítiš a ako si očakávala, že sa bude on ako manžel a otec rodiny správať. Ach, volaktori muži sú nekonečni sebci.

dzulli1980
1. jan 2024

A to je stále s kamarátmi, keď príde domov? ... rodine sa nevenuje vôbec?

autor
1. jan 2024

@dzulli1980 On ma take obdobia na striedacku ze nejaky čas sa venuje rodine a potom pride zas take obdobie ze len kamarati a vtedy radsej vyvola hadku aby sa ospravedlnoval tym ze sme sa pohadali tak radsej isiel za kamaratmi

gabriela2952
1. jan 2024

Nabudúce mi povedz krd sa vráti z roboty ze si dohodnutá s kamoškami, nech je doma

2006_1211
1. jan 2024

Keď sa z toho dostaneš tak bud nachystané keď dôjde z roboty a chod preč a syna mu nechaj doma a len mu oznam ze ideš preč s kamaratkami ze nech sa stará. Jasne ze by mi to vadilo. Teraz by sa mal starať o syna tebe spraviť čaj nechať ta si trochu vydýchnuť a nie niekde vonku behať, ci by chcel ci nechcel nepustila by som ho aby som ja mala všetko na starosti ešte aj syna a ešte aj bola chorá a on dôjde a rovno aj odíde a keby odišiel tak by som mu napísala správu nech sa domov už ani nevraca

minenkak
1. jan 2024

Nie neprekážalo ,môj by sa pýtal skôr domov.Dobre si spravila,len mu daj riadne pocítiť,že si nahnevaná,toto sa absolútne nerobí

autor
1. jan 2024

@2006_1211 Ved sa mi vyhrazal pri hadke ze dnes ho ani nemam cakat tak som mu povedala ze na mna toto neplati ze ja ho tu nedrzim nasilu ze si kludne moze zobrat veci a moze ist ale ze aj s vecami ze nech si nemysli ze on si bude robit co chce a moj dom mu bude sluzit len ako noclaharen.

2006_1211
1. jan 2024

Dobre si mi povedala. Keď to zopakuje tak mu zober kľúče a keď odíde tak zamkni a potom tam nech si ostane s tými kamarátmi a môže sa ku nim rovno aj nasťahovať a kufor mu necháš pred dverami bud sa uvedomí alebo môže ísť

autor
2. jan 2024

@2006_1211 Zase doslova utiekol z domu

zmrzlinka2021
2. jan 2024

A to je priateľ?

maminkadeticiek
2. jan 2024

Toto sa nikdy nezmeni.Poslat do prdele takych chlapov vsetkych.

ivangeline
2. jan 2024

Zavisi od komubikacie. Nie,vela muzom nedochadza..

2006_1211
2. jan 2024

Tak ho dnu už ani nepust je to tvoj dom a ty si jeho žena nie štetka ze raz za čas dôjde a ide preč

barborachors
2. jan 2024

Zober sa a urob si vylet na par dni.Nech caka pre zmenu on teba.

simca06022011
2. jan 2024

Dobre si mu povedala, este aj ciny k tomu pridat a pozbiera sa.
Ako ja nedrzim chlapa doma, som ok s tym, ze zbehne kamkolvek (este som aj rada),, ale odtial potial... ak by bol viac prec ako doma, nestaral by sa, ked mu poviem, ze osm chora a ma byt s dietatom atd a on ide prec.. a este ma nazve psychopatom... no mas vlastne byvanie, moze ist... za mna dobre si mu povedala. Noclaharen nech si spravi u kamaratov :D Pre mna vo vztahu nieco take ako beham si kde chcem, robim si co chcem neexistuje. A duplom ked uz je tam dieta, tak druhy si bude robit co chce a ten prvy co? cele dni s dietatom, domacnostou? :D jasne..

gabika0825
2. jan 2024

To kde pracuje že je pár dni preč? Či myslíš že chodi na služobné cesty? Určite ti mohol pomôcť so synom, keď si na tom zle, ale tak asi usúdil že to zvládneš a že ti nie je až tak zle 🤔 neviem, chlapy sú zvláštne stvorenia

domkakvet
2. jan 2024

Ze ako psychopatka, cely vas vztah bude cudny.

autor
3. jan 2024

@simca06022011 Ano ide o to ze si beha kde chce a robi co chce. Ale ked poviem ze idem ja tak ziarlivostna scena ze sa idem kurvit.

simca06022011
3. jan 2024

:D no zbytocny ti je taky chlap.. ty sa ides kurvit, a on sa nejde kurvit? :DD by som ho rychlo pobalila..

gabriela2952
3. jan 2024

Jujha o tom si rpwdtym nepísala... vieš ako sa hovorí podľa seba súdim teba .. tak nech si kľudne ide pan dokonalý ;)