Chlap a jeho záchodové aktivity

20. jún 2024

Ahojte, idem sa sem anonymne vyliať. To aj váš chlap robí, že 3 minúty pred odchodom z domubsa rozhodne ísť tróniť a sedí tam hodinu? Nervy ma žerú, že by som trhala krčné tepny🤬!!! DOBRE VIE, ŽE MÁME BYŤ NA MIESTE ZA 10 MINÚT, ALE OÁN MUŽ SI IDE VYS*ÁVAŤ AKO KEBY NIČ NEMAL NA ROBOTE...
Prisahám Bohu, že zomriem skôr ako on a to len preto, lebo ma zrádnik lapí z neho...🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

kluska
20. jún 2024

staci mu len zobrat telefon a bude raz dva hotovy ;)

januska12323
20. jún 2024

Chlapi majú so záchodom vzťah, ktorý žiadna žena nemôže pochopiť. 😁

kluska
20. jún 2024

@januska12323 a este aj je to super miesto na zasivanie (ked su deti) :D

pribinak
20. jún 2024

Nepomôže ti ani rozviesť sa s ním, ani zabiť ho, lebo toto robia úplne všetci muži 🤣

maranco
20. jún 2024

@januska12323 jediné miesto v dome kde má pokoj od všetkých a bez stresu 😀

pošli ho tam skôr, tak ako v škôlke aj keď ešte netreba ale preventívne pošlú deti na wc

luccija
20. jún 2024

Robí....hodinu všetkých naháňa nech nemeskame a potom ho čakáme.Ked nečakáme dcéru, ktorá si robí vlasy tak chlapa

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
victoriab
20. jún 2024

@pribinak moj nie, jemu sa hnusi tal vysedavat 😁 naopak, mobil aj tronim tam rozhodne ja 😃

barbora0308
20. jún 2024

Treba zaradit viacej vlaknin a uz tam nikdy nebude sediet hodinu, ved to nie je normalne a ani zdrave. 🤦 Ak tam tuka do tel. tak k tomu sa radsej ani nevyjadrujem...

pribinak
20. jún 2024

@victoriab tak potom si chlap 🤣

victoriab
20. jún 2024

@pribinak moze byt 😃😃😃 je tam klud ja to ocenujem 😃😃 a najma, ja sa nedokazem napr. vycurat na prvykrat na komplet, mne vzdy nieco ostane v mechuri, tym padom sa mi chce do 5 minut zas, no naco budem 2x chodit 😃😃

birika
20. jún 2024

moj ma zase uchylku - sprchovanie a holenie sa ked sa uz ostatni obliekame 🙂 no nezabila by si ho 🙂

hefo
20. jún 2024

Asi sa mu zo stresu, že má niekam ísť, spustia tlaky...

Ja osobne občas tiež vysedávam, ale to je zlozvyk spojený s čítaním letákov či mobilu, nie že by to bolo treba. 😈

hederamonstera
20. jún 2024

Nastastie nie. A ano, su tam preto tak dlho, lebo tukaju do mobilu.

minenkak
20. jún 2024

Však choď sama

stellarstar
20. jún 2024

Budeš prekvapená, my to máme zo stresu. Oboch nás to pri určitých okolnostiach chytí. Takže nervy by som kv tomu nemala radšej starosti

kitycat
20. jún 2024

Kamoska ma muza a ten sere 4-5x za den 😂
Buchli sano ked sa pripojili na kanalizaciu 🤣🤣

saraxyz
20. jún 2024

Tu to máš jasne vysvetlene 🤣🤣🤣

saraxyz
20. jún 2024

Autorka. Mate deti? Lebo ak nie, tak toto je predpríprava a u detí to budes mat ako "povinnú jazdu". A vždy iba vtedy, keď budeš v časovej tiesni...

autor
20. jún 2024

Ja to objasním, som uzrozumená, že keď sú deti a bývaš v byte, tak je to trucovňa, ale my nemáme deti. On si tam hrá kktiny na mobile hry😂😂😂 mám s tým osobnostný problém, lebo som typ človeka, čo JE dochvíľny a môj drahý je presný opak. Navyše som cholerička a to je zlé kombo🤣🤣🤣 skúšala som to všeliak- povedať, že máme byť na mieste o pol hodinu skorej, ako normálne, odísť bez neho, vyhrážky, oznam pár hodín v predstihu o presnom čase, kedy zatváram dvere ma bytrle zvonku- nič nepomáha. Fakt ma má poraziť?😅

saraxyz
20. jún 2024

No ako vidíš, štve to iba Teba. Ak to prestanes riešiť, on to robiť nebude 😄 a u deti: trucovať je niečo iné. Im proste treba ísť na WC vždy vtedy, keď už stojíš pri aute...

minenkak
20. jún 2024

To aj môj muž má na všetko čas a ja musím byť všade skôr,zvykla som si ,že chodím úplne presne alebo neskôr

autor
20. jún 2024

A ešte navyše, ja som pred ním bola dlho rokov sama, žila som sama a teraz sa neviem vysporiadať s tým, že máme na 3 izbový byt jeden záchod a ja musím chodiť na malú do vane, lebo pán muž si sedí na wc🤣🤣

minenkak
20. jún 2024

Takže problém je tvoja hlava a nie chlap,treba kúpiť byt s dvoma WC

autor
20. jún 2024

@minenkak Drahá, prosím nájdi mi 3i byt d dvoma wc😅 v dome áno jednoznačne, ale ja mám komunistický trojizbák

minenkak
20. jún 2024

Odkiaľ si

saraxyz
20. jún 2024

Máš tri možnosti. 1.Prerobiť byť a dat tam ešte 1 wc, 2.kúpiť iný byt, 3.vyhodit chlapa z bytu 🤣

viestta
20. jún 2024

Vsak chod bez neho. Ci sama netrafis?

simca115
20. jún 2024

Ja to u nás volám situačné sranie. Akonáhle sa drahy dostane do "stresovej" situácie ide v momente na záchod . Sedí tam aj pol hodinu

lubinkap
20. jún 2024

U nás je to chvalabohu iba ráno pravidelne od 6 do 7mej je tam zavretý kým neodídem o 7mej po rannom cirkuse s malou do skoly...vtedy zázračné odomyka a hotovo 😅
A ja som za 20minut doma a on si pripravuje raňajky s kľudom anglicana🫅
Ale my máme 2 WCka tak preto mi je to suma fuk