Chcem radikálne zmeniť svoj život

2. aug 2023

Ahojte.
Stretli ste sa niektora zena s tymto? Mam 31.. a chcem zmenit radikalne svoj zivot. Chcem zacat zit, skusat nove veci, mat zazitky, adrenalin, zaujimam sa viac o svoj vyzor. Ako keby som sa chcela vratit v minulosti a vsetko zameskane zazit. Mam partnera dlhe roky, nikdy som pred nim nemala ziaden vztah. Chcem zazit lasku... ja neviem co to je za krizu 😂

majka99999
2. aug 2023

Niekto biologicke hodiny, niekto aktivny zivot. U mna prislo po 30ke, ze predsa len chcem rodinu, takze som zacala hladat muza. Zazitky som mala do 30ky. 😁

marianarem
2. aug 2023

Je to caste, okolo 30ky pride na vela ludi take, ze uz je nacase robit to, co chcu. Okolo 40ky to byva este silnejsie, lebo tam uz je akoby "posledna moznost". Chod do vsetkeho, za cim ta to taha, len tak pre nic za nic to na teba neprislo. Moze byt ze si dlhodobo potlacala svoje tuzby a nebola si uplne sama sebou.

autor
2. aug 2023

@marianarem mam partnera dlhe roky. To z mojej strany city ochladli. On to chce zmenit, snazi sa. Ale asi to nedokazem.
Velmi by som sa chcela znova zamilovat. Mame jedno dieta.. aj to ma odradza, ze kvoli mojim potrebam pride o nieco..

marianarem
2. aug 2023

Jasne, s dietatom to je tazsie, ked len "city ochladli", tak to este nie je stratene, da sa na tom pracovat. Teda ak si partnera stale vazis w povazujes ho za hodnotneho cloveka.
Ale ostatne veci robit mozes - nove zazitky, adrenalin atd.

simona20201309
2. aug 2023

Ja som to v 30tke urobila. Prvý krok bol rozvod. Radšej to urobiť neskôr ako nikdy.
A už začni hneď teraz. Objednaj si, kúp to, čo chceš skúsiť. Lebo len písať o tom je malo

luccija
2. aug 2023

Takže sa chces rozviest?či od plienok a dieťaťa a domácej ponorky rozprestriet krídla?🙂
Vždy sa po rokoch vzťah zmení.Aj tá najväčšia láska a chémia raz opadne.Ale držím palce zmen čo sa dá len opatrne...

zuzanka.zuzu
2. aug 2023

odíď do austrálie bez dieťaťa 😉 hneď precitneš z tohto šialenstva

autor
2. aug 2023

@zuzanka.zuzu v zivote by som neodisla od dietata 🙂 je na 1 mieste a vzdy bude! To by ma ani nenepadlo.. len si myslim, ze sny sa daju splnit aj s dietatom.

autor
2. aug 2023

@luccija Mala som len jedneho partnera za cely zivot. Dieta je uz vacsie takze nie je babatko co potrebuje stale starostlivost. Je viacmenej samostatne.. len som si zacala viac uvedomovat, ze mi niektore veci chybaju..

reanda
2. aug 2023

tak sa znovu zamiluj do partnera.. ak si to raz dokazala, tak toho predsa schopna si 🙂

autor
2. aug 2023

@reanda len ci to bolo zamilovanie 🙂 to je dlhy pribeh..

reanda
2. aug 2023

vsak pises, ze sa chces 'znovu' zamilovat, tak asi si zamilovana teda bola, nie? 🙂 ci si sa zamilovala do predstavy?

autor
2. aug 2023

@reanda mala som jedneho partnera.. mozno som si len myslela, ze som zamilovana. Neviem.. vsetko malo rychly spad, potom som uz zostala kvoli inym veciam.

reanda
2. aug 2023

aha.. no ved tak zacni robit tie radikalne zmeny v zivote a uvidis, ako sa to vyvrbi 🙂

drahomirrra
2. aug 2023

Toto milujem, ked je koze dobre, ide sa na lad smykat.

autor
2. aug 2023

@drahomirrra to mala byt urazka? 🙂 alebo si sama seba nazvala kozou?

drahomirrra
2. aug 2023

Mas 30 a nepoznas klasicke prislovie?

toskanka
2. aug 2023

Úprimne, nechápem, prečo máš potrebu si obracať život hore nohami a doháňať zameškané? Veď to nejde sa vrátiť do minulosti a zažívať pubertálne zážitky a lásky.
Aj tvoji rovesníci su už niekde úplne inde, sú veku, kedy si zakladajú rodiny, plánujú si život.

sasitimi17
2. aug 2023

@toskanka a prečo? ved nové zážitky, adrenalín a všetko čo vypísala môže robiť aj človek po 30tke, prečo by mala len doma čušať na riti?

toskanka
2. aug 2023

@sasitimi17 Ved skúsiť môže, ak si takýchto ľudí po 30 nájde 🙂.

autor
2. aug 2023

@drahomirrra ospravedlnujem sa za to 🙂 ale je super, ze ty poznas asi vsetky prislovia na svete 🤣

autor
2. aug 2023

@toskanka tu nejde o ziadne pubertalne zazitky 🙂 nechcem chodit po diskotekach a striedat chlapov 😅 asi si to nepochopila.
Takze to mam brat tak, ze koniec? Dieta pojde na strednu, vysoku.. a pre mna uz vlastne vsetko skoncilo.
Mam taku potrebu. Mozno preto, ze som bola dost hanbliva. V 18ke som spoznala svojho muza.. nikdy nic neskusila kvoli svojej hanblivosti. Nikdy som nezila sama..

autor
2. aug 2023

@sasitimi17 dakujem 🙂 presne tak som to myslela ❤️

autor
2. aug 2023

@toskanka vacsina mojich rovesnikov nema deti.. niekto ani partnera. Takze nemyslim si, ze vsetci uz maju manzela a deti...

toskanka
2. aug 2023

@autorka Tu ide o tú spontánnost, s akou sa v mladosti nadväzujú nové kontakty a zazivaju akcie. Po 30 som ja osobne už nenadviazala žiadne nové hlboké priateľstva, s ktorými by sa dali zdieľať takéto zážitky. Ale doba sa možno zmenila, neviem.

jennky13
3. aug 2023

@autorka ak chces radikalne menit svoj zivot, potrebujes zacat radikalne menit seba, svoje postoje, svoje rozmyslanie. Nemozes menit okolie a ani sposob zivota a ani partnera, lebo stale v tej situacii budes ty.
Potrebujes viac zistit kto si, preco si hanbliva, preco si nevedela byt aj predtym spontanna?
To potrebujes menit a potom mozno zistis, ze vdaka tvojej spontannosti si spontanejsia mama, partnerka ......

luccija
3. aug 2023

Veď super a aké máš zmeny na mysli?
Ísť na kurz, začať cvičiť, chodiť s kamarátkami do kina ja som si myslela, že chces zmeniť partnera.
Veď zmeň každý deň máš šancu na nový začiatok🙂

majka4555
15. aug 2023

Pises, ze nechces dohanat zazitky typu disko, chlapi a pod....potom pises, ze si od 18tky mala len jedneho chlapa, lebo si bola hanbliva, neskusila nic ine, nic sama...tu sa mi nastava otazka, ze co presne ti chyba? Vyskusat byt sama bez partnera a dobehnut vsetky tie veci keby niet jeho alebo chces vyskusat nieco nove, ale co to presne je a co ta k tomu vedie? Ono to uz nikdy nebude take ako si mozno predstavujes, lebo uz mas zavazky, uz mas dieta..hoci samostatne, ale mas...zit mozes, uzivat tiez a aj vyskusat vselico...len nerozumiem co to presne je, ked tam nema byt pritomny partner..ak ma chapes...skok z lietadla, adrenalinove zazitky, cestovanie alebo to ma byt aj nieco typu, keby sa zapletie iny muz aby to nevyzeralo, ze si neverna...neviem..pytam sa 🤷

autor
16. aug 2023

@majka4555 aj to co si napisala, skok z lietadla, cestovanie.. a pri tej nevere ma napadlo. Ako a kde by som si niekoho nasla? Sama s kamoskami som bola asi pred 3ma rokmi a to mi stale volal kde som tak dlho.. a ked sa mu naskytla prilezitost, ze by isiel niekam na 1 den mi povedal, ze mi musi nainstalovat najprv kamery do bytu.. samozrejme, to mala byt sranda. Inak nonstop som s dietatom.. takze ani tak sa neda lebo uz rozprava 🤣 kazdy den teraz pocuvam narazky na rozne veci.. aka som zla, vsetko som pokazila, chcem znicit kazdemu zivot.

majka4555
17. aug 2023

Tak tu zas otazka znie, ci to robil vzdy s tymi poznamkami ohladom nevery alebo to zacal len teraz a zas ci ma nato dovod alebo to ma len on v hlave 🤷 a k tej poslednej vete, nemozes mu tie reci okolo toho ani zazlievat, ked vie, ze chces zdupkat