Chcel vás dať váš kamarát s niekym dokopy?

6. nov 2021

Zazili ste taku situaciu ze Vas niekto ( kamarat) z vasho okolia Vas chcel zoznamit/ dat dokopy s niekym ?
Ak ano aku ste mali skusenost ??
Vyslo Vam to ?

nely1704
6. nov 2021

Mojej svokre to vyšlo 😁😁😁

danielaaa212
6. nov 2021

Ano, a ten koho mi dohodili je uz 9 rokov moj manzel 😁.

autor
6. nov 2021

@nely1704 wauuu

autor
6. nov 2021

@danielaaa212 uzasne

mima1
6. nov 2021

Ja som cez kamosku spoznala mojho muza. Sme spolu skoro 21r 🙈

danielaaa212
6. nov 2021

A dokonca musim povedat,ze si ma vybrala moja suseda za svagrinu,lebo mi dohodila svojho slobodneho svagra.. 😁 brata jej manzela 😁.. a klape nam to teda zatial vsetkym...aj ako rodine. 😁😁 som za nich velmi vdacna.

autor
6. nov 2021

Kamos ma chce zoznami s jednym chalanom a ja to stale odmietam .. uz dlhsiu dobu … tak neviem ci ano alebo nie

vellllo_70
6. nov 2021

Ano. Hotová katastrofa 😂😂 diametrálne sme boli odlišní a on bol pri tom nevyvinuty i keď starší o 8 rokov. Toto je buď alebo.

lindous
6. nov 2021

S mojim súčasným partnerom na zoznámil ironicky môj ex (kým sme ešte boli spolu) 😅 a vtipkoval vtedy o tom, že by sme sa k sebe hodili 🙈

niečo ťa na tom asi predsa len láka, keďže sa tu na to pýtaš ... tak by som skúsila, možno motyka vystrelí a možno ani nie, ale to tak je na každom prvom rande, keď sa s niekým zoznamuješ a ak si otvorená novému vzťahu, tak prečo do toho neísť ... najhoršie čo sa môže stať, že to bude na nič, zabiješ pár hodín a už sa nebudete kontaktovať , v tom lepšom môžeš získať minimálne nového kamaráta a ktovie, možno aj partnera 🙂 alebo zorganizujte niečo ako partia a možno si padnete do oka, ak nie nič sa nedeje

zuzanka.zuzu
6. nov 2021

ty co mas dnes nejaky nostalgicko romanticky vecer ci co? najskor kto mal kolko vztahov, teraz zase toto...

autor
6. nov 2021

@zuzanka.zuzu ja som dnes pridala len 1 prispevok

janulla1
6. nov 2021

Áno, dohodeny partner na stužkovú, vôbec sa mi tam nechcelo ísť a už sme spolu 20 rokov z toho 15 ako manželia😁

marica61
6. nov 2021

Mňa zoznámili s mužom pred 43 rokmi a dodnes sme spolu. Som im za to vďačná. 😃

janickacrazy
6. nov 2021

Mne kamoška dohodila môjho ex, boli sme spolu 7 rokov. Keď sme sa rozišli, tak sa mi prišla ospravedlniť, čo mi prišlo hrozne smiešne. Inak mojej známej kolegyňa dohodila svojho brata a sú spolu už roky šťastní, 2 deti majú.

klip0
6. nov 2021

Za jedno stretnutie nič nedáš. Nemusíte ísť spolu na sólo víkend na prvý krát. Prechádzka, obed, niečo.. a uvidíš. Buď bude dobre, alebo zle. Tak ako na každom prvom rande

cecilia29
6. nov 2021

Áno ..a po 3 mesiacoch ma požiadal o ruku 🙂 a svadba bola o 3 mesiace 😍. No a 9 mesiacov po svadbe sa nám narodila nasa prvorodena 😀 A kamoška ktorá to všetko zariadila ? Ta je teraz moja švagriná. Po našej svadbe sa dala dokopy s mojím bratom 💓

lenculienka
6. nov 2021

Moje príhody sú vtipne 😂
Ja som dala dokopy môjho ex so spolužiačkou ešte na strednej. Uz mame 32 a doteraz sú spolu, majú dve deti. Kamarátku som raz na disco sotila do jedného chalana, že ten je sexy, skus to s nim. Aj oni už sú svoji a majú jedno dieťa. A potom také niečo menšie ale predsa. Kamarát mi napísal ešte v puberte ze píše si na pokeci s par babami a poslal mi ich fotky ze ktorá sa mi pozdáva a ze tu dotyčnu pozve von. Ukázala som na jednu krásnu zelenooku dlhovlasu kuceravu rysavku. Pozval ju von a ona mu povedala ze prepáč ale ja som z Čadce. Kamarát jej povedal ze on je z Nitry. A teraz sa podržte. Ona mu na to napísala ze tak to je super lebo ja študujem na VŠ v Nitre takže sa môžeme stretnúť. Odvtedy sú spolu 😂 A toto sa mi dialo vždy. Nielen co sa týkalo partnerských vzťahov. Ale napr sa mi podarilo vytvoriť aj najlepšie kamarátstva. Vždy som cítila ze je vo mne niečo čo spája ľudí ale sama sebe som si nikdy nevedela pomôcť 🙄

leuska0910
7. nov 2021

Ano, byvala sefka s jej sestrou mi par rokov stale otlkali o hlavu, ze by sme sa k sebe s ich bratrancom hodili..🙄
Na svadbe tej sestry sme sa od seba nepohli a odvtedy sme spolu - 6 rokov (rok manzelia) a mame dcerku👨‍👩‍👧❤

elizabet173
7. nov 2021

raz sme boli na dovolenke so sesternicou môjho partnera a jej mužom. Preberali ďalšiu sesternicu, ktorá bola pekná, vzdelaná, no v 36 rokoch stále sama. Sesternica si zaumienila, že ju musí dať dokopy s jej známym, ktorý bol tiež približne v tom veku, tiež pekný, vzdelaný, možno trochu nesmelý a sám. Podarilo sa, o tri roky mali svadbu, na ktorej už mali desaťmesačné dieťa a po svadbe sa im narodilo ešte jedno. Myslím, že sú spolu veľmi šťastní. Sesternica ´, ktorá ich dala dohromady, bola na svadbe svedkom. Veď to celé spískala. 🙂
Aj na svadbe mojich rodičov vznikol ďalší pár, ktorému k tomu trošku pomohol môj otec. Jeho bratranec sa ťažko spamätával z rozchodu s frajerkou, tak mu môj otec zohnal družičku, ktorá bola tiež sama. V apríli oslávili zlatú svadbu.

siska53
7. nov 2021

Za jedno rande nic nedas. Stretnete sa, uvidis .
Mne tak kamoska dohodila jedneho, tak sme sa teda stretli. Raz. Prosto sme si nesadli.