Chce mladšiu

novakovanina
29. okt 2021

Mna by zaujímal názor na toto.Dva krát som bola na rande s mužom 36 rokov , ja 39.všetko bolo super až den po mojich 40 mi povedal, ze prepac, si fajn baba ale chce mladšiu, lebo otec mu tak vždy hovoril.O 3 týždne sa mi ozval , veľmi pokorný , mily.O týždeň má zase opustil.A tak to ide doteraz.občas mu pošlem mail, kde som , čo robim plus foto.On si všetko prečíta, pozrie , aj 2-4 krát a neodpovedá.Raz odpovedal, pýtal sa a o chvíľu sa stiahol a tváril sa, ze nič.Je mi z toho smutno, pretože by sme si dobre rozumeli a ja ho mám veľmi rada.

pribinak
29. okt 2021

@novakovanina to je síce pekne že ho máš rada, ale nevnucuj sa mu

h2
29. okt 2021

@novakovanina Ty máš rada niekoho, kto Ťa nechce, lebo si preňho stará? A keď sa práve nudí, alebo nemá lepšiu, tak sa Ti ozve a potom Ťa zase odkopne. Žena, toto fakt potrebuješ? Kde máš sebaúctu?

renata1405
29. okt 2021

Ty mas fakt 40 rokov???

sissy27
29. okt 2021

@novakovanina k tvojim 41. narodeninám ti prajem, aby si našla stratenú sebaúctu… lebo takto sa podkladať chlapovi, ktorý ťa nechce alebo teda sa riadi tým, čo ocko povedal, tak to je veľmi zúfalé…
A keď má plné gule a zjavne žiadna iná ho nechce a mladšia už vôbec, tak si mu dobrá aj ty 🙄

mabenn
29. okt 2021

@novakovanina uz sa vyjadril...

ivkazba
29. okt 2021

@novakovanina občas mu pošleš mail a foto? Chlapovi, ktorý ťa raz chce a raz nie, lebo podľa otca si stará? 🤦🏻‍♀️ Neviem, kto z vás je väčší zúfalec a viac nevyzretý. A žeby ste si dobre rozumeli? Wtf? 🤦🏻‍♀️ Nájdi si niekoho, kto ťa bude chcieť bez ohľadu na to či máš 35 alebo 45. A hlavne nikdy nerob kvôli nikomu veci, pri ktorých hrdosť hádžeš do hĺbky zemského jadra.

zmrzlinka2021
29. okt 2021

@novakovanina kopni dotycneho do zadku... nevazi si ta, nelubi ta, sprava sa k tebe ako k handre

lily14
29. okt 2021

@novakovanina a to ako vieš že 3_4 krát do to pozrie

sandrika1986
29. okt 2021

Kašli na neho...

janinah
29. okt 2021

Chce rodinu a deti a u teba sa už boji a ja ho chápem a mám názor ako jeho otec.Prerus kontakt a hľadaj inde.

h2
29. okt 2021

@janinah Aj ja ho chápem, zrejme chce rodinu. Ale potom by si mal stáť za svojím pôvodným rozhodnutím, že s autorkou nebude nič mať. Načo jej stále dáva nádej a ubližuje jej?

janickacrazy
29. okt 2021

@novakovanina tak ja mám tiež mladšieho muža o 4 roky a klape nám to super, moja mama mi celý život opakovala, len si nehladaj mladšieho, lebo ženy rýchlejšie starnú, no ja som ju teda nepocuvala 😂

janinah
29. okt 2021

@h2 lebo sa mu natíska a nevie to on rázne uťať?

luccija
29. okt 2021

@lily14 to zarazilo aj mňa🙂

nttnnt
29. okt 2021

pre boha prestan sa ponizovat mas uz svoj vek :D ale myslim v dobrom je to tak...

matovicova
29. okt 2021

@novakovanina bude ťa chcieť, až keď budeš mať iného

anonym0001
30. okt 2021

@novakovanina vymazat, zablokovat. Len s nim stracas drahocenny cas a energiu, ktoru mozes venovat radsej niekomu, kto o teba naozaj bude stat a nevymeni ta za mladsiu.

marcellka32
30. okt 2021

To vážne toto dokáže robiť 40 ročná žena? Sama seba takto ponižovať?

anita6666
30. okt 2021

Nechápem ťa,čo ešte riešiš???? Vyjadril sa jasne,chce mladšiu,je to pochopiteľné. Za mňa má ten chlap bod za to,že bol aspoň úprimný. Normálne by som to prijala ako fakt a bol by pre mňa mŕtvy.

novakovanina
autor
30. okt 2021

@janickacrazy dakujem

novakovanina
autor
30. okt 2021

@anonym0001 dakujem

novakovanina
autor
30. okt 2021

@matovicova dakujem

novakovanina
autor
30. okt 2021

@anita6666 dakujem