Chce chodiť len ku mne, k sebe ma nepozval

10. nov 2022

Čo si myslieť o mužovi, ktorý chce chodiť len ku mne domov? K sebe ma nepozval. Víkendy spolu vôbec nie sme, lebo je so synom. Chodí ku mne po práci, občas u mňa prespí. Ja som u neho nebola, nepozval ma, nechcem sa vnucovať. Príde mi to divné. Bývame hodinu od seba.

jasminka22
10. nov 2022

Zenaty? Zadany?

daniela2202
10. nov 2022

Niečo tají

zuzap33
10. nov 2022

Tak ho navstiv ty

autor
10. nov 2022

@jasminka22 Tiež si myslím. Ale prespával by u mňa? 🤔

autor
10. nov 2022

@zuzap33 Chcela som sa ho spýtať, ale nechcem to podať tak, že sa vnucujem. Ani so synom ma nezoznamil.

deti95060810
10. nov 2022

mňa by napadlo že ťa vyciciava.... u teba niečo zje, aj sa vyspí, sex zadarmo - tak sa nečuduj ....

sense
10. nov 2022

Ze nie si jediná.... A to ze občas prespi.... Vysvetli ako služobnú cestu

elanor
10. nov 2022

pravdepodobne nie si jedina. A ak nahodou ano, tak s tebou nepocita ako so zivotnou partnerkou, ale ma ta iba ako matrac, ktory raz za cas vyprasi a cau.

zanny93
10. nov 2022

Ako dlho sa poznáte/stretávate? Akého veľkého ma syna?

autor
10. nov 2022

@zanny93 Stretávame sa spolu tri mesiace . Jeho syn má šesť rokov.

janage
10. nov 2022

Drahý, pokazila sa mi komplet, elektrina, voda, plyn, kúrenie....oprava bude trvať cca týždeň. Mohla by som byť tých 5 dní u Teba?
A uvidíš čo drahý navrhne.
Pripadne plán B. Prepáč, ale prichýlila som na mesiac kamošku neter, brata, matku .. takže u nás nemôžeme. Ideme teda k Tebe?. Úsmev č.5
Tiež by sa mi to nezdalo.

sweetdreams1
10. nov 2022

Ťažko povedať, kľudne môže byť, že je zadaný, ženatý alebo to hra na viac strán. Ale dôvod môže byť aj menej dramatický. Ak žije sám, môže mať domácnosť v hocijakom stave, chce počkať, az váš vzťah bude brať naozaj vážne (potrebuje čas), nechce o tebe ešte povedať deťom, tak ta preto ešte neberie domov. ..Veď sa ho normálne opýtaj. Či niekoho má alebo nie by si mohla aj vytušiť podľa iných veci, ako sa k tebe správa. Ľudia sú všelijako, niekto potrebuje viac času na niečo. Ak má syna a niečo za sebou, trojmesačný vzťah ešte môže vnímať ako neistý, ísť na to opatrne...tým sa ho nezatavam.... spýtaj sa ho, kedy ťa pozve k sebe na veceru 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ku_uk
10. nov 2022

A bavíte sa o tom, kde byva? Dom, byt, či má striedavú statistlivost, či je v kontakte s bývalou, kde pracuje, ako trávi voľný čas keď nieje s tebou, čo robi kazdy vikend so synom, atd? Mozno som ja veľmi zvedavá, ale mna by všetky tieto veci zaujímali, keby mám frajera, ktorý má dieťa a vydávame sa len xkrat do týždňa a vikendy vôbec. Ak k tebe pride 3x do týždňa o 21:30 a odchádza rano o 6:00, tretí mesiac a ty nevies odpoved aspoň na polovicu mojich otázok, tak to nieje vzťah, si jeho milenka, on chodi na týždňovky a doma má možno ženu a dieťa. Nemusí to tak byt, moje pocity.

autor
10. nov 2022

@ku_uk So ženou sa rozviedol, syna si berie na víkendy, trávia spolu čas, chodia bicyklovať, na hokej a xy ďalších vecí. Býva v prenájme. Viem kde pracuje. Ku mne príde po práci a ráno odchádza do práce a potom príde zase ku mne.

ku_uk
10. nov 2022

Tak možno naber odvahu a opýtaj sa, či by sa vám časom neoplatilo ísť do podnájmu spolu, lebo je to nelogicke toto cestovanie, keď je u teba každý deň okrem víkendu.. 3 mesiace je krátka doba na take rozhodnutia. Ale môj názor je, že radšej sa dozviem na čom som po 3 mesiacoch chodenia, ako po3 rokoch 😊 my sme sa s muzom nasťahovali do podnájmu po mesiaci chodenia, mne najom koncil a hľadala som niečo nové, do toho sme sa spoznali a slovo dalo slovo opýtala som sa narovinu, či to skusime bez okolkov, mame na ti vek a obaja sme si prešli 5rocne vzťahy ktoré z dňa na deň skoncili, už nás nebavilo randenie xy rokov bez výsledku …teraz sme spolu 6rok, čakáme druhé bábätko, bývame v spoločnom domčeku 😊

Tým som chcela povedať, že jeho reakciou by si sa dozvedela, či niečo tají, a možno by sa vás vzťah posunul o niečo vyššie, ak na takú otázku nemas odvahu, tak sa skús opytat, či bude niekedy rande aj u neho 😁 a zasmej sa, tiež uvidis reakciu…

kitycat
11. nov 2022

Ma ta na trtkacku 💪

panelacikova
11. nov 2022

@kitycat presne tak. vyhovuje mu akurát tak na zasunutie. plus ak má raňajky grátis, to nie je na zahodenie.
autorka - on si to rýchlo zráta, ľahká žena v podniku - tam zacvaká a odíde po hodine opäť do studeného večera a auta a hajde hodina domov. u teba má zadara sex aj jedlo a ešte sa aj vyspí a ty upratuješ. prepáč za úprimnosť, podľa neho si preňho len štetkou.

panelacikova
11. nov 2022

a vôbec, opýtala si sa ho, prečo má syna každý víkend? je to také veľmi neojedinelé. možno to ťahá na 2 strany. u teba občas cez týždeň, nejakej inej naivke vo "svojom meste" povie, že služobka, zákazník alebo neviem čo, možno že ide za matkou? za kamošom? no a šuchne teba. a iné dni a niektoré víkendy si šuchá veselo doma s inou priateľkou. aj to je možné. rozhodne ak by si mu stála za vzťah, tak by s tebou chcel tráviť čas aj cez víkendy. minimálne v začiatku vzťahu.

janewithane
11. nov 2022

@ku_uk mne to pride skoro riesit spolocne byvanie ked by to znamenalo dochadzanie alebo zmenu prace a hlavne spolocne byvanie aj so synom.
Skor mi v texte chyba - ste vo vztahu? Monogamnom? Ake mate od vztahu ocakavania? Su tam emocie, lubite sa?

7miriam77
11. nov 2022

Asi este nie je pripraveny na dalsi krok. Predsa len, tri mesiace nie je dlha doba, ak ma syna, este nema potrebu zoznamovať vas. Myslim, ze zatial to berie len ako uzivanie si. Ak si nepoviete narovinu ako ten "vztah" beriete a čo očakávate od toho druhého...moze to takto trvat veeelmi dlho

marianarem
11. nov 2022

Normalne sa spytaj. Vo vztahoch je jednanie na rovinu jedna z najdolezitejsich veci, odpadne kopa casu straveneho rozmyslanim, co si ten druhy mysli, o co mu ide, samonastvavanim, ked clovek hada a domysla si. Alebo odpadne cas strateny cakanim na nieco, co ten druhy nemieni nikdy urobit. A tak dalej.
Ked sa bojis, ze sa budea vnucovat, tak normalne povedz:"Velmi nechcem, aby to podobilo alo vnucovanie, ale zacalo ma nievo trapit, rada by som si to vyjaanila. " A teba zdoraznit, ze hocijaka jeho odppved je ok, ze proste len chces vediet, ako to ma.

modrykonik33
11. nov 2022

Fuha a chcelo by sa ti každý deň cestovať 2 hodiny? Mne teda nie, buď rada 😌 ak idete na večeru a zaplatí ju, nevidím zatiaľ v Tom problém, 3 mesiace sú krátka doba na stahovacky

ku_uk
11. nov 2022

@janewithane ale ja som napísala, čo by zaujimalo MNA😁 ak to zaujíma teba, opýtaj sa jej. A to či je vo vztahu alebo sa ľúbia je naozaj otázka, ktorú by mala mat ona už dávno zodpovedanu, mna by zaujimali veci, skôr z jeho súkromia, keď u mna trávi každý bozi deň po robote… tj, čo robi vo voľnom čase, ako to má so striedačku starostlivosťou, kde pracje a podobne. Kvázi na všetko odpovedala akurát mi neberie hlava že 3 mesiace vkuse je KAŽDÝ vikend so synom, ja ako matka by som chcela s mojim synom tráviť čas aj cez pokojnejší vikend, nielen v chaotickom týždni škola-práca-úlohy-domácnosť.
Ale mojim komentom som chcela povedať aj tak to, že ak nebudú medzi sebou komunikovať narovinu, ale len v otázkach tak je to o ničom. Ja som bola priama od začiatku vztahu, otazky, ako bývanie, hypotéka, financie, dieťa, rodina sú pre mna vo fungujúcom manželstve na prvom mieste a našli sme zhodu hneď na začiatku, skúsili sme to, a v našom pripde bol risk aj zisk.

slovenka753
11. nov 2022

My sme zase chodili vždy len k partnerovi. Mal vlastný byt, ja som mala garzonku v prenajme. Úprimne ma ani nenapadlo ho tam zavolať a vlastne bol tam 1x keď som sa sťahovala k nemu 😅. Nemôže byť aj toto dôvod? Ako ma vyriešené bývanie? Pizes ze v prenájme, ale ak máš väčší byt možno ho to naozaj len nenapadlo. A na zoznamovanie s deťmi je ešte skoro, to nerieš.

mam1na
11. nov 2022

1. Môže mať v byte neporiadok...

2. Máš navarené a pohostíš ho. V tom prípade, chodíte si spoločne nakúpiť, či prispeje k chodu aj on nejako...?

3. So synom asi nechce nič unáhliť. Ale ak ani po 3 mesiacoch vzťahu (stretávania sa) vás ani len nezoznámil, niečo na tom nesedí...
V tom prípade by som si kládla otázku, či neusiluje dať to znovu dokopy s ex, že usiluje o pôvodnú rodinu, ktorú mal.

4. Nejako by som nadhodila túto otázku, čo ťa trápi, povedz mu o tom. 3 mesiace je už nejaké obdobie, že by ste k sebe mali byť otvorení a zdôveriť sa, s tým, čo sa ti nepáči, alebo zaváňa čímsi... No....

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
11. nov 2022

tak chod cez tyzden na nakup alebo po daco do jeho mesta nahodou mu zavolaj ked budes vediet ze je doma a pozvi sa na navstevu ...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz