Bývanie u svokry - poraďte nám

bobana297
6. okt 2017

Dufam, ze sa najde niekto kto zazil to co ja a poradi 🙂 ked som zacala chodim teraz uz s mojim manzelom tak pred nim som mala zapletku s jeho bratom. to bola len chvilka lebo on je trosku divny. Po case som sa zalubila do jeho brata ( teraz uz manzela). Svokra kedysi pijavala a nedokazala sa preniest cez to. Aj my dva krat vylepila facku ked mala kychle. Urazala ma ohovarala ma kde sa dalo. a potom sa tvarila predomnou ze boze chran ze nieco ona povedala. Chvilu sme byvali u nej na chalupe. Po svadbe sa to trosku zlepsilo. Ked som zostala tehotna tak mi vybavovala v nemocnici vrchnu sestru kamosku aby sa tam o mna starali. A som jej povedala ze ked to bude taka kamoska ako jek ostatne ze ju najdem v krcme lezat ozratu na stole tak dakujem ze taku nechcem. V tom to zomna vyletelo a vsetko som jej vytkla( my si inac tykame) to ako ma ponizovala, ked ma prefackala,ako stale synovi mojmu muzovi nadavala do kk..ov. a tak. boze ani si neviete predstavit ako sa mi ulavilo. lebo som to stale drzala v sebe. Chvilu sme sa nerozpravali ale potom som sa jej ospravedlnila s tym ze si uz nezelam aby ma ohovarala alebo nadavala muzovi. ze inak nebude vidiet svojho vnuka. tak sme sa porozpravali. Ked sa maly narodil my strasne pomahala ked som bola unavena my ho zabrala aj na pol dna von. Teraz by som povedala ze je to fajn. No naskytla sa nam moznost,ze by sme mohli na jej zahrade velkej postavit chalupu. No moja mama povedala ze je dobre ze mame zadarmo pozemok, ale ze nebude to robit dobrotu. Lebo vzdy sa vsetko opakuje. ze by som tam nebola stastna. Ze zas sa moze nieco stat a dovi. dom by sme uz nepredali lebo by to bolo v spolocnom dvore a ujst sa uz odtial nema. uz niet cesty spät. co vy na to?

janinah
6. okt 2017

počúvaj mamku😉

lucinocka
6. okt 2017

@bobana297 mama ma pravdu...vlozene peniaze do vetra, tak ako sme to urobili aj my a teraz berieme dalsiu hypo aby sme byvali sami a trieskame si hlavu o stenu, ze sme pred 8 rokmi boli taki sprostii...

sissy27
6. okt 2017

@bobana297 tvoja mama má svätú pravdu...keď tak odkúpte aj ten pozemok (celý alebo tak, aby sa dala z neho urobiť samostatná parcela) a potom stavajte, ale neexistuje stavať na svokrinom a potom ešte sa naťahovať so švagrom v dedičskom konaní. A to nie len kvôli vzťahom, ktoré neboli v minulosti ideálne, jednoducho toto dobrotu nikdy nerobí.

jankaga
6. okt 2017

@bobana297 bud odkupte aj pozemok na ktorom postavite dom a oplotte si to alebo radsej dalej od nej. Urcite tonebude dobre. Nikdy tonie je dobre byvat pri svokre

janinah
6. okt 2017

odkúp. pozemok......ak chceš svokru dochovať,lebo na tebe to ostane,budeš predsa len o dúm dál

ema234
6. okt 2017

@bobana297 Nikdy

nelinka2009
6. okt 2017

No dievca nerob hluposti a posluchaj maminku

dominika6
6. okt 2017

@bobana297 svokra aj ked má prepitý rozum,v tomto má pravdu

nika898
6. okt 2017

@bobana297 tiez by som v tomto pocuvala maminku aj ked rozhodnutie je na vas s manzelom. No ak sa rozhodnete tak urcite odkupte pozemok. Ked uz raz boli zle vztahy mozu sa kedykolvek vratit a potom si budes buchat hlavu o stenu.

lilka5566
6. okt 2017

Nikdy by som to neurobila ,radšej hypotéka na celý život ako takéto bývanie.mozem ti poradiť zo skúseností mojich známych a poviem ti nie je to dobré,a hlavne keď máte za sebou také veci ako máte.

sojaso
6. okt 2017

Máš múdru mamku ;) Daj si poradiť od skúsenejších ;) ibaže by sa chcela poučiť zo svojich chýb 🙂

bobana297
autor
6. okt 2017

haha dakujem dievcence 🙂 rozhodnute 🙂serem na to radsej teraz ako sa rozviest 😂😂😂😂😂😂

spachtosko5
6. okt 2017

Mamka má pravdu...... Z vlastnej skúsenosti by som sa. A to nikdy nedala

jankalukasova
6. okt 2017

Keby mi svokra dala facku, tak by som s ňou totálne prerušila kontakty... a keby sa aj nejakým zázrakom obnovili, určite by som u nej na záhrade nepostavila dom.

juliet86
6. okt 2017

Preboha! Alkoholizmus fyzicke a verbalne nasilie divny brat a ty tam zvazujes byvat??? Nie nie nie! Ani keby ti yo zaplatila a postavila. Nie!

lilyianka
6. okt 2017

@bobana297 "zaujimave" rodinne vztahy teda
Ale urcite si dom na zahrade nestavajte! Aky to ma zmysel? Ze budete byvat "sami"? No nebudete! Lebo o par metrov dalej byva svokra....
Akoze muz by mal stat na tvojej strane a mamicke tiez povedat svoje,ci je normalne ked svokra facka nevestu? No pre mna nie...sa divim,ze si sa jej ospravedlnila,vychadzas a dokonca byvas s nou

maria1678
6. okt 2017

Moja sestra ma tak postavený dom u rodičov a tiež to nerobí dobrotu, stále niečo je na pretrase, hoci kvôli vnúčatá to ma aj výhody, ja osobne by som do toho nešla.

mata128
6. okt 2017

Ani keby mi sama svokra ten dom postavila....moja byva dva domy od nas,ale nechodi k nam,NASTASTIE....totizto,dobra zena pre jej synceka sa este nenarodila 😂
My si s manzelom rozumieme a ju vidiet nepotrebujem....byvat pokope uz vonkoncom nie