Bývalý vzal dieťa zo škôlky bez môjho vedomia

rakheta
26. feb 2014

Baby ☹ tak teraz prosim poradte co mam robit.. byvaly mi vybral dceru zo skolky na obed bez mojho vedomia.. a viem ze by som mala mu zavolat alebo ist po nu.. ale ja sa ho strasne bojim.. ale ze strasne ☹ ☹ ☹ ☹ a mozu v skolke dat dieta len tak hocikomu ????

afrika
26. feb 2014

strach by som mohla mať hocijako veľký, no ak by mi niekto zobral moje dieťatko tak by som na strach zabudla a hneď by som mu volala.. určite mu volaj kde s ňou je.. držím pršteky

eeffka
26. feb 2014

@rakheta tak sa dalej boj!!! 😠
ako toto je riesenie, ak ste sa rozviedli, tak mas mat dieta zverene do starostlivosti , mala si to nahlasit v skolke a nemali ju vydat, ak si toto spravila chod si zobrat dieta a ist spravit fukot v skolke.
Mne takto raz vybrali dieta svokrovci, som si to vybavila v skolke raz a navzdy , a to nie som rozvedena, ale ako si to dovolili vydat dieta nepovolenej osobe.

ak ste sa len rozisli, nikomu si nic nepovedala, a chodieval po nu do skolky standardne, pricom na zaciatku dochadzky ste vypisali papier kto moze vyberat dieta a on na tom papieri je mas uradne smolu. a do buducna vid moj bod c 1

jadodka
26. feb 2014

@rakheta v skolke mozu dieta odovzdat jeho otcovi pokial v skolke nemas od sudu papier ze otec ma obmedzeny styk s dietatom. A nerozumiem tomu...prepac...ty sa ho STRASNE bojis, ale ja by som kaslala nato ze JA SA BOJIM, ja by som sa bala o dieta a urobila by som taky vystup ze chlapec si ani neprdne. Zober policajtov, otca, brata, priatela...kohokolvek a chod si pre svoje dieta!!!!!!!!!!!!!

linda20111
26. feb 2014

@rakheta ked ty sa ho bojis daj tu jeho cislo, ja mu zavolam a opytam sa na dieta.

kveta
26. feb 2014

@rakheta Kto ma dieta zverene do starostlivosti?

lucinocka
26. feb 2014

@rakheta na obed a po dvoch hodinach sa na forume pytas, co mas robit? 🙄 uz si mala mat dceru davno doma 🙄

rakheta
autor
26. feb 2014

Baby Vy tu zo mna robite .. vy ste s nim nezili.. on sa malej nedotkne.. ale ja zavolam a on ma nepusti k slovu. A ist za nim? Aby mala videla co so mnou dokaze dorobit? Kvoli tomu aby som malu vyvarovala pred tymito jeho scenami som sa odstahovala.. budu tomu 2 roky.. ja uz medzitym mam 2mesacne babatko.. to by som musela ist aj snim lebo blizku rodinu uz nemam co by ho postrazili.. ale urcite nie je normalne sediet a tvarit sa ze je to normalne...

mahmulienka
26. feb 2014

no to jej fakt pomoze, ked sa do baby zacnete navazat...
@rakheta skus si niekoho so sebou zavolat, kto by za nim s tebou siel, ked sa ho bojis, nechod sama, ale babulu si urcite chod vziat... drzim palce

kiki68
26. feb 2014

a kedy Ti to dieta vrati? tak si vemi niekoho k sebe,s kym po svoje dieta pojdes. Ao nech by robil cokolvek,tak by som isla pre svoje decko ako terminator...hlavne ak ma mat dietalen v nejakom dohodnutom casu,co odklepol sud.
A coho sa bojis,ze Ti to dieta nevrati a bude robit sceny? ked tak si zavolaj policiu ako asistenciu vopred. A v skolke by som narobila pekny bordel.

luba28
26. feb 2014

@rakheta volaj na policiu a povedz,ze co je vo veci,..nech idu s tebou po malu,...

zuzub
26. feb 2014

ak mali v škôlke papier, že mu malú nemajú dávať tak to rieš s učiteľkou.pokiaľ sa bojíš rieš to cez políciu.veľa zavisí či ste rozvedený, či ste spolu len tak žili, komu bola malá zverená, či vôbec bola alebo ste sa len dohodli, že sa budeš ty u ňu starať.
nič v zlom, ale ak mám bývalého partnera psychopata tak sa všemožne snažím,takémuto niečomu predchádzať....viem o čom píšem, moja mama si to s mojim otcom užiala, až, až, ale hlavne sa snažila ,aby nebol v kontakte som mnou.držím palce 😉

sissy27
26. feb 2014

@rakheta dieťa môžu dať ktorémukoľvek z rodičov, pokiaľ tam nemajú papier zo súdu, že je to inak... toto si daj do poriadku, ja mám dojem, že od samého strachu ste ani žiadny súd nemali a teda máte na dieťa obaja rovnaké práva...
a ak sa ho tak strašne bojíš, tak mu malú nechaj a čakaj, či ti ju láskavo sám donesie, čo ti na to povedať? 😝

aliza
26. feb 2014

@luba28 podla všetkého nemá dieta zverené do starostlivosti, takze s tym polícia nebude nič robit, on je taký istý rodič a ma rovnaké právo na to dieta

luba28
26. feb 2014

@aliza ano,zrejme je to tak,ale kde bol odkedy sa rozisli???to dovtedy kaslal na malu a az teraz si po nu akoze prisiel???tak mi to pripada

stanislavao
26. feb 2014

@rakheta ale ved skolka nemoze dat hocikomu dieta. preco mu ho dali? u nas sa vypisuje tlacivo, ze kto moze chodit pre dieta. a ak pride niekto iny, tak mu ho nedaju. chodte pre dieta cim skor. alebo mu zavolajte, ze kedy dieta donesie. ak mate stach, ze by vam nieco spravil, tak poziadajte policiu o doprovod.

rakheta
autor
26. feb 2014

Stretava sa s malou malo.. bala sa ho a nechcela k nemu chodit..no casom sa to zlepsilo ked z casu na cas k nemu isla tak sa tesila.. teraz sa nevideli 3tyzdne s tymze sa dva krat ozval ze ju chce vidiet.. lenze podmienka bola ze ju donesiem ja.. navrhla som ze ju posadim ku kamaratovi do taxika on ju zavezie k nemu.. no to sa mu nepacilo.. a tak to dnes evidentne vyriesil po svojom... a pravda je ze sme sa nesudili pre moj strach.. cize policia mi nepomoze..

juliana77
26. feb 2014

@rakheta Tvoj bývalý si je zrejme dobre vedomý toho, že sa ho bojíš -------ale že strašne, inak by si toto nedovolil.
Neviem či ste rozvedený ako je to so zverením, ale v škôlkach sa vypisuje papier, kde sa udávajú mená ľudí, ktorí budú dieťa vodiť a vyzdvihovať zo škôlky. Pekne sa dieťa odovzdáva z rúčky do rúčky, ak tam tvoj bývalý nebol napísaný, tak má problém učiteľka.

Niektoré ženy by narobialipo takejto akcii taký bordel, že bývalý by sa bál aj nahlas prečítať jej meno na dverách a niektoré sa boja a neriešia. A nechápem čo rieišiš tu, máme niektorá zavolať na políciu, alebo tvojmu bývalému, ty za to dieťa zodpovedáš, ak by sa niečo stalo, ty sedíš!!!!!!

rakheta
autor
26. feb 2014

No presne vypisoval sa taky papier ze kto ju moze zo skolky vybrat.. jeho som nenapisala ☹

afrika
26. feb 2014

@rakheta už si sa s ním spojila? alebo už máš malú domka?

juliana77
26. feb 2014

@rakheta Tak pani učiteľka zlyhala a možno zareagovala na jeho úsmev a mimo predpisov. 😉

rakheta
autor
26. feb 2014

Nemam ☹ baby ja pojdem rano do skolky a ak tam nebude pojdem na policiu..ale on by jej nic neurobil.. fakt zazila som s nim vela ale na malu ani krivo nepozrel.. vzdy to bol jeho svet..

danielahamar
26. feb 2014

@rakheta a ako si sa dozvedela, že malú zobral zo škôlky? to ako si mohli v škôlke dovoliť dať dieťa niekomu, kto neni napísaný na papieroch? mala si to riešiť hneď v škôlke s riaditeľkou ☹ no držím palce, aby ju vrátil dom

afrika
26. feb 2014

@rakheta držím prsty

vefi89
26. feb 2014

@juliana77 no nemyslím si, že zlyhala učiteľka, pretože ak ju nemá vo svojej osobnej starostlivosti, čo podľa toho čo píše, že zo strachu nemali súd, tak má na ňu ako druhý rodič rovnaké práva, teda aj práva vybrať ju zo škôlky

danielahamar
26. feb 2014

@rakheta ráno??????????? OKAMŽITE to rieš 🤐 nech mu zavolajú zo škôlky, kde s ňou je a možno ich oklamal, že si mu to dovolila, ale aj tak mali volať tebe

rakheta
autor
26. feb 2014

Sprosta nahoda.. sla som v buse a akurat ked stal na zastavke tak mi mala precupkala popod nos.. normalne som skamenela..

danielahamar
26. feb 2014

@vefi89 je otázne, čo má napísané na papieri, či rodičia, alebo matka

rakheta
autor
26. feb 2014

Volala som do skolky.. ze nemaju papier zo sudu ... ale ved to potom hocikto znamy moze prist a zobrat ju odtial..

vefi89
26. feb 2014

@danielahamar na akom papieri? 😅 opakujem, je jedno aký papier kde je. ak je on rodič dieťaťa, a ona ako matka ju nemá v osobnej starostlivosti, tak má na ňu rovnaké práva, teda nikto neporušil nič. svinstvo, že nedal matke vedieť, ale takisto ako matka, má na ňu nárok aj on

sisaha
26. feb 2014

@rakheta ak v papieri uvedny nebol, mozes spravit fukot v skolke.. A teraz budes ako co? cakat, kedy ti dieta sam donesie? den, dva , tyzden? Alebo zdvihnes telefon a opytas sa ho, na zaklade coho vybrat dieta zo skolky? mas dieta zverene do vychovy? mas v papieroch uvedeny styk otca s dietatom? je tam uvedeny dnesny den? Nie? ber nejakeho chlapa so sebou a chod si pre dieta, alebo rovno s policiou..