Bývalý vzal deti bez môjho vedomia, hoci tento víkend mali byť so mnou. Čo robiť?

tomika
7. dec 2019

Prosím poraďte čo mam robiť ak bývalý zobral deti bez môjho vedomia, keď som bola piatok v práci. A nie je "jeho vikend",co ma sudom stanovený. Nechala som nech deti aby tam prespali 1 noc , ale nechce ich vrátiť. O týždeň je "jeho vikend", tak zas ich berie. Ide mi o to ze sme mali iný program, ale teraz nám to pokazil , a vobec sa sním nedá dohodnúť, zložil telefon, ani nedvíha, a bojim sa sama ísť pre deti.

laila22
7. dec 2019

@tomika nemáš brata, otca, čo by tam s tebou zašiel?

vikinkamarkusko
7. dec 2019

@tomika ak to mas vsetko na papieri zavolaj poliiciu a pojdu tam stebou

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laila22
7. dec 2019

@tomika ja by som isto do toho netahala políciu, deti budú mať z toho traumu... Pokiaľ ex není ožran, narkoman a vie sa o ne postarať.

martina1201
7. dec 2019

Nie som si istá, ale ak máš súdne papiere o Tom ako majú byť deti u neho tak prečo neskusila cez políciu niečo poriešiť? Ja by som to chápala ako únos deti. Sú zverené do tvojej starostlivosti a on si ich vzal svojvoľne mimo času určeného.....

tomika
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
8. dec 2019

@tomika odkial ich zobral?

ladyblcha
8. dec 2019

@laila22 ked to necha raz tak prejst, bez policie, bude to robit opakovane, lebo bude citit, ze na neho zena nezavola policiu, ze sa aj toho boji. Nacvicovat bude potom uz stale.

sasanka605
8. dec 2019

Chod na políciu ak máte súdom určené stretávanie, ale je to krajná možnosť no

bluka2
8. dec 2019

Jasné, že na políciu, toto je mimo všetkých pravidiel. Normalne dohodnúť si sa chcela, nešlo to, tak čo ti už iné ostáva

tomika
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
8. dec 2019

@tomika 😕 a uz ich mas doma? Treba zakazdym volat, nech su zapisy, raz ti to moze vela pomoct.

tomika
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyblcha
8. dec 2019

@tomika este ze tak 👍

lija22
8. dec 2019

@tomika ach to je hrozne. Drzim palce nech sa to uz neopakuje. Kvoli comu ta ma tak v zuboch?

tomika
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz