Brat mi pokukuje po manželke

viktor0007
6. aug 2013

pred 2 rokmi som sa oženil,mám krásnu mazelku aj dcerku a všimol som si že moj brat si rád obzera moju ženu,najprv som to nebral važne ale akosi mi to začina vadiť,ja bývam zatial v dome s rodičmi aj dvoma slobodnymi sestrami on je ženatý a byva o 2 domy dalej, je u nas skoro stale ,hoci chodil aj predtým ked som bol slobodny len teraz ho akosi zacala zaujimať moja zena ,mozno aj predtým len som to nevidel čo si o tom mýslite? poznete podobne situacie? ako to riešiť?

dai
6. aug 2013

@viktor0007 ste bratia, spytaj sa ho😉

tatiana1985
6. aug 2013

pokial tvoja zena tiez nepokukuje po nom, tak naco riesit? 🙂 🙂

nikolet_89
6. aug 2013

@viktor0007 ahoj najprv by som sa spytala manzelky ci ma ten isty pocit ak nie tak nech si ho trochu zacne sama vsimat a potom by som jej povedala ak by sa tvoje tvrdenie potvrdilo nech mu sama povie, ze je s tebou a je stastna a ked to nezaberie tak si jeho brat jednu mu natiahni a je to 😀

11papulka1
6. aug 2013

Ktora zena si nevsimne ked po nej chlap pokukuje.....ja by som sa tiez spytala najprv ženy co si o tom mysli a potom riešila brata.

pragmaticka
6. aug 2013

@viktor0007 podla mna si namyslas! ak je tvoja zena pekna, tak je jasne ze muzi sa na nu radi pozeraju! to ale este nemusi nic znamenat. ak mas nizke sebavedomie, nemal si si brat taku peknu zenu 😀 a po druhe, ved mate vztah, dieta, tak predsa je tam aj nejaka ta dovera nie??? Aj keby tvoj bracho po nej isiel, predsa este neznamena ze ona skoci!! 😝

m_ij_ka
6. aug 2013

@viktor0007 prečo sa ho to neopýtaš keď práve vidíš ako pokukuje po tvojej žene?

anatalia77
6. aug 2013

tak ked tak zhrniem doterajšie rady,tak Viktor by mal upozorniť manželku,že sa brat pozerá,opýtať sa brata,prečo sa pozerá,a nakoniec natiahnuť jednu bratovi...ja pridávam,natiahnuť aj jednu svojej žene,lebo ak si to nevšimla,tak niečo tají...a to by nebolo,aby to z nich nevytľkol. 😀 😀 😀

zuzulienka1973
7. aug 2013

@anatalia77 Dakujem,urobila si mi dobru naladicku na cely den.Spravny to humorista. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasiacik
7. aug 2013

@viktor0007
Ja by som to neriešila,pokiaľ nepokukuje tvoja žena po tvojom bratovi.Nebuď paranoidný a radšej rob všetko preto,aby tvoja žena nikdy nemala dôvod kukať po iných chlapoch 😉

ultra
7. aug 2013

.no a co takto zacat pokukovat po bratovej zene.....ostane to v rodine.......a namet na roman tiez nieco hodi. (Iba srandujem)

henikav
7. aug 2013

@anatalia77 joj dakujem ti, dobre som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀
@viktor0007 necuduj sa ked mas krasnu manzelku, ze ti po nej pokukuju, bud na nu hrdy, vaz si ju a miluj... 😉 A bratovi ak to bude prehanat mozes jednu preventivnu natiahnut 😀 😀 😀

adrioska
7. aug 2013

@anatalia77 😀 😀 😀

sarin
7. aug 2013

@dasiacik 😀 😀 tak tak ze dasi 😀

dasiacik
7. aug 2013

@sarin 😀 😀 😀

klincek
7. aug 2013

@viktor0007 skus bratovi s humorom naznacit, ze si si to vsimol-aby vedel, ze vies.. 😉 snad pochopi🙂

viktor0007
autor
8. aug 2013

no moja žena vie že po nej chlapi čumia a lichoti jej to ako slobodný som bol na nu hrdy a teraz ma to nici, a keby som povedal zene ze brat čumi začne aj ona si to všimať a on by si myslel že skočila na lep a to nechcem,rad by som vedel či to uz niekto zažil a niečo s tym urobil

klincek
8. aug 2013

@viktor0007 no a co, ze jej to lichoti? a tebe zenska pozornost nelichoti? 😉
to este neznamena, ze s dotycnym hned zacne nieco riesit..snad je medzi vami dovera (aj) v tychto veciach, ci nie?

nic podobne sa mi nestalo (aspon o tom neviem), a keby sa stalo, tak sa to snazim v ramci pokoja v rodine vyriesit opatrne, pokial mozno s humorom. snazila by som sa nezranit svojho partnera a zaroven usadit toho "pokukavaca" raz a navzdy. ty si manzelku aj brata poznas najlepsie, urcite prides na to, co bude fungovat. len na neunahli, dobre si vec premysli a uisti sa, ze sa ti to iba nezdalo-aby kvoli malichernosti nebola v rodine zbytocna panika.