Brat ma chytal za prsia. Čo si mám myslieť?

26. aug 2021

Ahojte baby je mi to strašne sprosté.. No ale k veci prišla som domov, pretože máme oslavu ( k rodičom byvam už s priatelom). S bratom máme spoločnú postel taky ten rokladací gauč ( dali nam to preto teraz tak lebo už byvam stale malo doma a keď pridem domov aj s priateľom tak aby sme sa vyspali lebo predtym sme mali postel vyťahovaciu a brat spal nižšie). Ale to je jedno… pointa… zobudila som sa na to ako brat ma začal chytať za prsia a ja pozerám že čo on robí tak som sa akože zobudila a vravím mu že šibe ti čo robiš? Hned dal ruku preč… tak som si išla dať cigu a kávu a teraz rozmyšlam mám to snim prebrať?( má 15) Lebo myslím si že povie určite že to on nespravil… mám to povedať mame ? Alebo neviem si to vysvetliť v živote sa mi toto nestalo… ďakujem za každé rady.. a nie nieje to žiadny trool len dosť často odpovedám na diskusie a mám tu aj známych. Ďakujem za pomoc

zun
26. aug 2021

Spal?

autor
26. aug 2021

@zun praveže už bol hore pretože ja som sa zobudila a potom on hned za mnou že ide do obchodu kupiť pečivo.

mamanadruhuu
26. aug 2021

Spýtaj sa ho, že prečo to urobil, možno sa mi sníval sen....

autor
26. aug 2021

@mamanadruhuu keď mne to je hrozne blbé🙄 my sa akože rozprávame o hocičom ale on to dnes skúšal asi zo 3 krát a keď som sa otočila robil sa že spí na 3 krat som sa zobudila už riadne

lindusss2016
26. aug 2021

Tak podla mna je zvedavy a chce nabrat skusenosti 😁 myslim, ze to je v ramci vyvoja ok, aj ked chapem, ze tebe neprijemne. Ale tiez som v takom veku dostavala navrhy od clena rodiny, bola za ttm proste zvedavost. Podla mna je ale cudne, ze spite spolu na roztahovacom gauci v tomto veku 🤷‍♀️

kitycat
26. aug 2021

1.) povedz bratovi, ze ak chce chytat prsia nech si najde frajerku
2.) ako velka sestra si mu mala jednu vytat a vysvetlit incest
3.) aj ked tvrdis opak, myslim si, ze je to vymyslene

autor
26. aug 2021

@lindusss2016 preto mame taku postel lebo iná sa nam do tej izby nesprace…

autor
26. aug 2021

@kitycat vysvetlit incest o pol 6 rano?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2021

@cocolino234 fakt to neni vymyslene načo by som si to vymyšlala preboha… proste tuto noc sa to stalo prvy krát… chcem to tak normalne že sa snim porozpravať že toto nie je ok mam aj s mamou super vztah ale je mi to blbe jej povedať… 🤷🏽‍♀️

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2021

@cocolino234 pojdem za ňou nak sa sním porozpráva že toto neni ok…

h2
26. aug 2021

Nechoď s tým za mamou! To mu nevieš pekne po sestersky povedať: "Ešte raz ma budeš obchytkávať, ty hnusný úchyl, tak Ti ruky dolámem!" ? Chalan má 15, myslel si, že spíš. Určite mu to je teraz mega trápne. Stavím sa, že už si to nikdy nedovolí. Nestrápňuj ho ešte viac pred mamou.

ibrunova
26. aug 2021

Nech už tie prázdniny skončia..

autor
26. aug 2021

@h2 lenže už vidim ako sa bude robiť že on nič..

autor
26. aug 2021

@ibrunova sorry ale taketo veci sa bohužial stavajú.

cacianka
26. aug 2021

To je medzi vami dvomi, co máš 12r aby si zalovala "mamaaaaaa jano mi hmatal prsiaaaaa" ?
Ma 15, svrbi ho, skúša a myslel si ze spíš, co si aj spala a az na jeho 3.pokus si sa prebrala úplne.
Ked budu vsetci mimo dosah, hoď s nim reč čo to malo byť, ved hádam ked vies fajčiť, pit kavu a žiť samostatne s priateľom, tak uz si dosť stara a vyspelá riešiť aj aj taketo úlety. Bez mamy.
Iba ak by bol iny problém, nejaky nábeh na diagnózu u brata, tak potom rieš s rodičmi.

h2
26. aug 2021

To je jedno, povedz mu to. Nech vie, že Ty to vieš.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2021

Už som mu to povedala…no a už začal ja som spal tebe šibe ? Vravim normalne mi to povedz lebo toto neni normalne… a on čo bože ja som ta nikde nechytal… a ja že dobre možme sa o tom porozpravať ak tak poviem to aj mame a on čo jej chceš akože povedat?

h2
26. aug 2021

@cocolino234 Nikto netvrdí, že je to ospravedlnenie, alebo že to, čo robí, je v poriadku. Ale dospelá žena si to hádam vie vyriešiť s 15 ročným bratom aj bez mamičky.

autor
26. aug 2021

@cocolino234 tieť mi to nepride ok..🙂 ale on je ešte fakt take decko.. len by sa snim mal už niekto porozpravať

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
26. aug 2021

Ze ho svrbi nie je ospravedlnenie, urcite nie, ale nahulakat a strapnit ho môže aj medzi 4 očami a az ked nepomôže, urobi mu scénu pred inym človekom

h2
26. aug 2021

@cocolino234 Tak ešte by mohla zavolať aj policajtov a obviniť ho z pokusu o znásilnenie. To by si tiež poriadne zapamätal. 🤦🏻‍♀️
Zas nepreháňajme!

malzeville
26. aug 2021

Nespominas otca nebolo by vhidnejsie aby sa s nim porozpraval ako chlap s ”chlapom? ”

autor
26. aug 2021

@malzeville otec nieje doma momentalne pracuje v zahraničí

ella_price
26. aug 2021

Skvelý nápad ísť to riešiť na koňa. Na čo máš hubu a ľudí okolo seba?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. aug 2021

@ella_price stalo sa to rano o pol 6 čo som mala zobudiť všetky moje kamaratky? A im to nejde určite vešať na nos. Podla mna toto neni vec ktoru by mali oni vedieť