Brali by ste to ako podraz?

31. aug 2022

Ahojte uvodom vas chcem pozdravit a poprosit vas o vyjadrenie nazoru k situacii ktoru aktualne mame v manzelovej rodine.. manzelova sesternica bude mat koncom septembra svadbu na ktoru sa vsetci tesime..je pozvana cela manzelova rodina okrem mojej svagrinej, manzelovej sestry kedze sa v lete na dovolenke s touto sesternicou dost hnusne pohadala a vykricala jej vselijake veci z minulosti..sesternica ju tym padom vyskrtla zo zoznamu pozvanych ale samozrejme svagrina povedala ze aj tak by nesla..vcera sa nas pyta ci my na tu svadbu ideme tak jej muz povedal ze jasne ze ideme ze sa tesime..ze uz dlho v rodine nebola ziadna oslavna udalost..kks ste mali pocut jak na nas vyletela ze ako mozeme ist ked ona s muzom nejdu, ze jasne sme dali najavo na koho sme strane..ze keby bolo opacna situacia a my by sme s nou boli pohadani a nesli by sme ze ani ona by nesla..ze to berie ako podraz od nas :D..vas nazor ?

mec321
31. aug 2022

závisť 🙂

babovka2321
31. aug 2022

Ze svagrina ma pocit, ze je stredobod vesmiru. Zbytocne to rozoberas.

kvetinka75
31. aug 2022

kto je na svadbu pozvaný a kto nie, nie je vaša starosť a ani švagrinej. Ak ste pozvaní a chcete ísť, choďte. Nech vás ona nezaťahuje do problémov, ktoré má s inými ľuďmi. A to , čo by spravila ona, je jej vec. Ty sa riaď sebou a nie druhým.

simona20201309
31. aug 2022

🙈

autor
31. aug 2022

no viete lebo ona sa pohadala s tou sesternicou koli nam vraj..a preto by sme tam nemali ist 🙂

autor
31. aug 2022

so spolupatricnosti

viestta
31. aug 2022

Nerieš, je to medzi nimi dvoma. Nedaj sa zatiahnuť do zabomysich vojen.

tosomja
31. aug 2022

Povedala by som jej, že sa zabavíte aj za ňu 😃

lesana25
31. aug 2022

Máte 5 rokov či prečo takéto blbosti vôbec s ňou riešite?

valkyrka79
31. aug 2022

Můj názor je, že vy s tím nemáte nic společného. Pohádala se švagrová a ne ty či manžel. Takže úplně v klidu bych šla na svatbu a bylo by mi jedno co si o tom švagrová myslí…Je to její problém. A kdyby mě takto vydírala a hrála to na city, poslala bych jí do prdele rychlostí světla.

sense
31. aug 2022

Nedaj sa vtiahnuť do hádok. Rozhodnite sa vy s manželom tak Álp chcete vy a nie okolie.

beata_k
31. aug 2022

Preco kvoli vam medzi nimi vznikla hadka?

ejbyk
31. aug 2022

ako to tu citam den co den...tak si myslím že nie len chlapom ale aj ženám značne prepína....asi preto že sa máme tak dobre...
svagriná je mimo....

ako by jeden "basnik" povedal...."ludia otupejevaju"

autor
31. aug 2022

@beata_k no lebo sesternica sme isli vsetky tri rodiny na dovolenku to jedneho wellnes resortu vybavili se to my nam a sesternici s muzom sa velmi pacilo ale svagrina tam ofrflala vstko..od ubytka po jedlo aj wellness sluzby proste vsetko a na posledny den to sesterka nevydrzala a pustila sa do nej ..no a svagrina kedze je papula tak jej neostala nic dlzna a povytahovala uz v hneve na nu aj z minulosti veci co sa jej velmi dotkli

petamich
31. aug 2022

isto by nesla 🙂 znie ako ten typ...neriesila by som, jej problem, ze sa pohadali a nie je na zozname pozvanych

beata_k
31. aug 2022

Isla by som.

timing
31. aug 2022

Isla by som. Za svoju nevymachanu hubu nech trpi sama....ze spolupatricnost.pche
Zavidi

beata_k
31. aug 2022

Len som nepochopila kde sa vas svagrina pri tej hadke zastala. Ved ste to vyberali vy s muzom a jej sa nepacilo.

autor
31. aug 2022

@beata_k ja som napisala ze sa nas zastala svagrina?..ak hej tak beriem spat

autor
31. aug 2022

svagrina to berie tak ze hadka vznikla koli nam lebo my sme vybrali blbe miesto na dovolenku..ty padom ona tam musela na vsetkko frflat a tym padom sesternici dotiekli nervy..takze povodcom sme my..keby sme vybrali normalny wellness pobyt tak sa to nemuselo stat :D 🙈

autor
31. aug 2022

no muz sa na to kvalitne zasmial, teraz je ofucana uz sa bola aj svokre zalovat

aurora33
31. aug 2022

No máte to v rodine veselé :D

beata_k
31. aug 2022

Potom prepac. Zle som pochopila tvoj prispevok 14:08 🙂

autor
31. aug 2022

@beata_k v pohode._D

jaskolka
31. aug 2022

Takže svagrinej sa nepáčil rezort, preto sa pohádala so sesternicou a bola to vaša chyba? Lebo vy ste to vybrali? A teraz akože vy kvôli tomu nemáte ísť na svadbu?
Sorry, ale podľa mne tej svagrinej svitori riadne
. Lebo jednak ani ta "hádka" kvôli vám absoluzne nemá logiku a už vôbec vy nemáte čo odmietať kvôli tomu účasť na svadbe.

pribinak
31. aug 2022

Švagriná vyzerá byt pekná 🐮 vyhla by som sa jej oblúkom
Na svadbu by som išla. Jej konflikty má nezaujímajú

viestta
31. aug 2022

Keď tak čítam, švagriná bude mimoriadne zaujímavá osôbka. S nou bude radosť žiť. Chudák jej chlap, tiež to nemá jednoduché. Tak nech sa zoziera sama, vy si žite a robte co uznáte za vhodné.

miadi
31. aug 2022

Haha by som jej povedala ze Jasne ze sme na sesterkynej strane. Jej sa pacilo wellness ktore sme vybrali my. Tebe nie a nikto ta nenutil frflat a hadat sa. Ked tak na svadbu nepojdeme tebe ( jedno ci je uz vydata) este by som jej poslala selfie zo svadby 🤣

autor
31. aug 2022

vsak ja viem ze to nema logiku..ja len proste nechapem ako to moze ona brat tak ze je to hadka koli nam a tym padom ani my nemame ist..:D

miadi
31. aug 2022

Jednoducho hadze vinu za hadku na vas a “ potrestani “ by ste mali byt aj vy. Stve ju ze ona tam nebude .. koli vam 😂a vasemu wellness. Ze s takou trubkou niekde chodite 😆