Brali by ste si túto vetu osobne?

19. júl 2021

Pre niekoho toto asi bude bizar ale chcem sa s vami podeliť čo sa stalo včera večer ... s priateľom obdivujeme na instagrame jedného verejne známeho muža, obidvaja ho sledujeme, navzájom si ukazujeme čo pridal atd. Prednedávnom ma ten muž začal sledovať a včera mi reagoval na príbeh na instagrame (na obyčajný vtip dal reakciu tohto smajlíka 😂). Podelila som sa o to s priateľom, že sranda že mi práve on reagoval, načo mi priateľ odpovedal: asi už musí byt zúfalý.
Tá veta má strašne zabolela a urazila. Zaujíma ma ako by ste reagovali vy?

83lenka83
19. júl 2021

Žiarli, chlapi rozmýšľajú inak. Obdivujete ho, sledujete a vie, že na neho asi nemá a preto taká reakcia.

jana_eyre_2
19. júl 2021

Povedala som mu "neboj saaaa, aj tebe raz dá like na tvoju fotku" 😉

ale áno máš pravdu, zdá sa mi to trocha bizarné, sledovať s partnerom nejakého chlapa na insta a riešiť čo pridal.. ale ja jednoducho tejto dobe len nerozumiem..

0silvia0
19. júl 2021

ved to je ako drama, obdivujete, sledujete, lajkujete. Zrazu pridany smailik prinesie dusno do vztahu a vztah sa otrasie v zakladoch🙃

h2
19. júl 2021

Mňa najviac prekvapuje veta: "s priateľom obdivujeme na instagrame jedného verejne známeho muža, obidvaja ho sledujeme, navzájom si ukazujeme čo pridal atd." To fakt s priateľom nemáte po večeroch nič lepšie na práci?

fleur1111
19. júl 2021

Ešte nám povedz koľko máte obaja rokov, lebo tejto voľnočasovej aktivite nerozumiem - sledovať niekoho na soc sieti a potom sa pohádať za blbost. Takúto vetu “asi už musí byt zúfalý” by som čakala od nevyzretého žiarlivého pubertiaka a nie od dospelého muža.

panelacikova
19. júl 2021

záležalo by to od samotného obsahu daného vtipu. v každom prípade súhlasím s poslednými 3 príspevkami nado mnou. tiež nerozumiem celkom tejto novej móde 🙂

autor
19. júl 2021

@fleur1111 má 25

sivana09
19. júl 2021

Moj takmer 40 rocny muz ocumuje roky kazdy den Instagram. Mna to nebavi, takze to nie je o veku

autor
19. júl 2021

@sivana09 suhlasim

lusyyy36
19. júl 2021

Ešteže nemam ig🤦‍♀️ ja tuto socialnu sieht akoze fakt nechapem....no ale inak nad tym,co povedal tvoj drahy, by som sa akurat tak zasmiala, ved to bola isto sranda

panelacikova
19. júl 2021

@sivana09 máš pravdu. nie je to o veku. je to o vyzretosti.

fleur1111
19. júl 2021

@sivana09 ale predpokladám, že by ste sa spolu nepohádali za to, že mu/ tebe niekto zareaguje na príbeh. Či ?

syslik81
19. júl 2021

otazne je ci ti to lajkol skuocne on alebo niekto kto mu spravuje ucty ..druha vec je to nezdrave sledfovanie ludi na asocialnych sietach .. vymazat a byt viac spolu sledovat prirodu najst konicky spolocne nie spolocne sledovanie cloveka ... casy sa menia zial k horsiemu .. a chlapec zaziarlil .. hold ty mas lajka a on nie ..koniec sveta ako sa nafukol tak aj odpuchne a zas budtespokojne sledovat niekoho ineho

vilma7
19. júl 2021

Ty poznáš svojho priateľa a jeho zmysel pre humor. Takže ťažko povedať v akom kontexte to myslel, či sa snažil byť vtipný alebo len ozaj žiarlil.

A k tomu spoločnému sledovaniu sa radšej vyjadrovať nebudem 😆😆😆

akbara77
19. júl 2021

Som rada, že ma toto obišlo....

karolinakr
19. júl 2021

Vsk si mu mala povedat, aj ty si asi zufaly, ked so mnou chodiš, Cindy Crawford ti nedviha telefon?

fleur1111
19. júl 2021

@karolinakr 😂 pobavilo 👍🏻

karelova
19. júl 2021

Mňa by fakt zaujimalo, kto ten muž je... 🤓

0silvia0
19. júl 2021

@karolinakr no myslím, že pre 25ročného chlapa je Cindy už ako prababka, ale inak trefná poznámka, aj ja chcem, aby mi chodili do hlavy trefné poznámky, ale u mňa nič...

lyci
19. júl 2021

mal pravdu. verejne znama osobnost lajkuje vtipy na instagrame obycajnych ludi v nedelu vecer

pininka1
19. júl 2021

Som si hned spomenula na toho mojho, presne toto by mi urcite tresol, pretoze vacsina chlapov sa riadi heslom rychla odpoved je spravna odpoved. Zrejme ziarlil ze dal laik tebe a nie jemu. Aj mna to obcas zaboli ked nieco take povie ten moj, ale za tie roky som si uz zvykla na ten jeho akoze humor.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3tato
19. júl 2021

Každý deň sa nájdu ľudia, ktorí dokážu urobiť z komára somára a zároveň tým prezentujú svetu nekonečnosť ľudskej hlúposti a povrchnosti. 😉

cacianka
19. júl 2021

@3tato 👍

gdpr
19. júl 2021

Nebrala by som si tú vetu osobne.

janny39
19. júl 2021

Tiež by som si to nebrala osobne, zase nabudúce by som na oplátku okomentovala priateľov profil🙂 |Samozrejme podobným štýlom.

danielahamar
19. júl 2021

Ja by som mu nato povedala, tak vitaj v jeho klube, dilino😂

modrymotyl8
19. júl 2021

Mne je skôr divné to, že prečo sleduje tvoj priateľ muža hm? Možno žiarlil ale na neho či teba,?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natassa2
19. júl 2021

Toto aj moj @sivana09, vysvetli mi prosim ta, co tam vidia? 😀 Co tam vedia aj hodiny robit a pozerat? Pre mna je to total zabijak casu 😀