Bozkávala som sa s kolegom. Mám sa priznať priateľovi?

kitty880
30. sep 2015

Ahote baby. Stala sa mi taká vec o ktorej som kedysi prehlasovala ze mne sa NIKDY nemôže stať....Dávnejšie sme mali vo firme večierok a ako to už na takýchto akciách býva človek si vypije. Nepila som moc-akurát do nálady-viem kedy mám dosť. S jedným kolegom si rozumieme nakoľko v rovnakom veku vo firme nikto nie je....tak sme sa bavili nálada super, kecali sme o všetkom možnom aj o súkromných veciach a pod..ako sme tak kecali bokom od všetkých ani neviem zrazu sme sa bozkávali ☹ Strašne ma to trápi nakoľko mám priateľa takmer 7 rokov...je mi zo seba zle a keby som mohla tak sa kopnem do riti....priznať sa? nepriznať sa? Nič viac sa nestalo a už sa ani nestane...bojím sa, že keď sa priznám tak zničím všetko ☹ keď sa nepriznám zožerie ma svedomie....možno mi pomôže aspoń trošku keď sa sem vypíšem neviem....nechcem sa nijako obhajovať bola to najväčšia sprostosť v mojom živote, ale už to žiaľ nevrátim...tak teda čo by ste robili na mojom mieste???

ullala
30. sep 2015

Nic nehovor. Ulavis svojmu svedomiu, ale ublizis priatelovi. Zial co sa stalo sa uz neodstane, ja neveru neuznavam, ale ked sa priznas tak uz rataj s moznostou rozchodu.

eri28
30. sep 2015

@kitty880 ja by som bola ticho.Vsak k nicomu inemu nedoslo.Podla mna by si mu to tazko vysvetlila, a stale by si myslel, ze to bude neskor pokracovat a trapil by sa,Moj nazor,

pribinak
30. sep 2015

ked to potrebujes niekomu povedat, chod do kostola na spoved, okutuj co si spravila a urob nieco dobre a nezistne pre niekoho uplne cudzieho

priatelovi nic nehovor, asi by si ho nepotesila a mihlo
by to dost otriast vasim vztahom

macka334
30. sep 2015

Nehovor nič a snaž sa neničiť si svedomie.

nikawero12
30. sep 2015

@kitty880 ja by som i na tvojom mieste kúpila ginko na zlepšenie pamäti,lebo takýto príbeh tu bol už asi pred rokom 😀 😀 😀 .... ked si už chceš vymýšľať nejaký príbeh, tak treba byť originálny a nie kopírovať, čo tu už bolo 😉 😝

0silvia0
30. sep 2015

@macka334 svedomie sa neničí, svedomie sa ozýva 😉
@nikawero12 palec hore, to je postreh 🙂 🙂

kitty880
autor
30. sep 2015

@nikawero12
@0silvia0 tak vidím že nie som jediná krava ktorej sa to stalo ☹ och kiežby som bola momentálne v situácii že si môžem takéto veci vymýšľať, ale keď to robí tebe dobre tak okej ja ti to neberiem...

maly_konik
30. sep 2015

tu neexistuje univerzálna rada....

niektorí (asi väčšina) žije podľa hesla "rob si čo chceš, ale tak, aby si nikomu neublížil"... ale mám kamošku, ktorá spravila presne to isté - párty, bozkávanie, nič viac. Priznala sa a on bol chvíľu urazený, ale prekusli to.

Ty musíš vedieť, ako by tvoj priateľ mohol reagovať, či by sa hneď rozchádzal (to snáď nie), alebo by ťa donekonečna kontroloval a robil cirkusy, keď by si chcela ísť niekam na párty.... alebo by to pochopil.....

Podľa mňa, hlavne nerieš za horúca.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ig0r
1. okt 2015

Ja by som bol radsej keby mi to mm povedala ... Tajnost sem, tajomstvo tam a dovera je tatam.

majka35
1. okt 2015

@nikawero12 klobúk dolu pred tebou ... akú dávku ginka denne užívaš, že si pamätáš diskusie aj spred roka? 😉

somotec
1. okt 2015
Používateľ somotec je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od somotec.

jasne, ze nepriznat. sebe by si si sice akoze odlahcila ale jemu by si ublizila. a znicila doveru, ktora sa len tazko nadobuda spat. Vezmi si z toho ponaucenie, prestan sa uz trestat a bud na toho svojho najlepsia ako vies .. ale rozhodne mu to nehovor.

magmolatus81
1. okt 2015

@kitty880 predstav si ze by bola situacia opacna, ze by to spravil on. Chcela by si to vediet?

janickacrazy
1. okt 2015

@nikawero12 Podľa mna je toto dosť bežná vec, ktorá sa sem-tam stane, prečo by si zakladateľka mala hned vymýšľať?
@kitty880 Určite mu to nehovor, ničomu by to neprospelo, akurát by ťa začal kontrolovať alebo možno by sa s tebou aj rozišiel. V budúcnosti radšej na večierku nepi vobec. 😉

ivett1
1. okt 2015

no, keď ťa to tak zožiera a ľutuješ to a chceš byť s priateľom aj naďalej, možno plánujete rodinu, tak mu o tom nehovor...alebo, keď chceš, aby sa ti uľavilo, tak mu to povedz, možno sa rozídete a možno sa aj ty dozvieš, že si nebola jediná, keď už budete mať tú "hodinku" pravdy 😉

macik33
1. okt 2015

@nikawero12 takých príbehov može byt denne miliony.........

kr1st1n4
1. okt 2015

ja sa vám ženy čudujem čo jej radíte.. vašim mužom keby sa to stalo tiež by ste o tom nechceli vedieť? tiež by ste boli radšej keby vám to zamlčia? áno je to zlé a je tak veľké riziko rozchodu, ale nad tým bohužiaľ dotyčná žienka mala uvažovať vtedy.. ja by som také niečo určite mužovi povedala, lebo by som chcela aby aj on také niečo povedal mne.. po prvom návale emócií sa možno aj on zamyslí že to nebolo nič také hrozné a hlavne to nebude pokračovať a možno bude vzťah trvať ďalej..

natalym
1. okt 2015

@kr1st1n4 No tak sa teda nehnevaj to si dobre hlúpa, ak to chceš vedieť, na čo preboha????? Na to aby si nemohla spávať, čo ak zase. No ja to nechcem vedieť a tobôž ak o nič nejde.

kr1st1n4
1. okt 2015

@natalym to je už vec názoru, mne práve príde hlúpe zatvárať pravdu do kumbála a tváriť sa že neexistuje a nikdy sa nič nestalo ;) radšej vedieť aj nepríjemnú pravdu a vysporiadať sa s ňou ako pár ako byť klamaná a raz nedajbože to vyjde nejako najavo a potom čo?

rose32
1. okt 2015

Ja by som sa priznala.nie som taka skodoradostna ze by som tajila ...ale je to tvoja chyba vedela si ze niekoho lubis ci ani nie

natalym
1. okt 2015

@kr1st1n4 A si si istá, že ten Tvoj Ti povie všetko? A Ty mu vždy všetko vysypeš? Jáj, koľko máš rokov? Lebo ja 328.

lienka737
1. okt 2015

Za takýchto okolností nehovor.
Ublížiš mu a veľmi. Kvôli hentakej kravine, ktorá sa viac opakovať nebude, len aby si si uľahčila svedomiu a on bude mať podozrenie a pocit krivdy-nevery navždy....

lienka737
1. okt 2015

@kr1st1n4 keby sa v opitosti s nejakou náhodne RAZ bozkáva, veru by som to vedieť nechcela.

jana_eyre
1. okt 2015

@kr1st1n4 keby mi muz taketo nieco povedal, tak ma velmi rani a aj keby mi vysvetlil, ze to bolo nahodou a nebude sa to opakovat /a fakt by sa to neopakovalo/ vzdy by som mala v sebe pochybnosti a uz nikdy by som mu neverila a pokazilo by nam to celu buducnost..

viem aka som, poznam sa.. preto, keby islo o podobny priklad - ze by sa nahodou bozkaval s kolegynou v opitosti, sam by to olutoval a uz by sa to nikdy neopakovalo - nechcela by som to vediet, nikdy.. ak by som sa to dozvedela od niekoho ineho, stalo by sa presne to iste ako keby mi to povedal sam..

takze ja by som take nieco tiez nepovedala muzovi, hoci kedze nepijem a v spolocnosti sa nezdrzujem, viem ze by sa mi takato chyba asi nestala.. aj ked mozne je vsetko, ja ale neznasam, ked nemam cistu hlavu..

rose32
1. okt 2015

bozkavanie je tiez podvadzanie!neuznavam

nikaella
1. okt 2015

A preto nepijem :D :D Ja by som mu to povedala... Mozno nie najrozumnejsie riesenie ale my mame taky vztah. Ci to niekoho ranilo, neranilo vzdy sme si povedali co nas trapilo a veru nie vzdy to bolo prijemne. Ty musis vediet co a ako je to medzi vami. Podla mna je to u kazdeho individualne...

natalym
1. okt 2015

Priznanie sa k nevere je prehodenie zlého pocitu na toho druhého. Ty sa prestaneš zožierať a ten druhý sa začne. Tak ako načo? Ale pravda je radšej nechlastať.

kr1st1n4
1. okt 2015

@natalym ja mám len 24 a čo sa týka takýchto vecí áno verím mu na sto percent že by sa priznal a ja takisto.. každý máme svoje súkromie a teda určite nejaké tajnosti ale nemajú nič spoločné s "neverou" vo veľkých úvodzovkách (pretože si nemyslím že to bola nevera, skôr len sklamanie)

@lienka737 veď každý to má inak 🙂

@jana_eyre no práve to, že čo ak sa to dozvie od niekoho iného niekedy..

ja nikomu jeho názor neberiem ani nechcem vyhovoriť, povedala som len svoj..

natalym
1. okt 2015

@kr1st1n4 Aj ja som mala 24. 😢 Dávno. Veď už nech si spraví každý ako chce, ale ja nie som za vytrubovanie každej veci, nie je to dobré.

natalym
1. okt 2015

@kitty880 Ozaj a kolega čo? Ten je slobodný?