Bolí ma, že nemám dieťa

chodilasomdomov
19. aug 2022

Bolí ma že nemám dieťa, no nemám s kým, ako sa vyrovnať so situáciou teda realitou ?

Dá sa s tým naučiť žiť ? Tá frustrácia mi zasahuje veľmi do práce.

chelsey987
19. aug 2022

@chodilasomdomov nebuď smutná, možno to raz príde. Ja nikdy nebudem mať vlastné deti. Ťažko sa o tom rozpráva, ale žiť sa s tým dá. Keď sme to zistili prišiel plač, potom smútok a prebolelo. S manželom sme sa rozhodli pre adopciu. Keď sa nedočkáme dieťaťa, tak budeme žiť vo dvojici.

zmrzlinka2021
19. aug 2022

@chodilasomdomov aj sama mozes byt profi rodicom. Skus sa o tom viac informovat a mozes dat niektoru dietatku velmi vela lasky.

sara07
19. aug 2022

tým že sa budeš trapit nič neurobíš ani nevyriešiš, zober to ako je to, je to niečo čo je mimo tvoj dosah
môžeš si adoptovat dieta, profi rodič, pomoc v stacionare atd...
je vela spôsobom ako dat svoju nehu a lásku detom,
kolkokrát sa stalo že ked to žena prestala riešit doslova tak otehnotnela a išla k mudr že jej začína prechod , neskutočne vela , kolko žien napr otehotnelo s anitkoncepciou + najneplodnejšie dni po 40 čo je vek ked sa otehotnie tažko, čo ta má stretnut ta neminie
začni pozitivne žit, mysliet , usmievat sa bud štastna pritiahneš si to čo ti dá zmysle života
povedz uprimne ked sa budeš trapit čo vyriešiš alebo zmeniš totálne nič ale svojim pozitivnym a štastnym pristupom vela

melany4
19. aug 2022

@chodilasomdomov ach to ma veľmi mrzí,neviem nič poradiť ale úplne ta chápem,tiež keď som bola ešte slobodná som to tak cítila.
Určite je to veľmi bolestné.
Jedine snažiť sa nejak pozitívne naladiť, povedať si ze tvoj život je aj tak veľmi výnimočný, aj keď bez deti, ale tak isto veľmi plnohodnotný.

melany4
19. aug 2022

@chelsey987 ach to ma mrzí a je to už definitívne naozaj ? Musí to byť ale velmi ťažké.
My tiež nemôžeme mať, ale stale dúfam, ze sa to raz zmení.

luccija
19. aug 2022

@chodilasomdomov nevies koho zajtra stretnes...mozno si najdes partnera s dietatom, mozno budes pracovat s detmi, mozes byt Buddy pre nejake dieta z domova pozri si to na webe, a ked nemas vysoky vek mas este sancu byt mama velmi Ti to prajem

marci77
19. aug 2022

tiez som chcela povzbudit, ze by ste mohli robit napr. buddyho napr. cez vikend, prazdniny a vybudovat si pekny vztah s nejakym dietatom z domova deti, tu je link, napr. toto viem, ze funguje
https://tvojbuddy.sk/budbuddy

a tiez mam znamych, co uz aj chodili na kurzy, mali zaujem aj o adopciu a podarilo sa, uz maju 2rocneho chlapceka
tiez kamoska po 40-tke, tiez sa podarilo, dlho to trvalo, ale nakoniec to vyslo a babatko ma tiez uz okolo 2rokov😉
@chodilasomdomov

chelsey987
20. aug 2022

@melany4 áno je to definitívne. Prajem ti, aby sa ti to raz podarilo.