Bola to prehnaná reakcia?

22. mar 2022

Ako by ste reagovali v pripade, ze pridete na navstevu k rodicom svojho priatela, s ktorym ste dva roky a s matkou priatela mate dobry vztah, nikdy ziaden konflikt, prave naopak.. No a zrazu na tej navsteve sa zacne vasho priatela pytat na jeho byvalu priatelku pred vami?
Ja som sa velmi nahnevala a odisla som, vraj to bola prehnana reakcia. Myslite si to aj vy?

ariannazara
22. mar 2022

Áno prehnala si to, čo sa nemôže opýtať ako sa ma? 🤷‍♀️. Omg niektoré hľadáte problém tam kde nieje

alberto1
22. mar 2022

Prehnala si, ale ani ona sa nemusela vypytovať pred tebou

weronka31
22. mar 2022

Nie ja by som tiez odisla, s tym ze ma taketo veci vobec nazaujimaju a nechcem ich vediet. Je to absolutne nevhodna tema a ak ju to zaujima, nech jej zavola, napise... co bolo, to bolo. Teraz si tu ty

sintra
22. mar 2022

A co konkretne sa pytala? Ak len tak vseobecne, ze ako sa ma povedzme, tak mi to pride ako prehnane z tvojej strany.

jana_eyre_2
22. mar 2022

Podla toho čo sa pýtala a ako.. viem si predstaviť že ak sa opýtala "videla som Katku v obchode, vieš o nej ako sa má?" tak to by som neriešila..

Ak by začala riešiť "jaj tá Katka, to bolo také dobré dievča škoda že ste sa rozišli, nevieš ako sa má?" Tak áno to by som sa nasrala aj ja.. takže ťažko súdiť keď človek nevie podrobnosti 😉

horalka1986
22. mar 2022

Ano, prehnana. Nechapem. A co ked sa spytala?🤦‍♀️

dzulli1980
22. mar 2022

Skús popracovať na svojom sebavedomí ... Tvoja reakcia bola taká detinská.

laila22
22. mar 2022

No mohla to nechať na potom a nie pred Tebou sa vypytovať. Trápne.

monka105
22. mar 2022

Podľa toho, čo sa ho vlastne pýtala. Pokiaľ mu pred tebou nerozprávala aký boli krásny pár a ako by si priala, aby sa zas dali dokopy, nechápem čo ťa mohlo tak vytočiť, že si sa postavila a odišla. Celkom trápna reakcia na dospelú ženu.

sissy27
22. mar 2022

Tak asi nemáte taký dobrý vzťah ako tvrdíš 🤷‍♀️ Neviem, mňa by to nerozhodilo, viem, že nie som prvá v jeho živote, o jeho exkách viem, s jednou som sa aj zoznámila, sú kamoši a baví sa aj s jeho rodinou. Ale zas dôležité je aj to, v akej súvislosti sa na ňu pýtala - či nejako v zmysle, že by ich znova videla spolu 😂 alebo niečo neutrálne.
Každopádne teatrálny odchod a odutú hubu si si mohla odpustiť, stačilo sa ozvať, že táto téma ti je nepríjemná a či by to mohli prebrať keď tu nebudeš.

syslik81
22. mar 2022

prehnala si to ... aj e u sucastou a ak si tam stale s nim kedy sa ho to ma spytat mozno oni dve mali dobry vztah a hold bola zvedava ...

panelacikova
22. mar 2022

mňa by skôr trápilo, prečo sa tvojho súčasného partnera opýtala, ako sa MÁ jeho bývalá? či vari on je s ňou stále v kontakte? zaujíma sa o ňu? dôvod? majú spolu dieťa?

za mňa je to totálne nevhodné, prišla si na návštevu ty a tak mala klábosiť s tebou alebo s vami o bežných aj nebežných veciach, o všetkom možnom, len nie o bývalej. načo je to dobré? podľa mňa šlo z jej strany čisto o podpichnutie.
to mamička môjho ex milovala také veci, že synáčikovi vždy, keď sme tam prišli (tiež sme neboli svoji) donekonečna rozprávala o kamarátkach jeho sestry a nikdy si nenechala ujsť príležitosť, aby ich ospevovala ako blbá. bolo to trápne a nevhodné. debaty zo strany svokry o nejakej jej "potencionálnej bývalej" neveste, považujem za absolútne neinteligentné.

autor
22. mar 2022

Zacala s tym, ze ju vraj nahodne stretla a tak… Mne to prislo maximalne nevhodne….

panelacikova
22. mar 2022

autorka: tvoj priateľ jej mal na to povedať niečo v zmysle: mama, keď si ju náhodne stretla, mala si sa jej opýtať ty, ako sa má, čo je mňa do toho, ako sa má ona? ja mám teraz Ľubku (napríklad, čiže teba), ja som s ňou šťastný a spokojný a nepotrebujem sa baviť o bývalej...

nepíšeš napríklad, ako zareagoval partner?

marisoul
22. mar 2022

Tak ano, prehnala si to. Stretla ju, tak sa ho opytala, no boze... Keby mu to povedala medzi 4 očami, tak by bol zas problém, že za tvojim chrbtom. Nenukala mu ju znova, tak nohy do tepla, čaj do ruky a klud.

zivotgombicka
22. mar 2022

Tak ak ju náhodne stretla a spýtala sa ho, ako sa má, nevidím na tom nič hrozné. Možno je to zbytočná otázka, možno to z nej len tak vyhŕklo, možno len chcela vedieť, čo s ňou je, veď hádam sa teraz nemá tváriť, že tá osoba nikdy neexistovala :D takže tiež si myslím, že to bola prehnaná reakcia, aj keby mi to vadilo, tak si neviem predstaviť, že sa v tom momente nahnevám a zdupkám z miestnosti, ale každý to má inak

zivotgombicka
22. mar 2022

inak mňa priateľova mama predstavila ich širšej rodine ako "frajerku č. 2" - to nahnevalo priateľa aj jeho otca, ja som si len vnútorne zagúľala očami

lucilaines
22. mar 2022

Ja mam byvaleho, s ktorym som chodila 6 rokov, zili sme spolu, nasi rodicia sa poznali. Uz sme dobrych 10 rokov rozideni, videla som ho odvtedy nazivo asi dvakrat nahodne. Vydala som sa, mam dve deti. A do dnesneho dna viem, ako sa moj byvaly zhruba ma, co robi, ze sa ozenil, ze ma babo. Mame socialne siete, spolocnych znamych. A do dnesneho dna sa o tom s mojimi rodicmi bavim, presne v style ze inak vies co , videla som na fb, ze Lubos sa ozenil. Pred mojim manzelom. Uplne normalne a vobec ma nenapadlo, ze by to malo byt nevhodne. Keby sa ma moja mama opytala, ze stretla mojho byvaleho a ci neviem co ma nove a moj muz by sa dvihol a odisiel z izby , myslela by som si, ze mu seriozne preplo.

marca12
22. mar 2022

Nevidim na tom nic zle. Mozno si to svokra ani neuvedomila. Rozhodne tvoja reakcia bola prehnana

lucia147852
22. mar 2022

No prehnala si to. Spraviť hentaky hystericky výstup kvôli takej hovadine je dosť cez čiaru

gladys_07
22. mar 2022

Pffft ano prehnala si. Mna svokor po 10 rokoch sem tam oslovi menom muzovej ex. To by ta asi rovno o zem prasklo

lilyianka
22. mar 2022

Reakcia úplne nevhodná. My keď sa stretneme doma rodicia a hlavne všetci súrodenci tuším vždy rozoberieme niekoho z našich bývalých 😂 a nikto sa nehnevá a neodchádza. Ak to už moc preberáme,povieme dobre,už stačilo ďalšia téma 😉
A keď ju iba stretla tak to spomenula nič na tom nie je..... možno boli spolu dlho,mala ju rada tak co,veď bola istú dobu súčasťou ich života

danieladeley
22. mar 2022
sszuzu8
22. mar 2022

Asi by som neodišla ale myslela by som si svoje. Dávaj si na ňu pozor

caroline_
22. mar 2022

Nemala sa to pytat pred tebou

nelina1
22. mar 2022

Tiež si myslím, že je to nevhodné. Ak by som bola v pozícii budúcej svokry, nerozoberala by som bývalé syna, pretože by mi záležalo na rodinných vzťahoch s možnou potenciálnou nevestou.
Chápem ťa, že si sa zle cítila a že ti to bolo nepríjemné. Ale ak to urobila preto, že ťa nemá rada, tak si jej len nahrala. Môže z teba urobiť hysterku a zo seba obeť.
Ja by som neušla, ale ja už som ,,stará páka,, Keď som bola mladšia, tiež by mi to padlo ťažšie, ako teraz.

timing
22. mar 2022

Ja uz fakt neviem. Mam pocit,ze poniektore ženy maju pocit,ze maju byt na piedestále len su niecie frajerky a cely svet sa ma točit okolo nich.
A ty si prave jedna z nich.
Seriozne vazne popracuj na sebe. Zivot ti este vselico prinesie a taketo "situacie" musis zvladnut s graciou ako dama a nie ako pubertiacka s odutou perou,zalozenymi rukami v inej izbe.

tomikejt
22. mar 2022

Áno určite si to prehnala. A ešte ako bonus si zhodila samu seba.

ankare
22. mar 2022

Aj mne by to vadilo

sari24
22. mar 2022

Prehnali ste to obe. Ona asi preto lebo takt jej nič nehovorí. Ty preto lebo si sa nechala uraziť niekým kto nevie kedy má byť ticho. Ja by som tam ostala a riešila to s priateľom ak by sa to ešte opakovalo.