Bacuľky, venujú sa vám chlapi?

maria2702
23. nov 2016

Nikdy som nebola štíhla...keď sme sa spoznali mala som 64kg...teraz máme tri deti a mám 62kg meriam 160cm...len môj problém je že mám veľké brucho..a teraz k problému..sex s mojím muzom je super..až na to že vyzerá asi takto ..jedna pusa...oral ja jemu...a potom super sex...až na to že mne tam chýba..bozkávanie .. dotyky..a aj lízanie...
Inokedy sa oblapame.. bozkávame...ale pri sexe nie...chcem sa spýtať takých báb...ktoré nemáte pevnú postavu..proste sám tuk☹...ani prsia nie sú bohviečo..síce veľké...ale nie sú pevné.. ako fungujete...venujú sa vám chlapi ..je to pre moju postavu...alebo čím to je...

moni244
23. nov 2016

Boze moj, rozoberat na nete intimny zivot aj s detailami, to ano, ale porozpravat sa s muzom, to nie. Co si tak sadnut vecer s muzom, otvorit vinko a porozpravat sa na tuto temu?

mirka200
23. nov 2016

62 kg a baculka??? tak potom neviem čo som ja ach jaj

hivanik
23. nov 2016

Zeby streda? 🙂

puklica13
23. nov 2016

@hivanik piataci pisu monitor 😀

monhla
23. nov 2016

@mirka200 Ja mám 65 kg a môj sen je mať 62. Som netušila že sa chcem stať bacuľkou 😀 😀 😀
@maria2702 Skús sa o tom porozprávať v prvom rade s manželom. Zjavne nemáš problém o týchto veciach hovoriť, tak čo takto s tým, koho sa to týka.

jankalukasova
23. nov 2016

Výborná otázka... pre Tvojho muža...

petulda333
23. nov 2016

Ja mam o 10 kil viac a tiez najhorsie je brucho...ale sex si uzivame kvalitne...detaily rozoberat nebudem,nepatri to na net...s tymto musis ist za muzom,povedat mu co citis a co chces...ak by si sa mu nepacila tak by sex nebol vobec...komunikacia je zaklad

mirka200
23. nov 2016

@monhla 😀 ja mám 70kg ,ale ako baculka si vôbec nepripadám 😒

elenka.k
23. nov 2016

ja som štíhla a tiež nejaké obíjmačky cmukačky pri sexe nemáme" pred " . napísala som to chladno???

elenka.k
23. nov 2016

Baby nebuďte také - ona chce prieskum - tak píšte odpovede! Za mňa?: nemáme.
Ale ja mám koľko mám kg? asi do 50 kg 161 cm

maria2702
autor
23. nov 2016

Pri mojej výške by mi stačilo takých 52...nejde o tie kila... ale o to že mam hroznu postavu.. nepripadá si sexi..my sme sa o tom s mužom rozprávali..len som chcela vedieť. .že či je to len unas takto...alebo to tak funguje aj inde..proste či máte tu predohru...

jankalukasova
23. nov 2016

@elenka.k Aké také? Veď to nie je v zlom... ale ako píše inokedy to funguje... len pri sexe nie... takže sa mu zjavne nehnusí, inak by to nerobil vôbec... to čo jej sem napíšeme sú len dohady... môžno oddeluje "maznanie sa" a sex, možno si to vôbec neuvedomuje, lebo mu to nepovedala a možno jeho futbalový klub dlhodobo prehráva... to jej predsa najlepšie povie jej manžel a nie je to vôbec myslené v zlom.

lalinko2010
23. nov 2016

@maria2702 keď máš hroznú postavu prečo pre to niečo neurobíš? prečo necvičíš? prečo sa nestravuješ zdravo?
a nepíš mi také že pri 3 deťoch sa to nedá!

puklica13
23. nov 2016

@maria2702 ked ti vadi hrozna postava tak dvihni rit a rob pre nu nieco...
A naco mas usta? Preco muzovi v posteli nepovies co chces?

sibalka21
23. nov 2016

100 ludi 100 chuti.... Ja mam 75kil pri vyske 164cm, cize som baculka ale mam chlapa ktory sa mi venuje ovela viac ako moj predosly .... Vsetko so vsetkym... Mozno to je tym ze sa mu nepacis, alebo proste na to nema chut... Toto by mala byt otazka na tvojho muza, bohuzial za tym mozu byt aj ine dovody, ktore ti povie jedine tvoj muz...

maria2702
autor
23. nov 2016

@lalinko2010 stravujem sa v pohode..len mám troch drobcov...4.3.1rocnu...a pri nich keď som v strese tak vyjedam blbosti...a cvičím občas..jasné že sa dá aj pri deťoch.. už som zhodila 6kg...

janickacrazy
23. nov 2016

@maria2702 Tak v prvom rade 62kg na 160cm nie je nejaké hrozné, takže stačí, ked začneš trochu cvičiť a spevníš postavu a hned sa budeš aj sama lepšie cítiť. A čo ti povedal manžel, ked ste sa o tom rozprávali?

obsadenemeno
23. nov 2016

@maria2702 urcite to nebude tym....ak sa normalne bozkavate a obimate inokedy..... mozno je to len rutina.... ved mu povedz, ze ti to chyba.... chlapom take veci treba polopatisticky vysvetlit....... ty si ta, co ma regulovat rychlost a priebeh pri sexe..... tak mu nerob oral a sadni mu na tvar, ked to uz musim tak napisat.... ked uz potom nepochopi.....

este raz - nema to s vahou nic spolocne. Problem je, ze ty tomu veris.

lalinko2010
23. nov 2016

@maria2702 ja mám 156cm a 67kg, čo ja mám povedať? jedno dieťa, ale ja som v pohode, jasné chcela by som schudnúť ale ja nemôžem kvôli chorobe a manžel povie priber ešte... tak to nie.
cvičíš občas, stravovanie v pohode to je ako?
a tým že vyjedáš blbosti tak neschudneš, to je len výhovorka, že stres.
ja poviem, mne sa nechce cvičiť, zjem čo nezje mňa ale ani sa nečudujem že nechudnem, našťastie už váha nejde hore, aj vďaka liekom ktoré nemusím už brať.
a ak si zdvihneš sebavedomie, tak budeš spokojná aj so svojím telom.

sissy27
23. nov 2016

@maria2702 ak si nespokojná so svojím telom, tak máš tri možnosti:
1. niečo so sebou spravíš - úpravou stravy, cvičením, plastikou
2. zmieriš sa s tým a nemusíš robiť nič...
3. počkáš na zázrak
čo sa týka sexu s manželom, opäť sú tri možnosti
1. porozprávaš sa s ním, povieš mu, po čom túžiš, usmerníš ho
2. zmieriš sa s tým ako to je a nemusíš robiť nič...
3. počkáš na zázrak
A čo sa týka toho, ako to majú doma iné baby - no každej vyhovuje niečo iné, nie? takže porovnávať sa nemá zmysel...

monhla
23. nov 2016

Pýtaš sa čím to je?
Ako prvá odpoveď ma napadol tento vtip:
Po milovaní
ŽENA:
Leží vedľa mňa, vôbec ma neobjíme. Pozerá do stropu. Ktovie nad čím rozmýšľa. Sme spolu už dva roky. Príliš dlho na to, aby bol najvyšší čas vymeniť ma. Za mladšiu. Predsa len, za tie dva roky som dosť pribrala. Zamračil sa, to nie je dobré. Myšlienkami je niekde úplne inde. Strácam ho, už so mnou určite nechce mať nič dočinenia.
MUŽ:
Mucha na strope. Ako to robí, že nespadne?

Preto je ozaj jediná rada - komunikuj o tomto s manželom. My ozaj neviem na čo on myslí. Možno na muchu a možno je ozaj frustovaný, že jeho obľúbený futbalový tým má slabšiu sezónu ako to písala @jankalukasova .

Ak tu niekto má vešteckú guľu povie Ti možno viac - inak sú to len dohady. Viac viete len Ty a tvoj muž.

hivanik
23. nov 2016

A teraz vazne ale bez detailoch- treba mu to povedat po lopate alebo tak otvorene ako nam. 🙂

sardinka336
23. nov 2016

@maria2702 tak ,,čím to je,, to sa musiš opytat svojho muža.
Ja mám 80 kil, 175 cm a teda nepripadam si ako baculka, ani nemam samy tuk, určite by to chcelo spevnit a tých 5 kil čo mam prižratých dat dole, ale nejako sa tym netrapim. My s muzom postavy neriešime teda nie v zmysle, ze by nam to ako vyzerame branilo v sexuálnom zivote. Nie je to o postave podla mna ale zase je pravda kazdemu sa moze niečo ine pačit. Kazdopadne šup šup pohovorit si o tom s drahym.

chuchu86
23. nov 2016

Ja mám na bruchu ovisnutu kožu, diétu nedrzim vôbec, snažím sa nejesť chlieb, cestoviny aj tak.
Cvičím chodím 2-3 x do týždňa, mám osobného trénera.
Ale ku vecy, mne sa hnusi moje telo, nenávidím len to ovisnuté brucho.
No s tím pomôže asi iba plastika.
Môjmu manželovi sa páčim aj tak po 9 rokoch manželstva, Bozkáva má všade 😀

maria2702
autor
23. nov 2016

@lalinko2010 asi fakt mi chýba sebavedomie...
@janickacrazy keď mu poviem...že sa chcem bozkávať tak povie..že bozkávať sa môžeme aj potom.. a dotyky a to ostatné..keď mu poviem tak urobí...ale keď mu nepoviem tak zas to isté..ako keby som to musela od neho žiadať..nikdy to nespraví sám od seba...

sardinka336
23. nov 2016

@chuchu86 je to v hlave...to je cele. To ovisnuté brucho ktore nenavidiš ,,nosilo,, vaše spoločne dieta, ktore obaja milujete a ktora máte prsia čo uz zažili aj lepšie časy tak si spomente akou zmenou prešli počas tehotenstva, kojenia....
Kašlem na diety, kašlem na trenerov, kašlem na kult tela a časopisy kde je aj tak sama retuš......zijem...

mamina_25
23. nov 2016

@maria2702 nepripadáš si sexi?a čo tak s tým niečo robiť???problém je v tvojej hlave,ze kvôli kilám ta muž nebozkava a nelize...keby ta nechcel,nevzrusovala by si ho ani by s tebou nespal,mozno by sa ani nevzrusil...na rovinu sa o tom porozprávať musíš s ním a keď máš zo seba komplexy,sup na tom popracovať 😉

obsadenemeno
23. nov 2016

@maria2702 je to chlap. Nespravi to sam od seba, lebo doteraz nemusel. Tak prestan s tym oralom a uvidis, ako sa mu to bude potom pacit....... 😝

ingelika78
23. nov 2016

@mirka200 ved na 160cm, to je mierna nadvaha. (Ale nic tragicke)

staronova
23. nov 2016

@maria2702 prečo si presvedčená, že ti tu budú dámy písať svoj postup v sexovaní, svoj intímny život.??? Ja neviem už čo si myslieť!! Bože, všetko a stále dávať na net. A kam táto "kybernetická" doba ešte zájde!!