Asi ma muž podvádza - čo by ste urobili vy?

wife123
18. júl 2018

Ahojte
Som tu už roky ale prvý krát tu hľadám radu. Tak radšej pod novým nickom.
Doteraz som bola šťastná v manželstve (9r) aj keď v začiatkoch vzťahu boli raz problémy kedy ho zvadzala kolegyna v starej práci ale zvládli sme to a verila som mu.
Posledné mesiace sú ale divné. Je naladovy, raz mi hádže komplimenty, zalubene potlapkava a potom sa aj tri dni so mnou nebaví. Horko tazko vyzistim ze vraj ho malo ľúbim a nijako mu to neukazujem. Potom je zas chvíľu všetko ok. Milujeme sa často ale on by možno aj každý deň chcel....neviem.
Začal chudnúť... Podporujem ho v tom. Aj mne treba trochu....
No dnes dom objavila v jeho pracovnej taške kondóm. My ich používame málokedy lebo on ich už nepotrebuje - deti mat nemôže. Mame ich len v nočnom stolíku v spálni. Sokoval ma ten v taške. Nenapadá ma žiaden rozumný dôvod...normálne som sa z toho zrútila...

Mam ho konfrontovať?
Zrazu si dávam všetko dokopy. Denne cestuje po celom Slovensku. Stále je na mobile a rieši firemné problémy s podriadrnymi ale písať si môže barsco okrem mailov. To nezistim. Keby ma podvádzal tak to môže urobiť hocikedy nakoľko mu to pracovný režim dovoľuje a ja to nezistim.
Som úplne v prdeli....
Keď ho aj konfrontujem, bude zatlkat a ja sa nič nedozviem. Ale jedno viem isto, dnes sa moja dôvera otriasla v základoch

tt247
18. júl 2018

@wife123 podľa mňa sa v pracovnej taške kondómy len tak nenosia, takže by som si myslela to čo ty. Toľko môj názor, no a zvyšok je na tebe. Ťažko radiť, pretože len ty vieš, či by si neveru ustála alebo nie, a či to chceš vôbec vedieť alebo nie. S takým podozrením by som ja žiť napr. nedokázala. Nevedela by som sa tváriť akože nič a spávať s ním už vôbec nie. To som ale ja, ty si ty.

shilla23
18. júl 2018

@wife123 urcite by som si to s nim vydiskutovala ale nie vyletiet na neho skor by som si to pri nejakej poznamke ustipacnej pozrela jeho reakciu .. a potom by som zatlacila .. a za dalsie ja by som mu to nikdy neodpustila ale kazda sme ina.. jasne bude zatlkat ale nenalet mu nato ja by som sa zbalila a isla prec bud vyjde s pravdou von alebo by som to ukoncila hned ..

wife123
autor
18. júl 2018

@tt247 tak cítim to rovnako ako ty.
Nedokážem žiť v neistote. Len ako ho poznám, aj keby to bola pravda, to neprizna. A ja zas asi dlho nebudem dôverovať aj keby som chcela.
Neveru asi neustojim ale život bez neho si tiež neviem predstaviť. Normálne sa klepem...zrútil sa mi svet dnes....ani ľahnúť si k nemu nedokážem asi idem k synčekovi 😥

wife123
autor
18. júl 2018

@shilla23 to zas nie je také ľahké. Syna by som doma nenechala a sním by sa mi ťažko išlo k mame. Nechápal by to a vypytoval by sa.

No ale určite som zvedavá na jeho reakciu.

shilla23
18. júl 2018

Aha myslela som ze nemate deti ked si pisala o manzelovi ze je neplodny .. chapem pri detoch je to horsie ale ver mi detom je casto lepsie zit v rozvedenej rodine ako sa pozerat na rodicovske kazdodenne hadky.. a kolko ma maly? Tazka situacia .. V kazdom pade by si to mala riesit.. a ked mu ti aj prepacis a ma pracovnu dobu aku si sam urci kikdy mu nebudes verit.. a tie stavy co ma tvoj muz su mi zname ked ma partner podvadzal .. psychologicky tym co robi a vycita tebe je presne to co on nedava.. a este najlepsie bude ak ta on zacne upodozrievat a bude sa snazit to otocit proti tebe .. to chlapi v tychto situaciach robia priprav sa.. len bud silna ak mu oblbla hlavu druha a riskuje rodinu kvoli sexu alebo inej nestoji ti zato ver mi..

malapepka
18. júl 2018

Ja by som mu pozrela do mobilu bez jeho vedomia a nečakane. Ak tam má nejakú diskusiu, fotky, čokoľvek, podľa toho budeš vedieť, na čom si.

shilla23
18. júl 2018

@wife123 v jednu chvilu ma vycitky svedomia tak ta na rukach nosi ked ho moc tazi svedomie a potom ked je ignorant a neprijemny si hlada dalsi bod preco si ta znechutit aby mohol dalej podvadzat a povedat si ze sak aj tak sa nebavime aj tak je taka onaka..

shilla23
18. júl 2018

@malapepka to je dneska uz tazke hesla atd.. ja napr ani dodnes neviem priatelove strazi si sukromie a neda ho

malapepka
18. júl 2018

@shilla23 keď chlap nevie, čo zamyslas, tak sa nenápadne dá odsledovať heslo. Ale teda môže to trvať dlhší čas. No je tam istota, či ju podvádza či nie.

tt247
18. júl 2018

@wife123 Je to neľahká situácia a je mi nepríjemne aj za teba. Podľa tvojej reakcie však nehodláš strčiť hlavu do piesku a hrať sa na slepú, takže v podstate máš len jednu možnosť - opýtať sa ho na to. No neviem, či ti to pomôže, pretože ako píšeš, tvoj muž sa neprizná. Ale aspoň budeš vidieť jeho reakciu a on bude vedieť, že o tom kondóme vieš a logicky (oprávnene) máš podozrenie. Zvyšok už uvidíš podľa ďalšej situácie. Toto je asi prvý krok - opýtať sa ho na to.

nancyke
18. júl 2018

@wife123 je to zvláštna situácia,,vy ho poznate,,ja by som si pozerala do jeho oči a spytala by som sa na rovinu,,či ma podvádza,,-ak ma miluje nech povie pravdu do oči,,,oči (pohlad) všetko ukáže,,to vidno v očiach či klame či nie,,,ja by som takto robila,,,,ale to je moj názor,,robte ako vy chcete,,ako vy to cítite

darinelainey
18. júl 2018

Môjho muža milujem a viem že ma nepodvadza ale ešte za čias pubertálneho randenia to urobil (potom sme sa dlho nestýkali a znovu stretli až po niekoľkých etapách keď sme boli dospelí a začali úplne od začiatku) a viem na 100% že sa mi pozeral do očí absolútne presvedčivo a tvrdil že to nieje pravda. Lenže ja už som všetko vedela. Ja by som sa ho nepýtala hneď na začiatku. Uzavrieš si tak cestu k pravde. Skús nenapadne zistiť heslo a až budeš mať dôkaz na vlastné oči, až potom ho konfrontuj

tereniz
18. júl 2018

tu nie je co riesit... ☹ podla mojho skromneho nazoru neexistuje na svete vyhovorka,ktora by mohla vyvratit Tvoje podozrenie... aj ked ja osobne by som to uz asi nenazvala podozrenim,ale faktom... Ale takto pristihnuty muzi sa velmi radi vyhovoraju trapnostami typu,ze mu to zo srandy podstrcili kolegovia,kamarati a podobne... A zeny tomu kupodivu veria... Pretoze ludska mysel ma tiez svoju obranyschopnost a pred nervovym zrutenim sa casto krat chrani tak,ze myslienku sice vstrebe,ale neprijme ju... a tym padom potom uverime hocicomu inemu,len nie pravde...a pritom si to vobec neuvedomujeme...

tereniz
18. júl 2018

A este som sa chcela spytat,pisala si ze si nasla kondom... to znaci jednotne cislo,takze predpokladam 1 kus,povacsine sa kupuje krabicka,co by znamenalo,ze ich uz pouzil a zostal mu posledny kus... alebo si iba ,,vypozical,, jeden z Vasej spalne??? A rovnako predpokladam,ze si rozumna zena a ten kondom si mu v tej taske nechala... skus sa pozriet do tej tasky znova,ak tam nebude,je to iste...

29simona29
18. júl 2018

@wife123 písala si,že kondomy používate málokedy- to znamená že obcas áno?keby si ho konfrontovala otázkou,je mozne,že si čokoľvek vymysli a hodí to na to,že ho mal prichystany pre Teba, ak keď samozrejme ťažko tomu uveriť...osobne si myslím,že v takýchto prípadoch sa skôr ci neskor prezradí sam nejakou nepozornou chybou, skus to vystopovať a nič sa ho zatial nepýtaj podľa mna,lebo to naozaj ešte hodí na Teba a nebodaj Ta ešte obviní,preco mu neveríš a chodíš do tašky-ešte ty budeš akože ta najhoršia...

elaela23
19. júl 2018

Sleduj,ci tam bude aj nadalej,alebo nie.

wife123
autor
19. júl 2018

@shilla23 syn má 5r.
Muz si dal pred rokom podviazať pre zdravotne problémy a aby som nemusela brat stále antikoncepciu.

@malapepka mobil určite nepozriem. Otvára sa mu na jeho tvár -iPhone
Ja by som musela zadať heslo ktoré ale nemám kde odpozerat

wife123
autor
19. júl 2018

@nancyke
@elaela23
@29simona29
@tereniz
@darinelainey
Skúsim vydržať do víkendu a zistiť či ho nepoužil a potom ho konfrontovať. Len neviem ako to vydržím. Bude vidieť že sa niečo deje. Dúfam ze z očí sa pravdu dozviem.
Bože stále to neviem spracovať. On taky žiarlivý že by všetko hodil za hlavu.?? Nový dom s hypotékou, nový leasing. Ak by sme to ukončili, prídeme o všetko...

elaela23
19. júl 2018

Ak nahodou niekoho ma, ani nemusi vediet ze ten kondom ma v taske. Mohla ho tam dat aj ona zamerne. Tiez ho moze najst a nemusi ho pouzit, ale schovat aby si ho nenasla, len nevie ze uz si nasla.skus mu kuknut aj do auta ak sa da ci tam daco nema, pocitam ze ma sluzobne.v nedelu bol film muzi v nádeji tusim a tam mu ovonala sako a podla toho vedela.

zuzanockamt
19. júl 2018

@elaela23 ovonala sako 😀 omg ... Film je film a realita je realita

pininka
19. júl 2018

A si si ista ze ten kondom tam nebol aj predtym, nez bol na vasektomiu? Lebo ani my ich uz roky nepouzivame,iba zriedka kedy ale moj muz stale mal v penazenke, lebo sme si to obcas strihli v aute. Dalsia vec je,ze ak to podstupil, naco by ich pouzival ci uz pri tebe alebo pri komkolvek inom, muzi kondomy neznasaju povacsine a ak nemusi, urcite si ho neda. Ja mam tiez podviazane vajecniky a uz sme viac kondom nepouzili. Dalsia vec je,ze ho este nepouzil,ale mozno sa na to chysta..... Je kopec veci ktore mohli nastat a urcite by som sa donho nepustila stilom zajtra rozvod. Radsej by som tiez patrala najprv sama.

pivonka6
19. júl 2018

Ide o to, či chceš dôkazy. Súkromný detektív by ti poradil. Buď podhodiť do auta nejaké odpočúvacie zariadenie, alebo ho rovno dať sledovať. Stálo by to niečo, ale mala by si dôkazy. Lebo ak cestuje po Slovensku, tak v cudzom prostredí stráca ostražitosť. Nebolo by to ťažké.

karajazviny
19. júl 2018

@pininka ak mu stačí si odpáliť s ,,bárs jakou ku...,, tak už len to by bol dôvod k používaniu kondómu (pohlavné choroby atď)

codal
19. júl 2018

@wife123 já kdysi našla kondom na nocnim stolku (nepoužívali jsme!). Ja teda nelenila, šla jsem do odpadkoveho koše, byl vyneseny (i kdyz byl rano prázdný). Tak jsem šla do popelnice a našla nás pytel a tam byl i pouzity. Ty výmluvy, že určitě není jeho (asi ho tam dal soused), že to není nás pytel ( poznám, co jsem vyhazovala),no byl trapnej. Pamatuju si ten pocit, když jsem ho tam našla. Jak se mi zhroutil svět, jak mi bylo zle, jak jsem nebyla schopna uvažovat. Já teda přesně věděla s kým a když nebyl ochotný se přiznat, tak jsem zavolala jí a ona to vyklopila. Radu nemám, jen je mi to moc líto:(.. já bych ho nedokázala nekonfrontovat, neumím lhát a okamžitě by to poznal. Ale je pravda, že tyhle věci je lepsi řešit s chladnou hlavou a pokud možno bez emocí. Připrav se na nesmyslné výmluvy, na to, že tě ve finále obviní, že mu nevěříš a že mu lezeš do věcí a že je to celé nesmysl a že ses paranoidní. A možná z toho vyjdes jako ta špatná ty a on bude jakože uražený!!! Nedej se!!! Nenech se opít rohlíkem!!! Drž se!!!

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
19. júl 2018

@wife123 ja nechápem už len to že vlastný muž má heslo má až tak nebezpečnú prácu? Či ja som taká zastaraká lebo môj muž ani ja heslo nemáme

bobricek1979
19. júl 2018

@lenkakravcova 😀😀😀

wife123
autor
19. júl 2018

@pininka neviem či tam mohol byť už predtým asi skôr nie. Len mi je to divné, že by bol taký sprostý a nechal si to v otvorenom bočnom vačku len tak pohodené v skrini vedľa mojej kabelky. Máš pravdu, nerád ich používa. dá si ho len na moje naliehanie keď mám po infekcii alebo keď sa mi nechce vnoci "po" ísť do sprchy. Keby mal nejakú stálu milenku, tak by ho dobrovoľne nepoužíval. buď to bude niečo "čerstvé" alebo neviem....
Bože ešte pred mesiacom keď som mala "ženský problém" ma upodozrieval odkiaľ sa mi to furt vracia, že však on s nikým iným nespáva tak prečo "to" zas mám. (normálne ma upodozrieval že ja s niekým niečo riešim)😔

@pivonka6 súkromný detektív? uf, to ako s filmu. No asi by som začala tou konfrontáciou... ako to vysvetlí a na čom sa ďalej dohodneme. ak bude silou mocou zatlkať, tak by som zvažovala aj túto formu. nech mám ozaj dôkaz.
@karajazviny bože, to je strašné aj pomyslieť. to mi na neho nesedí. Skôr by som tipovala, že ak už niečo je, tak bude zaľúbený (čo je pre mňa ešte asi horšie)

@codal áno aj u nás bude asi taký priebeh, preto na to zbieram odvahu. Ja som (čo sa týka jeho a nášho syna) dosť emotívna a rozhodí ma bárs aká hádka a potom ide slzavé údolie a už neviem pokračovať. Musím to nejako spracovať a aspon začať s chladnou hlavou lebo určite zvolí protiútok a ja budem tá najhoršia fúria čo mu neverí. (má neskutočný dar slova, presvedčí aj bezrukého nech si kúpi rukavice 😒 )

No stále dúfam v nejaké rozumné vysvetlenie.
včera večer odmietol intímnosti lebo sa necíti dobre a potom som prišla na "tú vec"
ráno sa ale tváril že je všetko v najlepšom poriadku a stále zisťoval čo mi je, že vypadá tak divne. či sa hnevám alebo čo. ešte aj po ceste do práce mi volal že či mám čas dnes alebo zajtra z práce vybehnúť s ním na obed.... Stále sa mi nechce veriť, že by bol toho schopný a potom sa hrať na super rodinku. Všetko by zničil, rodičia by mu to ťažko odpúšťali o všetko čo sme roky budovali by sme prišli..........vie aký mám na to názor a že by som mu to nikdy neodpustila. sám má na neveru rovnaký názor...... ja viem že teraz asi hľadám ospravedlnenie ale snažím sa uvažovať čo by tým získal.....
@lenkakravcova nie sú staré. rovnaké máme v nočnom stolíku už pár týždňov-mesiacov
Neviem o žiadnom podobne drbnutom kolegovi.... viacmenej pracuje sám.
@bobricek1979 čo myslíš pod nebezpečnou prácou? manažérska pozícia kedy cestuje po predajniach a kontroluje ich stav a zamestnancov je nebezpečná. Ja som ho podporila a presvedčila že má na to keď mu to navrhli ako povýšenie pred rokmi. Vedela som že bude denne na telefóne riešiť problémy zamestnancov a pobočiek. aj tak mi to šlo na nervy ale zvykla som si že stále telefonuje alebo odpisuje na e-maily...
Heslo je v Iphonoch je asi bežná vec nie? nepoznám Iphone bez hesla a tie nové sa otvárajú podľa majiteľovej tváre ak telefón nespozná tvár majiteľa, pýta si číselný kód.... ja to mám tak isto ale môj kód muž vedel nakoľko mi nastavuje rôzne aktualizácie v mobile (včera som si ho už aj ja radšej zmenila)

myjusiatko
19. júl 2018

@wife123 ano, u iphone je to bezna vec. Za tym by som nic nehladala. Ale napr my s muzom si svoje hesla do telefonov pozname, lebo si ich bezne poziciavame.

karajazviny
19. júl 2018

@wife123 ja som to nemyslela v zlom, len že aj keď vy nemusíte používať kondóm, je tam možnosť , prečo by ho mohol použiť, keď ho už v tej taške mal...každopádne prajem, aby to pre teba dopadlo čo najlepšie a zbytočne si netrpela ty a vaše dieťa 🍀