Aký nevhodný darček ste dostali od manžela na Vianoce alebo narodeniny?

bellugia
26. dec 2022

Ahojte... 🙂
Napadla mi táto otázka resp. téma, pretože dnes som sa pousmiala nad darčekom, ktorý som dostala od manžela k narodeninám.. 🙂 Muži celkovo veľmi nie sú romantickí a môj vždy kupuje praktické darčeky. Čo samozrejme nie je zlé... Lepšie niečo, čo sa zíde a využije, ako blbosť, na ktorú bude sadať prach. Jemu samému je niekedy naozaj ťažké vyhovieť a kúpiť niečo vhodné.
A tak som dnes dostala váhu... 🙂

Váhu osobnú. Áno, váhu... 🙂

Najprv som bola taká, že čo, to fakt?

Keby som túto váhu dostala pred rokom, keď som mala o vyše 25 kg viac, asi by som bola veľmi veľmi smutná... Možno by mi to ale tiež dosť pomohlo.... Dnes som bola spočiatku rozčarovaná....

Aký záludný, nevhodný alebo diskutabilný darček ste dostali vy? 🙂 Treba to poňať aj vtipne, no čo, stane sa... 🙂

a dôležité PS : Tá moja narodeninová váha meria biologickú stavbu tela a parametre, ktoré bežná váha nemeria, takže je naozaj veĺmi užitočná a môj muž zistil, že je na tom horšie, ako si o sebe myslel :D A ja zase lepšie... 🙂
Pekné dni vám prajem.

stormie
26. dec 2022

Vyberove cd nemenovaneho spevaka - manzel mi to daval ako ako najvacsiu cennost, nezabudol dodat ze sa tazko da zohnat … to ze nie je moj extra oblubeny ze by som z neho “odpadavala” bolo este ok ale to ze som si ho nemala kde prehrat (nemame doma cd prehravac) ma dostalo 🙈 az ked som mu to povedala mu to doslo …

patusss
26. dec 2022

Autorádio 😁 lebo vraj to staré už šušťalo.

bellugia
autor
26. dec 2022

@stormie :D Dobréééé

diaalex
26. dec 2022

@bellugia náušnice, ake nosia 70r babky 🤦🏻‍♀️ A jasné, že nechcel aby som ich vymenila, takteda už 4.r ležia na poličke

dori2
26. dec 2022

@bellugia okrem ineho sadu na prve vrasky a druhu sadu na zhustenie vlasov:D pobavilo

bellugia
autor
26. dec 2022

@patusss čistá romantika :D

stormie
26. dec 2022

@bellugia iba doplnim ze to nebolo teraz na vianoce
V pamati mam este thajsku masaz kde aj na stranke daneho salonu pisu ze nevhodne pre dojciace - hadaj kedy mi to dal? 🙈

lubka474
26. dec 2022

Ja parny hrniec..... Nikdy som ani slovickom nenaznacila, ze by som o take nieco mala zaujem. Ale pre neho to bola veeeelmi uzitocna vec. 😂😂😂😂

kacusik69
26. dec 2022

nebolo to sice od manzela ale ja som davnejsie jeden rok dostala od dvoch ludi nezavisle osobnu vahu a od druheho stepper 😁 tiez som rozmyslala co mi tym chcu naznacit…

dominikak4
26. dec 2022

Mne kúpil môj manžel na Vianoce, v čase keď sme spolu ešte len chodili, toner do tlačiarne. Ja som veľmi skromný človek, ale vtedy ma fakt nasral. Ale bolo to lepšie ako posledné roky kedy úplne bežne nedostanem nič. Minulý rok mi napríklad nič nekúpil na Vianoce, lebo ževraj nestíhal nič kúpiť a zohnať, na narodeniny zabudol a na meniny tiež, takže mi ani nezagratuloval. Výročie ani nevie kedy máme. Tento rok som na Vianoce výnimočne dostala čapicu a šáľ, nakoľko sa hanbil za tú moju (vraj je infantilná), tak som mu povedala, že keď je taký múdry, tak mi na ježiška môže kúpiť podľa svojho vkusu, že v Auparku majú pekné....no a kúpil (konečne aspoň niečo). A ešte mi dal kuchársku knihu, čo dostal z Lidla za body a velice mi ju zabalil ako darček, tak to neviem, či mám brať osobne, že neviem variť, alebo sa potešiť, že hurá inšpirácia....A šak čo lepšie ako nič, treba sa tešiť aj z mála =D

ankare
26. dec 2022

@bellugia teraz pod stromcek som dostala termo prádlo z Lidla 🤦 nie som ani turistka, ani s deťmi sa nezdržiavam teraz vonku. 🤷

jajanka31
26. dec 2022

@bellugia ja mam asi top. Na meniny makovky 2ks. Nemam rada mak. A na narodeniny som dostala raz plne vedro čiernych princov.. boli taky nejaký lacný ako poľský a samozrejme bolo to v čase keď som sa rozhodla chudnut, bolo ich tam asi 36..zjedla som asi 3. Našťastie už mi také somariny nedava.ale vtedy si to riadne vyzral.

andrejka1974
26. dec 2022

Môj mi dáva vždy krásne dary vždy sú superne a sokujeme dosť často ale v dobrom u neho sú zasa kreatívny jeho rodičia keď mu na 40 narodeniny dali sadu tanierov a polovicu si musel sám zaplatiť a keď mal 50 rokov dostal od rodičov rebrík a na Vianoce dostal 10 kg prášku na pranie

vroni
26. dec 2022

Môj muž vyberá pekne a zaujímavé darčeky, len raz sa mu zadarilo dat mi lístky na ples v opere, ktoré zabudol zaplatiť (poslal po ne sekretárku a ona doniesla v jednej obálke lístky a v druhej faktúru. Tu môj cteny manžel zaignoroval ako akúkoľvek inú faktúru a tak mi po Vianociach prišiel ďalší darček - upomienka za nezaplatené lístky) Pochopiteľne, že to má na tanieri dodnes. 🤣🤣🤣

ninusa221
26. dec 2022

Ja mám len priateľa ale každý rok sa pobavíme. Týždeň pred vianocami otázka. Chcela by si také zrkadlo ktoré svieti ( keď sa maluješ)? Vravím mu nie mám 1. Jaaaj no ja som ti ho už objednal aj jeden nás nemenovaný známy ho objednal mojej kamoske tak budete mať rovnaké darčeky ale Nehovor jej to…🤣🤣🤣🤦🏽‍♀️

nenne9
26. dec 2022

@lubka474 ja som ho dostala tento rok.nechapem na co..ale muz je prestastny...tak sa tvarim ze som stastna aj ja

sono2
26. dec 2022

@andrejka1974 ten prach neverim😄

bellugia
autor
26. dec 2022

@andrejka1974 :D pobavilo

rurutiax
26. dec 2022

Ja tieto Vianoce. Dostala som 3 knihy, podotýkam drahé o materstve a psychológii pre 1-3 ročné deti. Som v 7tt.🙈 A to dobre vedel, že nemám rada knihy a neznášam čítanie.🤦🏻‍♀️ To by ma aj ponožky potešili viac ako toto.🤣

elizita
26. dec 2022

Baby,bavíte má. Dobrá téma,pripinam sa. Zatiaľ nemám čím prispieť,tak sa budem len smiať 😀

lubka474
26. dec 2022

@nenne9 tak nejak to bolo aj u nas. Ale uz som sa ho uspesne zbavila 😂

leniel
26. dec 2022

@bellugia ja som prave dostala takmer identicke nausnice ake mi kupil uz 3x 😂😅 tieto som sa rozhodla nechat dcerke ked vyrastie

ninusa221
26. dec 2022

A keď sme spolu začínali a ešte sme nebývali spolu mi kúpil sexi nočnú košieľku s tangacmi. Na druhý deň sa ma svokra pýta či mi je to dobre lebo jej sa to zdá malé tak že to ak tak vráti 😂😂😂😂skoro som sa od hanby prepadla

evaachesa
26. dec 2022

@ninusa221 bože 🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

bellugia
autor
26. dec 2022
noami12
26. dec 2022

Tak ja som dostala na narodeniny energy drink HELL ( ( lebo mame male dieťa tak aby som mala energiu ) 😀
Teraz na vianoce denný a nočný krém na vrásky 😀
Už pokročil 😀 dúfam že nabudúce budú aspoň ruske vlasy 😀

keiko33
26. dec 2022

Môj muž mi už roky darčeky nekupuje, že si mám kúpiť čo chcem, veď aj tak mi dáva celú výplatu. Niekedy mi je to ľúto, že má ničím neprekvapí, ale potom si spomeniem na jeho posledný darček na moje 30 narodeniny. Kúpil krásnu veľkú kyticu kvetov a veľkého anjela, aké sa dávajú na cintoríny. V tej chvíli som si povedala, či ta kvetinárka mala v hlave niečo, či len to chcela predať. Bolo to pekne v celofáne zabalené. Vtedy som si povedala, že keby kúpil len kyticu tak všetko ok. No toto ma dorazilo. Neviem čo má s tými anjelmi, lebo to nebolo prvýkrát čo mi niečo také dal, ale tento bol fakt veľký. A ešte aj tú krásnu kyticu som si ani neužila, lebo na druhý deň sme išli na 14 dní k moru. Takže niekedy je asi lepšie nič, ako toto. 🤦

blondtana
26. dec 2022

@bellugia môj muž tiež nevie kupovať darčeky, zväčša ma odbije knihou, o ktorej viem, alebo niečím, čo si sama vyberiem, objednám a on zaplatí, ale teda moja svokra je v tomto umelec, raz som dostala sadu plastových doz za 3,99, ktoré som si cez ňu objednávala, raz použitý krém, použitý make-up, koleso čo si ona kúpila na dovolenku a nepoužila, plastový pohár s Dory z Jednoty (dávali ho zadarmo, za body), v 30tke kozmetickú sadu 45+ a takto by som mohla pokračovať, hlavne že ona si vždy zapyta darček za 70€ a viac 🤦‍♀️

mamusa123456789
26. dec 2022

@ninusa221 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tak to je gól 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

oblecenie99
27. dec 2022

Ja som minulý rok dostala odšťavovač na citrón 🤔 tento rok smart hodinky, čo je fajn, lebo som hodinky chcela, ibaže obyčajne, jednoduché, všetko len nie smart, nakoľko neznášam tukať do mobilu a neviem si predstaviť, aby som sa este viac zbytočne vytáčala aj s hodinkami .. niet toho boha, aby som svoj mobil spárovala s ďalšou technikou, čiže nevdacne viem, ale budú vrátené.