Aký najlepší darček ste dostali?

dani232
13. máj 2020

Ahojte,

aký najlepší darček ste dostali? No nemusí byť najlepší, ale teda ktorý vám urobil radosť? Alebo aký darček ste svojmu priateľovi/manželovi urobili veľkú radosť?

Priateľ bude mať zanedlho 32r, sme spolu 4 roky a mňa už naozaj nič nenapadá. Väčšinou dávam na zážitkové darčeky, niekam ideme, lebo kúpim poukaz na nejakú aktivitu (plavba na kanoe atď.), ale teraz, v časoch covid-19 ma nič nenapadá :(
Niekoľkokrát som sa ho nenápadne pýtala, či niečo nepotrebuje, alebo čo by mi urobilo radosť .... lenže on už má všetko. Je to ITčkar, takže dosť fičí na nových technológiách a tak, takže ak niečo chce, nepýta sa ma, aj tak sa tomu nerozumiem, proste si to kúpi hocikedy počas roka. IT je jeho práca aj hobby, žiadne iné hobby veľmi nemá. Hry na Xbox dostal na vianoce, veľmi to nestiha hrať. Ešte má rad grilovanie, chilli (pestovanie atď.), vodné fajky. Ale ako som sa už zmienila, všetky tieto jeho hobby má dobre fyzický zabezpečené.

Ešte kedysi dávno, cca pred vyše rokom povedal tak úprimne, že by chcel rodinu, nič viac mu nechýba. O tom jedinom viem, že by si prial. Lenže to nie je možné, keďže ešte študujem a konieckoncov je to všetko v jeho rukách, takže ak by veľmi chcel, tento darček by si vedel tiež sám zabezpečiť aj bez môjho súhlasu :D :D

Len by som chcela podotknúť, že navarenie večere a sex neberiem ako darček, to máva bežne. A verím, že to tu neostane ani bez blbých komentárov, že nájdi mu milenku, chodte do trojky atď, ale aj tak prosím, aby ste si to odpustili.

Budem vďačná za každý tip 🙂

mareka49
13. máj 2020

Treba kuknut na alze, SMART (elektronika)
Je tam vselico..

Dron?

domi1999
13. máj 2020

Ja som dala nakresliť obraz (ceruzkou) našej dcerky hrozne krásny je a mame ho stale na očiach čize nezapadne prachom kdesi hodeny (vy mozete nejaku spoločnu fotku) ;) a mm este chcel napríklad zastrihávač fúzov

yellow28
13. máj 2020

@veronikaszabova presne...teraz sme od nich kupovali kolegovi debnu s chilli 😊

valeri80
13. máj 2020

@dani232 moj manžel je na tom presne tak ako tvoj priatel. Všetko si kúpime počas roka keď potrebujeme a väčšinou sme zvykli zážitky, dovolenky...ale to sa teraz nedá. Lenže my už máme aj deti( teraz treti syn bol jeho velkym snom, ja už som velmi nechcela ale zas prvého som chcela ja viac ako on, tak teraz to máme vyrovnané😊) On robi v Nemecku a vela času precestuje, dali sme mu vyrobiť talizman do auta s krásnym textom, maličkosť ale velmi sa tešil, viac ako keď dostal hocičo za velke peniaze😊

ledgerka
13. máj 2020

My si darceky nekupujeme ked nie je momentalne co. Vzdy sa pytame jeden druheho pokial nie je ziadny napad. Tento rok mi muz uvaril super veceru 🙂 Ja som nas zobrala na super veceru na jeho narodky ked tu este nebola korona. Nechceme si kupovat sprostosti, tiez je ITckar a jeho hobby su take ze by som sa nikdy neodvazila nic kupit :D Este ked on si vybera mesiace a spekuluje co by sa mu hodilo tak ja to tipovat teda nebudem.

althinka
13. máj 2020

mňa akýkoľvek (najmä preto, že manžel vyberá podľa mojich záľub a vie, čo sa mi páči🙂 a jeho sa snažím prekvapiť a potešiť rovnako. Či je to náradie (napr na drevo, brúsky, píly, sústruh apod), cez obľúbené knihy, platne až po niečo pekné na oblečenie🙂 Rád sa oblieka v športovej elegancii až elegantne, takže saká, košele, svetre🙂 A má veľmi rád hodinky🙂 takže je toho dosť🙂 má celkom pestré hobby🙂 ale možno by sa kvalitným hodinkám potešil. Napadlo mi ... sú veľmi pekne drevené hodinky, na remienok môžeš dať niečo vygravírovať🙂 bude to aj osobné🙂 ale verím, že ho od teba poteší všetko, zjavne sa ľúbite a on vyzerá byť veľmi spokojný 🙂 všetko dobré prajem🙂

andrejka1974
13. máj 2020

No teraz je to tazke mozno casom ked sa otvori viacero veci moj sa raz potesil ze som mu tajne kupila listky na jeho oblubenu skupinu Duran D uran, ked som mu dala tie listky tesil sa ako maly chlapec uplne som ho dojala

janinah
13. máj 2020

Prečo musí byť darček za každú cenu?My si už nekupujeme a nie je to problém.Ušetrím čas a miesto v byte,už má ozaj všetko.Sú iné nie hmotné veci a sú cennejšie.

quaxi
13. máj 2020

mojho manzela najviac potesila skola smyku na slovakiaringu. On je tiez ITckar co nic nepotrebuje, ale soferuje vela a chce jazdit bezpecne. Uz je to par rokov a stale si to pochvaluje, a aj ja som rada ze sa naucil finty ako zvladat problemove situacie v aute, lebo sa nam to velakrat hodilo. Je to dost drahe, myslim ze okolo 150eur to bolo, ale da sa tam ist aj iba si zajazdit na okruhu, to vyjde lacnejsie a tiez to ma dost velky uspech (nielen) u chlapov.

ateliermm
14. máj 2020

Skus si pozriet moj obchodik www.sashe.sk/Atelier-MM . Z mojej skusenosti robia košele neskutocnu radost. Je mozne vysit sj monogram.

alberto1
14. máj 2020

Minule som natrafil na drevené hodinky, kravaty a motýlik. A čo kresba alebo karikatúra z fotky? Športuje?

karolinakr
14. máj 2020

Z čoho by som bola ja do kolien, keby mi niekto kupil listok na koncert Rudimental, Chase and Status
Splneny sen..😇
Dovolenka na Malorke
Už potom by mi nemuseli kupovať nič
Kamoška mi teraz dala na narodky hyacinty 🌷tulipany ⚘💐čo zbožňujem a ako vychyrena pekarka tortu a potešila ma neskutočne
Vy ste možno zvyknuty na drahšie dary, ale domaca torta ma u mňa vždy dvere otvorené hehe

ckatka
14. máj 2020

Úplne najviac ho dostalo do kolien, keď som mu dala vyrobiť medailón z bieleho zlata a na jednej strane bol odtlačok packy nášho psa a na druhej nozka syna. Bolo to drahé ale robia to aj do striebra. Nosí to drsňák na čiernej koži.
No a pozitívny test par dni pred naším výročím...chcela som na výročie ale pozná môj cyklus lepšie ako ja takže by to nebolo prekvapko 😂😂
Radosť ma aj z čierneho trička z metalshopu. Alebo lacné letenky niekam na víkend (asi teraz nie).
Ja si svojho chlapa poznám takze darčeky sú vždy trefa a vždy je to o tom že spraviť radosť. Môže to byť materiálne aj nematerialne...ale určite nie lapac prachu. Môj zbiera nože...takže kvalitný nôž vždy poteší. Hra na gitare takže struny takisto. Vonavkuje sa...parfém ma.odo mňa vždy raz za čas keď ho ide dominat...
A ja napríklad mu vždy k narodeninám upečiem tortu. Veľkú s ovocím a sviečkami 😂
Je to možno blbosť ale on torty ako decko nedostaval (možno do 6 rokov)...A keď som mu dala upiecť na 20tku v tváre gitary, hrozne sa mu to páčilo. Tak odvtedy mame u nás tortu na každé narodeniny. Keď len smotanovu ale mame. 😂
A napríklad radosť ma aj keď zoženiem niekde nejaké špeciálne pivo z malého pivovaru (k tej torte) to skúšame radi nové chute.
Alebo zoženiem stráženie a ideme na večeru a do kina.
Možnosti je veľa. Treba sa poznať. Darčeky nie sú o peniazoch...mňa baví vymýšľat a plánovať a prekvapiť druhých...väčšinou je to fakt trefa lebo pozorujem a poznám mojich blízkych.

mala_zabka
14. máj 2020

Ja mám najradšej darčeky, ktoré si užijeme obaja. Najviac mi v pamäti utkvel darček z pred dvoch rokov. Dostala som zapečatený zvitok ohoreného pergamenu, na ktorom bolo takým tým "staromódnym" štýlom napísané pozvanie na predĺžený víkend s výpisom aktivít, ktoré tam spolu zažijeme... Vtedy mi až slzička ukápla aké to bolo romantické 😁😁 čo tak tiež skúsiť niečo pre oboch?

sasa1310
14. máj 2020

@veronikaszabova ja zasa neodporúčam. Totálne predražené malé drahé blbosti. Som myslela, že ma porazí, keď mi muž daroval set s kávou pomaly za 80 eur cca 500 g kávy

dani232
autor
14. máj 2020

Ďakujem za tipy.
Len by som upresnila pár vecí.
Školu šmyku dostal minulý rok , tá bola super, menbox poznáme tiež, Drony nemá rád. Fajn nápad by boli tie hodinky, lenže odkedy má tie smart, klasické už vôbec nenosí, donútim ho jedine, ak ideme na nejakú oslavu, pretože podľa mňa vyzerajú elegantnejšie, inak si ich na ruku nedá :D
Smart elektroniku sa ako laik neodvážim vyberať, je to ITčkar, naozaj si dá záležať, keď si niečo také ide kúpiť. Pozerá čo je aj na medzinárodných trhoch to najoptimálnejšie, čo potrebuje. Do toho sa naozaj neodvážim isť, viem žeby to skončilo fiaskom.

@janinah áno, sú iné nehmotné veci, v príspevku som písala, že som väčšinou dávala nejaký zážitok alebo spoločné aktivity, ale v týchto časoch sa to moc nedá, preto som "nútená" rozmýšlať nad hmotným darčekom.

@jalberto1 keďže je to ITčkar a oni sú takí celí zvláštni, kravata, motylik by ho asi nepotešili, nenosí takéto veci, viete ako počítačoví ľudia ... rifle, tričko, mikina ... taka klasika :D A samozrejme to ide ruka v ruke s tým, že nešportuje :D :D

@karolinakr ani nie sme zvyknutí na drahé darčeky. Nič mu fyzicky nechýba, ale žijeme normálne, hypo, lízing .... Darčeky si kupujeme také primerane, napr. plavba kanoe, lístky na nejakú akciu, spomínana škola šmyku, aj ked tá už bola drahšia. Tým chcem len povedať, že mu nehľadám nič drahé, obyčajné veci vedia väčšinou urobiť tu najväčšiu radosť 🙂

@ckatka nemyslím si, že si nepoznám chlapa, možno nie tak dokonale, keďže ešte nie je manžel ani dieťa nemáme, ale myslím, že poznám, aj pozorujem a načúvam, ked sa niekde zmieni, že to a to by chcel, to a to je nové na trhu a zaujímalo by ho to .... lenže ani sa nenazdám a za pár dní je u nás kuriér. Takže ani nemám možnosť počkať na nejaký jeho sviatok. Parfémov má odomňa dosť, tiež už čakám, kým sa mu domínajú. Ten môj je tiež pivkár, má rád tieto malé pivovary, ale to je jeho aktívne hobby, takže to máme nonstop plnú chladničku takéhoto piva :D A ešte raz sa opakujem, že nemám podmienku, aby to bolo o peniazoch. Pred dvoma rokmi som mu napr. vyrobila len takú vec, že do väčšej fľašky som vložila asi 200 malých papierikov, na ktorých boli popísané dôvody, prečo ho ľúbim. Tiež nestal v podstate nič. Takže v tom nemusia byť peniaze, len mi už proste nenapadajú iné veci :D

baryana
14. máj 2020

@dani232 ja som manzelovi darovala dvojdnovy vylet do cernobylu. Viem ze teraz pocas covid nerealne, ale hadam to coskoro skonci a rezervacia sa da robit aj na neskor. Bolo to prekvapenie a potom tak silny zazitok, ze ziadna dovolenka sa tomu nevyrovnala. Robia aj darcekovy poukaz.

mareka49
14. máj 2020

Cubic Fun pekne modely architektura a podobne, Alebo Ugears drevene skladacky zaujimave, alebo retromlyncek na kavu co ozaj melie, znacka Lodos, kvalitna flasa Sigg na vodu hlinikova, sklenena, laserove ukazovadlo na nejaku konferenciu, kvalitna brasna Wenger, stieracia mapa teraz Slovenska, keepcup ak je kavickar

sisasen
14. máj 2020

a co tak ochutnavka napr.rumu ?

cistykvietok
14. máj 2020

@dani232 Psa. <3

frederika887
17. dec 2022

Perfetknú sadu nožov IVO Premier, sú super ostré, je to portugalská výroba a naozaj kvalitná. Odporúčať aj darovať.

vevericka554
20. dec 2022

Veľmi som sa potešila kvalitnej panvici na palacinky, aspoň môžem konečne deťom robiť palacinky na super palacinkárni a ešte ma veľmi potešil nôž z www.profikuchar.sk, je super ostrý a má aj ochranu pred porezaním, čo sa mi hodí keďže sa mi často stáva, že sa porežem.

lenkamamalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz