Aký máte vzťah so švagrinou?

maro1995
27. júl 2021

Ahojte, aky mate vztah s partnerkou vasho brata? Vychadzate? Nemusíte sa navzajom? Je to dôležité do budúcnosti?

simona1998
27. júl 2021

@maro1995 nedávno sme sa fakt nemuseli , vyhýbali sa , nezdravili , ale po spoločnej dovolenke sme sa začali viac a viac baviť , nakoniec mame super vztah 🙂

annamalaga
27. júl 2021

Ak si s ňou nerozumieš , tak sa snaž udržiavať váš vzťah v rovine, aby neboli medzi vami rozbroje. Žiaľ , nie všetci si švagrovia a švagriné si rozumejú.

karelova
27. júl 2021

@maro1995 dôležité je rešpektovať sa, kamaratit sa nemusíte. To by bol len príjemný bonus.

jana_eyre_2
27. júl 2021

Môj muž má dve sestry poznám ich už takmer 20rokov a mám ich rada.. tak isto aj s bratovou ženou.. nie sme úplne rovnaké a najlepšie kamarátky, ale myslím že máme dobré vzťahy a plne sa rešpektujeme..

snowflake07
27. júl 2021

@maro1995 máme super vzťah.

ninusa221
27. júl 2021

Neni to moja krvná skupina takze tolerujeme sa aj ked sme rovnako stare nemame si co povedat ale nemam proti nej nic mam ju rada 😃

maro1995
autor
27. júl 2021

@ninusa221 aj ta moja je veľmi milá, je krasna aj chytra no mrzi ma ze ja nedokazem s takýmito typmi zien vychadzat ja som problémová, teda nic som im neurobila len sa ich bojim, mam strach sa prihovorit niekomu dokonalemu

ninusa221
27. júl 2021

@maro1995 aj tato je dokonalá cvičí vychudnutá je zdrava strava samé A na vs 😃nefajčí ja som pravy opak 🙄🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obcanka123
27. júl 2021

@maro1995 no ja mám so svojou taký nijaký.. je medzi nami vcelku veľký vekový rozdiel a dakedy mám pocit že si nemáme čo povedať 🤔 udržiavam to len v rovine tej že musím - spýtam sa ako sa majú a tak ale viac nič

hederamonstera
27. júl 2021

@maro1995 tak to popracuj skor na svojom sebavedomi ;)

mamanadruhuu
27. júl 2021

Tak ako som si myslela, že si budeme rozumieť, lebo sme skoro rovnako staré, tak je to úplný opak.. Nemôžem povedať, že jej závidím, ale v živote nič nedokázala nepracovala, dieta ma v škôlke flaka sa kade tade a nepracuje a peniaze stále ma... Takže moc ju nemusím, nepáči sa mi jej štýl života.. A nikdy sme si nemali čo povedať a samozrejme už nepovieme

magnetka
27. júl 2021

@maro1995 nikto nie je dokonalý 🙂

maro1995
autor
27. júl 2021

@ninusa221 😎

emalka
27. júl 2021

@maro1995 Ojooj, neboj sa. Ona ma tiez tolko mindrakov ako ty. Keby si jej povedala ako ju vnimas, mozno by si bola v soku co by ti vsetko porozpravala o sebe. Ver mi. Je super ze si uvedomujes ze je problem v tebe 🙂 Ako ste od seba daleko? Keby ste si zacali najprv len pisat? Mala by si od nej odstup a nebola by si kazdu chvíľku konfrontovana so svojimi pocitmi. A casom by si si na to zvykla natolko ze pri osobnom stretnuti by si ju najprv vnimala cez spravy ktore ste si vymenili a jej vzhlad by bol druhorady.

Ja som toto mala s kolegyňou. Uzasna zena, vovnutri aj navonok, ja som si pri nej pripadala ako Marfuša vedla Nastenky. Tym, ze sme spolu museli kazdy den pracovat, som ju spoznala a zacala ju vnimat inak. A popracovala aj na svojich mindrakoch 😅

filili
27. júl 2021

Sme si blízke, je mi ako sestra. Vlastne som s ňou v kontakte oveľa viac ako s bratom. Ale teda my sa poznáme prevažnú časť našich životov...mala som 14, keď sa s ňou dal brat dokopy (oni mali vtedy 17), istú dobu u nás aj bývala. Takže na vzťahu pracujeme už vyše 20 rokov.

terezia1105
27. júl 2021

@mamanadruhuu takú istú švagrinu mam aj ja😃dieťa v skolke a celý deň Facebook

ivkazba
27. júl 2021

Mám 2 bratov takže 2 švagriné, jedna je odo mňa o 14 rokov staršia, druhá mladšia o 15 rokov. Všetky 3 spolu vychádzame veľmi dobre, aspoň raz za mesiac sa všetci stretávame u našich, medzitým si napíšeme, zavoláme, občas dáme kávu niekde vonku. Partner má brata, s ním a jeho ženou vychádzame veľmi kamarátsky, rovnako tak môj partner s mojou rodinou. Nakoľko ako rodina sa stretávame a vzťahy sú pre nás dôležité, tak áno, je pre ma dôležité, aby sme si vychádzali. Ja osobne som nikdy nepochopila, ako súrodenci s partnermi si nemôžu navzájom vychádzať.

mamamasama
27. júl 2021

Ahoj, ako sa mas, ako deti, ehmmm, ehmmm, tak pa...

mirka438
27. júl 2021

Sestra ma priatela holandana, videli sme sa prvykrat ked boli v maji na Slovensku. Ja mam taku anglictinu, ze nieco sa dohovorim ale slava to nieje, viac rozumiem ako rozpravam..a on zas po anglicky hovoril ale velmi bolo pocut taky ten holandsky prizvuk v tom a este k tomu nevie povedat R. Takze obcas ta komunikacia bola tazsia a aj napriek tomu si myslim, ze sme si sadli a velmi rada budem, ked este pridu spolu. A s muzovymi bratmi vychadzam super, aj so zenou jedneho z nich aj ked je odomna o 15 rokov starsia. Nedava mi to vobec pocitit, sme kamosky 😊

evinea
27. júl 2021

pokecame, stretneme sa na nejakych rodinnych oslavach, ale nejako to nehrotime. Akoze kedysi som si to predstavovala, ze jak budeme vychadzat, ze proste bude to super, na dovolenky spolu, rozne akcie, grilovacky a tak, ale realita je uplne ina.

linkapaulinka
27. júl 2021

Ja mam švagra, je gay.... a úprimne je to najlepšia švagriná . Aspoň si myslím

miniminka
28. júl 2021

@mamamasama a u nas keď dojde:
ONA čau Ja čau, ONA doniesla som ti poštu. JA Dík. ONA čau, JA CAU. Proste je to moja obľúbená listonožka. 😀

mufa1987
1. aug 2021

Som rada keď ju nevidím nepočujem 😂😂😂 neznesiem ju ani na fotke 😂😂