Aký dôvod je za správaním sa mojej kamarátky?

9. okt 2022

Napisem v kratkosti. Kamoska mala cca rocny vztah, v ktorom otehotnela s vtedajsim priatelom. Vyzerali spolu spokojne. Asi mesiac od toho ako otehotnela sa rozisla s priatelom, jednoducho ho uplne odsekla zo svojho zivota. Uz je cca v 6 mes tehotenstva. Moja otazka znie, aky dovod by ste videli za jej spravanim, ze sa nechce s expartnertnom stretnut na jeho naliehanie, ze by sa chcel porozpravat, co potrebuje, nereaguje na jeho volania, komunikuje s nim len cez sms aj to vynimocne mu odpise a vacsinou len o tom kolko € jej ma poslat na vybavu
On akceptuje jej rozhodnutie, ze viac netvoria par, aj ked tomu nerozumie. Nic zle jej on nespravil a mne je ho strasne luto, je to dobrak. Preco ma kamoska taky problem sa s nim osobne stretnut? Nechapem to 😒

budu vychovavat dieta zrejme v striedavej. Poznate niekto takyto pribeh?

1234321
9. okt 2022

Ja len taká otazka. Prečo sa ty staráš do kamarátky a jej života? Nechápem🤷‍♀️

dzulli1980
9. okt 2022

A prečo to cítiš potrebu riešiť? ... ona hádam vie, prečo to takto radikálne ukončila ... vzťah je vždy o dvoch ľuďoch, to, že Tebe sa zdá, že jej ex je dobrák navonok, neznamená, že v súkromí nemôže byť hovädo ...

marca12
9. okt 2022

Preco sa neopytas rovno jej? Mohlo sa tam stat cokolvek,do coho okolie nevidi. Nevies ako sa spraval ten jej priatel,ci si nevypisoval so zenami,nebol k nej doma zly alebo celkovo,ci nezistila,ze to s nim bol omyl. To,co on rozprava je len polovica pravdy. A hlavne,ak nieco chcem vediet,opytam sa a nebudem vytvarat dohady.

autor
9. okt 2022

@1234321
@marca12
@dzulli1980 ja som jej kamoska, kym nebola tehotna vychvalovala ho ako najsuper chlapa a odkedy otehotnela - chcene dieta to bolo z oboch stran, akoby sa zmenila. Mne vlastne nepovedela dovod, ani jemu, to mi je cudne. hrozne sa zmenila odkedy otehotnela. Iny clovek z nej, nespoznavam ju.

syslik81
9. okt 2022

keby si bola jej kamoska vedela by si dovod ... zrejme asi az taka dobra niesi .. nechaj ju a neries ju-to kamaratky nerobia

autor
9. okt 2022

@marca12 ja aj on sme sa jej opytala velakrat, ze co to s nou je a ona stale tvrdi, ze jej robime stresy a on musi byt v klude, kvoli sebe a babatku, ale nikto jej zle nic nechceme. Prave naopak.

autor
9. okt 2022

@syslik81 je to moja naj kamoska 20 rokov. Ine kamosky nema.

princeznaaa12345
9. okt 2022

Hormóny 🤷‍♀️

lienka.7
9. okt 2022

Mozno chcela len "darcu spermii" 🤷‍♀️

lindous
9. okt 2022

Nejaký dôvod na to zrejme má, by sme ho tu mohli len hádať a či on naoazj netuší je tiež otázne ...či je to racionálne alebo nie, keby moja kamoška takto s ním držala stranu a intenzívne s ním o tom komunikovala (lebo očvidine vieš dosť o jeho pohľade na vec), tak tiež by som s to s ňou neriešila ... viem, že chcešzrejme dobre, ale teraz potrebuje skôr tvoju podporu ako to aby si do nej kvôli nemu hustila ... dajte jej obaja čas a dýchať

autor
9. okt 2022

@lindous tak mna jej byvaly pozna, casto sme sa videli ked som k nim chodila domov za nou na kavicky. 6 mesiacov sa mu zatajuje. Mne dokym neotehotnela o nom rozpravala v dobrom, ako sa tesi na dieta, ze sa uz snaziz, ze je to jej vysnivany chlap a len co zistila ze je tehotna sa od neho zbalila zo dna na den bez vysvetlenia. Mne povedala, ked dosla k jej rodicom, ze nechce ho za partnera, ze jej cely vadi... Zrazu??? On mi pise ako sa ona ma, lebo ze mu nedviha, neodpise a ze by ju rad videl, dal jej osobne peniaze ak potrebuje, chcel by ju vidiet ako vyzera s bruskom. Akoze ja ho chapem, boji sa ze dieta neuvidi ani ju ani po porode.

poopsie
9. okt 2022

Sa spýtaj jej mamy

kiwi3
9. okt 2022

ty nie si ten chlap? lebo nerozumiem, preco by sa toto zena pytala na fore na svoju kamosku

autor
9. okt 2022

@kiwi3 pytam sa, ja som tehotna nebola. Neviem ci to je hormonmi, proste je uplne ina. Uzavreta, nasrata a jej byvaly mi napise raz za mesiac ze ako sa ma ona a dieta.

anjelicek26
9. okt 2022

Prve tri roky v striedavej je dost absurdny plan, ale tak dobre...

- ona si ho mozno nasla len ako platiaceho otca pre dieta a partnera vobec nehladala (z roku, co sa poznaju uz 6.mesiac tehotna)
- ona je pod vplyvom hormonov a kona iracionalne
- partner nie je taky svaty a porobil kopu chyb, ktore si nevie priznat (najpravdepodobnejsia varianta)

Ak si ty ten chlap, tak ma to mrzi. Vysledkom ale ostava, ze musis pockat, kym sa dieta narodi, urovnaju sa hormony a ty budes mat sancu dokazat, aky si dobry otec. Nerob a nepis hluposti, pln si svoje povinnosti, poziadaj, aby si mohol byt pritomny na prehliadkach u lekara (na to mas skutocne pravo), ci je tvoj syn/dcera zdrava, trvaj na tom, ze chces byt pri porode (aj keby pred porodnou salou), ale bud tam, ked sa ti dieta narodi... potom si pories otcovstvo, stretavanie s dietatom, prejavuj zaujem, ale nedus ju...

vorkola
9. okt 2022

@1234321 Vsak, asi jemu dobrakovi chce pomoct

vorkola
9. okt 2022

@lienka.7 Aj ja si myslim, ze chcela len darcu,spermii

miadi
10. okt 2022

Ja som raz v jednom americkom fore citala koment jednej zeny . .ze ked bola tehotna preplo jej a nenavidela neznasala svojho muza az tak ze od neho odisla zit inde.. a ked porodila zrazu bola ok a vratila sa. A takto sa to dialo vzdy ked bola tehotna a mali spolu 4 deti. A. Potom zili stastne spolu..Taka divna story . Ale aj toto je divna story . Ak si ozaj jej kamoska nepytaj sa jej ked ti vravi ze jej to robi stres teba do toho nic. Nenechaj sa pohltit cudzimi 💩 ona raz nejake vysvetlenie bude musiet dat. Minimalne tomu dietatu preco s otcom nie su par.

andrea78
10. okt 2022

Ak by Ti chcela povedat detaily, povedala by Ti ich. Je ocividne, ze si nezela, aby si o dovodoch jej konania vedela, takto moze konat z uplne iracionalneho dovodu - proste magori z hormonov, no zase to by sa jej na druhej strane uz za pol roka rozlezalo v hlave a prehodnotila to, alebo Ta nepovazuje za taku kamosku, ktorej veri natolko, ze sa jej chce zdoverovat, radsej sa vzavrela do seba. Mne osobne by vadilo, ze moja kamoska vyzveda, vypytuje sa, snori, rype, presne preto by som jej nepovedala nieco, na com by bytostne zalezi. Nic Ta do toho nie je, ak nechce povedat, takymto sposobom sa jej len vzdialis.
Ak je @autor otcom dietata, tak alebo si vyrobil pruser, ktory nepriznavas a ona o nom vie, alebo jej niekto mohol aj nieco narozpravat (klebety, ohovaranie) a ona pod hormonalnym navalom uverila a odrezala Ta, ale to by asi za pol roka prehodnotila, alebo Ta proste nemiluje, dieta chcela, ma ho, ale nic s Tebou nechce viac v zivote mat , to by si v tom pripade blbo situaciu vo vasom vztahu doteraz vyhodnocoval Ty a nevidel to. Ak nukas peniaze ( na vybavu, starostlivost o dieta) , tak by ich pravdepodobne vzala, z toho usudzujem, ze je tam pruser takych rozmerov ( ci uz realny Tvoj, alebo vymysleny niekym a ona na to skocila) , ze o nic s Tebou a uz vobec nie o otcovstvo nestoji. Alebo (to uz zajdem do extremu, ale o vasom vztahu nic neviem, no moznost
vysvetlenia jej spravania to je) je tu este moznost, ze dieta nie je Tvoje. Nevie/nechce to s Tebou riesit, tak sa odrezala.
Cize - ak si kamoska, nepchaj nos do cudzich zalezitosti, aj by chcela vies to, ona nechce, asi na to ma dovod.
Ak si byvaly partner - ak si nic nevhodne neurobil a nemas za usami ( nevera, flirt, stretavky s nejakou zenou,kavicka/y), tak sa snaz nadalej, ono sa to vysvetli. No sam, vlastna aktivita, nezatahuj do toho jej kamaratku. Vela stastia.

stanulienkat
10. okt 2022

To sa pytas cudzich ludi??🙄 Ako by sme to mohli vediet?🤔 Preco sa neopytas jej??

oila
10. okt 2022

Otazka by mohla byt aj taka, ci je on prave otcom dietata. Tazko taketo veci riesit, ked o nich v podstate nic nevies a nevies ani, co sa medzi nimi ozaj stalo. Takto radsej nechaj tak a uvidis, ako sa s tym kamoska nakoniec popasuje

lauricka
23. jún 2024

Nech vám to kamoška povie sama, nie?