Akú najhoršiu hlášku ste počuli od muža?

neriman
11. jún 2024

Uz som vselico zazila, ale tento krat padla sanka aj mne. Napisem v skratke. Jeho ex pracovala v AT, byvala s poliakmi a naucila sa ich rec. Ja som s nimi zila v DE a tiez vela rozumiem. A on len tak medzi recou prehodil, ze mame podobny osud, citujem: aj ona byvala v nemecky hovoriacej krajine, aj ona byvala s poliakmi, co ju naucili rec, aj ona vedela ŠUKAŤ. Kto vie polsky, pochopi, co to u nich znamena, ale povedzte mi, to ma malo ohurit? (My sme spolu este nespali) To mal byt vtip? Ako by ste reagovali? Este mi aj povedal, ze som pekna a keby sme sa vecer stretli, bola by som blazena, ako pani Blazena. Vazne toto? Keby sa jednalo o kamarata, je mi to smiesne, ale clovek mal nejaky umysel, no co uz. Asi lepsie nepovedat mu nic? Aby nebolo, ze nemam zmysel pre humor hm. Neviem, ci to prekonalo hlasku caute stavy, kam teciete, alebo som ja ´nudna´, ale tieto vtipky mi proste nerezu :D

freepalestine
11. jún 2024

@neriman 🤦🏼‍♀️
Neviem si predstavit, ze by sme s partnerom nemali rovnaky zmysel pre humor.
Nema to u vas buducnost, sorry.
(A ak si daku statistiku chces robit, tak ani ja takyto “humor” nemusim)

viestta
11. jún 2024

Urcite vies, co v polstine znamena šukat? Pretoze mna by nepoburilo ak by niekto vedel nieco hladat

luteam
11. jún 2024

@neriman akozee neviem co by som v tej chvili mu povedala ale teraz prve co mi napadlo ze je to slizky nechutak 😀 a absolutne nevtipny k tomu. Ja nastastie nepoznam chlapov co takto vtipkuju

nyusika
11. jún 2024

humor z kategorie "taxikar, vodic kamionu...sofer boelej firemnej dodavky"...ale viete co existuje naozaj vela zien co sa im ieto lacne dvojzmysly budu pacit...ved humoooooor

nyusika
11. jún 2024

sukat v polstine je hladat

diewcatqoo
11. jún 2024

Tak tento druh "humoru" je riadne trapny.

0silvia0
11. jún 2024

presne tak, slizák prvostupňový nechutný. Nech sa prizná niekto, komu je toto smiešne, lebo mne podobné drísty robia žalúdočné nevoľnosti.

janai1
11. jún 2024

No a otázka je ze nevieš čo znamená "šukať" po poľsky či ti tam chýbajú nejaké vety?

A druha poznámka je odveci, také reči majú úplný chudáci.
Takéto poznámky ma aj jeden môj kolega - 35 rokov, býva s matkou a pravidelne naložený v liehu.

vyrovnanaosoba
11. jún 2024

Neviem sa na tom zasmiať, ale ani sa pozastaviť, tak ako mi niekto bude drastat o počasí, keď aj sama vidím ako je, tak ani toto nevnímam. Chcel byť vtipný, nevyšlo. Nebudem čurať do gatí nasilu smiechom 🙂

@nyusika neviem co si chcela povedať tym taxikárom, kamionistom atď... Poznám veľa ľudí, ktorí pracujú v tejto sfére a ani jeden nie je taký slizký. Skôr by som toho vtipkara prirovnala ku krčmovej skupine.

sono2
11. jún 2024

@neriman nemôžeš byt normálna, keď toto riešiš na internete.
Prepáč

petracandle
11. jún 2024

@neriman od kamaráta by som to brala v pohode a ešte sa aj schuti zasmiala (mám rada trápny humor uznávam), ale od chlapa (nápadníka) s ktorým sa ešte len spoznávam by ma to odradilo a nemala by som chuť sa s takým stýkať

kleopatra114
11. jún 2024

Toto sa už ani trápnym humorom nedá nazvať 🙈🙊

neriman
autor
11. jún 2024

@viestta Prave informaciu o tom, ako jeho ex vedela sukat, som nepotrebovala.

jesenzima
11. jún 2024

Toto už je level trápnosti 3000 🙄🙄🙄

neriman
autor
11. jún 2024

@sono2 A ty si normalna, ked ta takto nastve tema?

neriman
autor
11. jún 2024

@nyusika Ved ale pochopila si ten dvojzmysel, ze?

fido69
11. jún 2024

Skúš si prečítať Babičku od Boženy Němcovej v češtine Nájdeš tam vetu "Babička šukala po kuchyni". (vo význame upratovala)
Takže šukať by si mala pravidelne. 😉

viestta
11. jún 2024

@neriman pozri sa, ne je uplne jedno co si chcela co nechcela vediet. V kazdom pripade tento clovek by u mna skoncil a nestal by mi za take uvahy ako stoji tebe.

neriman
autor
11. jún 2024

@fido69 Sukat po polsky znamena hladat, nie upratovat. V pohode, len to nechcem pocuvat v kontexte s niekoho ex, chapes :D

neriman
autor
11. jún 2024

@viestta Noo vidis konecne z teba vypadla odpoved.

viestta
11. jún 2024

@neriman a to ty odpoved nepoznas sama, ty potrebujes problem prebrat na MK aby si vedela, ze je to korunovany vol?

fido69
11. jún 2024

@neriman Po poľsky je to hľadať. Ale v starej čestine to znamená upratovať. Veď oba sú to slovanské jazyky, ale význam nie je rovnaký. 😉

neriman
autor
11. jún 2024

@0silvia0 Aj ja by som chcela vediet, komu sa to paci? Ale chcela som, aby tu zeny pisali aj svoje skusenosti, skoda, ze nikto nic nepridava, asi poznate len samych gentlemanov 🙂

neriman
autor
11. jún 2024

@viestta Tebe niekto stupil na otlak? Co si prijemna jak pondelok, vsak pridaj nieco, nazov temy, tuk 🙂

neriman
autor
11. jún 2024

@fido69 Sranda, zasa som sa niecomu priucila 🙂

danica2711
11. jún 2024

@neriman ak ťa trápi, že tamten si bude myslieť, že nemáš zmysel pre humor, buď rada, že si to myslí. Pretože to, čo on považuje za humor, je trápny primitivizmus. Poslala by som ho šukať (po poľsky aj po slovensky) nejakú inú

viestta
11. jún 2024

@neriman ja vsetko viem, ja nemusim konzultovat s MK 😉

januska12323
11. jún 2024

No chcel byť vtipný a nevyšlo. Na žiadnu takú vetu si nespomínam.

neriman
autor
11. jún 2024

@danica2711 Vsak on si aj priznal, ze je buran, skoda ho, no. Lebo inak fyzicky pekny, len co z toho, z peknej misky sa nenajem 🙂

maxalla
11. jún 2024

najhorsiu... neviem ani, ale ako prve sa mi vybavi situacia s jednym ex, kedy ma ozaj vytocilo, ked sa v mojom mene ospravedlnil jednej osobe. Resp. sa ospravedlnil za mna. Nezelala som si to, ta osoba sa spravala uplne nechutne, posledne, co by som chcela, by bolo ospravedlnovat sa jej. A on to vedel a urobil len preto, ze chcel ostat chrumkavy a s nikym sa nechcel hadat (pricom ho nikto ani nenutil a nemusel sa vobec k situacii vyjadrovat, nebol to nikto z jeho ani z mojej rodiny). Od toho incidentu to slo uz s nami dole vodou, nepacilo sa mi, ze v tomto rozhodol za mna, akoby som bola nejake male decko, a coskoro nato som sa s nim rozisla.