Ako zmieriť s rozchodom po 6 rokoch vzťahu?

d_m123
23. júl 2019

Ahojte, chcem sa vas spytat dievcata, mozno ste si prešli tym istým, cim prechádzam prave ja. Prave sa rozchádzame s priateľom, boli sme spriaznene duše 6 rokov, uz pred rokom mi strasne ublizil a teraz uz viem, ze som nemala dat dalsiu sancu... Ale velmi som sa zamilovala a on mi opat sialene ublizil a viem, ze si nezasluzi zenu ako ja. Ale hrozne to boli, stale mam pocit, ze je pre mna najkrajsi, ze mal vsetko, co som chcela, aby muz mal. A bojim sa, ci sa este niekedy dokazem niekomu otvorit, ci opat niekto dokaze byt pre mna tak “dokonaly” a este lepsi. Prosim poraďte mi, co ste robili v takej situacii. Dakujem

nika3136
23. júl 2019

Teraz z teba hovorí strach, nezvyk, sklamanie. Nebudem tvrdiť, že naňho naveky zabudneš, podľa mňa nie. Ja som sa rozišla pred 6timi rokmi a stále si naňho spomeniem, to svedčí o tom, že som ho mala skutočne úprimne rada.
Ale dokážeš opäť milovať, dokážeš byť šťastná, o to sa neboj 🙂

lujza123
23. júl 2019

@d_m123 nic, poplac si, chod sa opit s kamoskami, zbehni ku kadernicke..to je taka prva pomoc pri porozchodovom smutku. ...
Najdi si nejaky kurz, sport prihlas sa na nejaky zazitkovy ci sebarozvojovy pobyt. Zacni si uzivat slobodu, zacni robit co si s priatelom nemohla...nemal rad hory? Tak chod na turistiku. Nechcel ist do nakupneho centra? Tak vezmi kamosku a flakajte sa tam aj cely den. Neznasal romanticke filmy? Narob doma pukance a pozri si nejaku fajn romantiku..
Hlavu hore, rozchod boli vzdy aj ked ho clovek sam iniciuje. Ale to prejde

punka24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona92101
23. júl 2019

@d_m123 zazila som nieco podobne,po 7 rokoch sme sa so snubencom rozisli,jeho rodina doteraz aj po 5 rokoch namna kyda..mne pomohlo uvedomit si ze nebol jediny na svete a niekde je premna niekto lepsi kto si ma bude vazit a uprimne milovat.pomohla zmena prostredia,pretriedenie kamaratov a hlavne myslenia,dokonca som odisla z mesta.trvalo to rok ale potom som stretla cloveka ktory mi zahojil bolave srdce a zabudla som na vsetko zle..a je to moj terajsi manzel. Neboj sa,chce to zmenu a vydrzat hlavne.drzim palce

d_m123
autor
23. júl 2019

@simona92101 dakujem pekne za krasne slova

d_m123
autor
23. júl 2019

@lujza123 dakujem pekne za pomoc a ochotu

d_m123
autor
23. júl 2019

@nika3136 dakujem za odpoved a nadej

sylvia002111
23. júl 2019

@d_m123
posli mi svoju emailovu adresu do internej posty. Poslem Ti word subor tejto knizky, precitaj si ju, pomoze.

sylvia002111
23. júl 2019
iwka_77
23. júl 2019

všetko to chce čas. Ono sa to spraví, aj keď je pravda, že zo začiatku tie pocity sú všelijaké, ale to prejde. A začneš vidieť všetko reálnejšie a uvedomíš si časom, že tento krok bol potrebný pre teba aby si mohla byť šťastná a posunúť sa v živote ďalej 😉

77vera771
23. júl 2019

@d_m123 napis mi do IP mozeme pokecat aj ja tym teraz prechadzam

zmysel
23. júl 2019

Lásku poznáš jizvou.

habibim
23. júl 2019

@d_m123 bývalý ma oklamal, vyspal sa s druhou, zrazu bola tehotná, 4 dni pred Vianocami som sa o tom dozvedela a ukoncila to.. Veľké sklamanie, nervy, zanevretie na celý svet.. Následne na to som šla v lete na dovolenku k moru, tam som sa v posledný večer zoznámila s milým mužom, cudzincom, ani neviem prečo som mu dala moje t.c. Každý deň mi volal písal 3 mesiace vkuse až sme sa znovu stretli, prišiel za mnou na svk potom ja k nim a takto na striedačku.. Keď sme sa v jeden moment rozprávali o bývalých vzťahoch on mi na ten moj povedal, že sa môžem bývalému poďakovať, že to urobil, lebo keby to neurobil, tak by sme sa my dvaja vôbec nestretli... Momentálne bolo pred mesiacom 9 rokov co sme manželia a mame spolu krásnu 7r. dcérku a 2 mesačného synčeka.. Takže len dobrá náhoda a čas všetko vyliecia.. Držím palce

d_m123
autor
23. júl 2019

@habibim dakujem velmi pekne ❤️ Krasne napisane

d_m123
autor
23. júl 2019

@iwka_77 dakujem pekne za spravu

orima
29. júl 2019

@sylvia002111 Môžem aj ja poprosiť? Ďakujem krásne

sylvia002111
29. júl 2019

@orima
Posli mi o internej posty nejaky email, kam Ti word subor mozem poslat. A dufam ze knizka pomoze 🙂

kvetinka75
29. júl 2019

@d_m123 no 6 rokov je dlhá doba, ale keď ťa sklamal tak idálny asi nebude. Nechaj to na čas, ešte je to čerstvé, vtedy je to najhoršie. Ak sa ti dá, venuj sa tomu, čo ťa baví, choď medzi ľudí a nikdy nevieš čo prinesie budúcnosť. Veľa šťastia prajem

d_m123
autor
7. aug 2019

@kvetinka75 ďakujem ❤️

minarikova1
14. okt 2023

@sylvia002111 Dobrý deň, čítam komentare k rozchodu s partnerom a natrafila som na Vašu správu o pomoci s knihou od D.Wolf, prosím, je možné ju aj mne poslať do word, ako ponúkate pisatelke správy, i keď je to z r 2019, ale za pokus to stojí, veľmi ma to oslovilo, partner ma opustil po 40 rokoch. Vopred ďakujem, s pozdravom Erika M. minarikova.erika@centrum.sk

sylvia002111
8. feb 2024

@minarikova1 Prepacte erika, az teraz som videla spravu. pise mi ze Vas email je neplatny, tak poslite nejaky spravny email.