Ako zistím, či môj brat stávkuje?

jovana4
21. mar 2013

Vyskytli sa vážne problémy v našej rodine, brat narobil dlhy a ja si myslím, že prehral peniaze v stávkach (príp. na automatoch). Samozrejme zatĺka... Dá sa nejako zistiť v stávkovej kancelárii podľa mena či stávkoval? Alebo je to anonymné? Ďakujem.

sissy27
21. mar 2013

@jovana4 žiaľ nezistíš to... nie takto ☹

nikolet_89
21. mar 2013

@jovana4 takto nie, mozno jedine, keby si zobrala jeho fotku a sla osobne do stavkovej co mate niekde pri dome, ci by neboli taky mily a nepovedali ti, ci tam brat chodieva, ze mate doma problemy a neviete ci je toto ta pricina...ja som tak chodievala volakedy koly mame a vacsinou mi vzdy povedali 😉 drzim palce

cecil36
21. mar 2013

@jovana4 nezistis to, moze si podavat aj cez mobil. A ziadna stavkova spolocnost ti nie je povinna podavat taketo informacie. Treba brata sledovat ako male decko, tam ide s kym je a potom zistis vela veci.

kikaba44
22. mar 2013

@jovana4 ja si myslím, že tie vážne problémy a kde tvoj brat stávkoval určite najrýchlejšie zistiš tu na MK a tu to za teba poriešime 😀 😀 😀

jovana4
autor
22. mar 2013

@kikaba44 patríš medzi tie uštipačné čo nemajú čo robiť a ku všetkému sa musia vyjadrovať? Všimla som si to aj pri iných témach, že máš tu potrebu...
Položila som jednu otázku a na tú som dostala odpoveď - čiže stávkovanie je anonymné, nič iné som nechcela "riešiť". Ďakujem dievčatá 🙂

kikaba44
22. mar 2013

@jovana4 ako vidím, ty sa od roboty nepretrhneš keď ti chýbajúce základné informácie ohľadom anonymity stávkovateľov poskytujú na MK. Nuž vymysli si lepšiu tému ak sa doma nudíš

nikolka2
22. mar 2013

@jovana4 Ahoj ,,ja ti poradim si ho odsleduj kde ho nohy zavedú ,,,podla mna to skor automaty budu ako tipovanie ...