AKo zistím či ma užívateľ na Facebooku zablokoval?

27. nov 2019

Ahojte. Ked som mala niekoho v priateloch a uz ho nemam a nemozem ho ani najst to znamena ze ma zablokoval?
Neda sa to niekde pozriet ze ci ma zablokoval? Dakujem

nevludna
27. nov 2019

Skus pozriet ci nemam s nim spravu v msg, ak hej, skus napisat a ono ti to napise, ze si bloknuta. Ale nemusel ta bloknut, mohol zrusit ucet. Nech niekto iny skusi pozriet na profil

mladenca
27. nov 2019

Pravdepodobne ta blokol, ked niekto zrusi ucet tak tam vidis meno a bez profilovky. Lebo Facebook natrvalo ucty odstranuje az po pol roku.

autor
27. nov 2019

@nevludna nemam spravu na msg. Ale neda sa mi ho najst ani v priateloch mojich priatelov ktorych mame spolocnych. A ked mu akokeby chcem napisat na msg tak mi ukaze ze boli ste priatelia na fcb. Ale nenajde mi ho nijako. Aj ked kliknem na kamosku co ho ma v priateloch tak najde vsetkych iba jeho nie.

mladenca
27. nov 2019

tak v tomto pripade ta ma isto v bloku :/

veronikaszabova
27. nov 2019

Blokol ta.
Ved popros niekoho, nech sa pozrie, ci mu ho vyhlada cez jeho profil. Ak hej, si bloknuta

autor
27. nov 2019

@veronikaszabova nasla som ho medzi mojimi priatelmi bez fotky
A ked kliknem na jeho meno tak ukaze ze ucet je deaktivovany

veronikaszabova
27. nov 2019

Tak zrusil ucet na FB

lindusss2016
27. nov 2019

Nehnevaj sa, ale to ozaj toto riesis? Ved ak si s tym clovekom mala predtym vybudovany nenaky vztah akehokolvek druhu, tak sa ho proste opytaj, kde je problem. Ak si nemala, tak nestalkuj 🙄

hanata
27. nov 2019

Deaktivoval si ucet, neblokol si ta.

autor
27. nov 2019

@lindusss2016 ale praveze ma poziadal vcera o priatelstvo a dnes ho nemozem najst

miadi
27. nov 2019

Kasli nanho mozno ta len chce poštuchat a zas zmiznut.

harmona
27. nov 2019

Je mozne, ze ta zablokoval. Ale co si z toho robis? 🙂

kliatana
27. nov 2019

Ak si ho nasla ako ucez deaktivovany tak siv pravdepodobne facebook zrusil :O

gabrielaaaa
27. nov 2019

@mladenca to je blbosť 😺ja som si zrušila a nenašlo áno moje meno noc😺a vymazalo mi skoro5000fotiek🙀

vilma7
27. nov 2019

Tak ťa zrejme zablokoval.