Ako získať stratenú dôveru?

20. máj 2023

Chcel by som vás poprosiť o názor - pomoc.
Zoznámil som sa som sa s jednou slečnou,respektíve ona so mnou. Som starší od nej.
Na začiatku,keď sme sa zoznámili,chcela vedieť koľko mám rokov a fotku ako vyzerám.
Ona mi poslala svoju fotku.
Keď že som už dlhšiu dobu sám,neveril som na zázraky,poprosil som mladšieho kolegu,
či ho môžem odfotiť a tu fotku som jej poslal.Nebral som to príliš vážne.
Lenže tá slečna to brala vážne a preto som sa k podvodu s fotkou priznal a
ospravedlnil som sa.
Doteraz ma to mrzí. Prepáčila mi to.
Písali sme si hlavne o hudbe.
Boli tam aj vzájomné sympatie.
Ja som sa do nej zamiloval,lenže ona mi neverí.
Raz miluje ona mňa,potom mi zas neverí.
Je to ako na hojdačke.

mirkava
21. máj 2023

No tak toto bolo od teba hnusné. Ja by som si s tebou už nepísala vôbec.

8aslan147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
21. máj 2023

Velmi podobny styl pisania ako v diskusii o divnych ludoch. Niekto sa asi velmi nudi😉

toskanka
21. máj 2023

Prepáč, ale čudní ste obaja. Už ste sa aj stretli? Ak nie, tak to už asi nechajte tak a nabudúce takéto veci nerob. Ja by som ti to napr. neprepacila.

lenkacanigova
21. máj 2023

No,mne sa stalo to isté,chlapik poslal fotku,namakany bol a po čase sa priznal,co ti poviem,v skutočnosti starý chlop na traktore a ze čo je na tom zle poslať foto cudzieho človeka 😄. Popravde celé zle. Klamstvo sa ti v živote nevyplatí, a ja osobne by som ti už neverila nikdy a v ničom

autor
21. máj 2023

@mirkava Mrzelo ma to aj mrzi.
@8aslan147 Snazim sa,aby sa opat vratila dovera do vztahu.
@kittykat22 Niekedy nie je moznost sa stretnut za 1-2 tyzdne,mozno su tam ine ,,veci" ktore to nedovoluju napr.vzdialenost.A zas je moznost niekedy klast otazky,ktore pri osobnom stretnuti,by sa jeden toho druheho neopytal.
@dskjhfdlkdjhl Tak to v ziadnom pripade.
@toskanka Preco by sme mali byt cudni?Nie,nestretli sme sa,ale je to v plane.
@lenkacanigova Mas pravdu,mrzi ma to.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
toskanka
21. máj 2023

@anonym Asi máte obaja malo skúseností vo vzťahoch, nechápem, ako sa dá zamilovať bez toho, aby ste sa vôbec stretli a keď sú tam už takéto podrazy z tvojej a pochybnosti z jej strany.

leskovael
21. máj 2023

To si teda píšete 1-2 týždne a už aj máte vzťah a milujete sa? Poslal si jej fotku mladšieho kolegu? To o koľko si od tvojej slečny starší? Lebo píšeš ako nejaký neskúsený 16 ročný chalan, resp baba.. Toto je zase taký nedeľný príbeh, že dovidenia.
Niekto musí byť určite za tieto diskusie platený, inak si to už neviem vysvetliť..

jaskolka
21. máj 2023

Tiež mi pripadate trochu zvláštni obaja. Ty jej pošleš cudziu fotku, ona ti prepaci, ale narušená dôvera, ale aj tak s tebou píše ďalej, ty sa zamilujes, ona torz, no potom sa od miluje a v podstate ste sa ani nestretli, len si píšete...koľko? Mesiac, dva? Ako sa dá vážne zamilovať cez písanie? Vôbec sa nepoznáte, len mate nejaký obraz o tom druhom, písmená znesú hocičo a ty si vlastne urobil hrubú chybu hneď na začiatku. Ja by, som ti už ani neodpísala na jej mieste a ešte ti aj pekne povedala, čo si myslím o takom klamstve.
Koľko máte rokov? Toto ešte tak pubertiakom sa, dá tolerovať, ale dospelí ľudia už trochu inak sa majú správať.

chiccco
21. máj 2023

Este ste sa ani nevideli a uz sa milujete ? Kolko máš 15 a ona 10? Lebo ja ked som mala 10 som milovala Sagvana Tofi 😅

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. máj 2023

@elizabet173 Vzdialenost sa da vyriesit napriklad aj prestahovanim,v tom nevidim problem.
@leskovael Piseme si povedzme viac ako 3mesiace.Vek o generaciu starsi.
@jaskolka A preco by sa nedalo zamilovat?
@jabadabadu
@kittykat22 Stretnutie je v plane.

guliver19
21. máj 2023

Cudak a cudacka

tanyag
21. máj 2023

vzťah? aký vzťah? 🤭🤭🤭 veď medzi vami nič nie je...zamilovať sa virtuálne do niekoho, koho si nevidel, nepoznáš...paráda...úplne úžasny život 😂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guliver19
21. máj 2023

Nemozu jasne. Vy ste cudni
Ini mecudni😄

autor
21. máj 2023
monikkatt
21. máj 2023

Preboha ved si viac si od nej o 28 rokov starsi.. co by s tebou robila? A ty s nou? Je to mlada baba, nechaj ju, ma cely zivot pred sebou.. ty si hladaj seberovnu
A to s tym klamstvom s fotkou radsej nekomentujem

cervenaruza123
21. máj 2023

No online pisanie, to je vzdy take neiste a nemate sancu sa spoznat. Ved si piste dalej, cez internet sa dovera ani vybudovat neda. Je to ine, ked si clovek moze rozmysliet co napise, nevidime reakcie a mimiku toho druheho. Aj osobne vyzarovanie sa cez klavesnicu preniest neda. Piste si dalej a ked sa stretnete, uvidite ake to bude. Mozno si budete nazivo navzajom aj nesympaticki. Fotky tak ci tak nikdy neodrazaju realitu. Staci dobry uhol na fotke a uz to moze vyzerat inak ako v realite.
A ked si budete sympaticki a pociti, ze ti moze doverovat, tak vyriesene. Ale dovera sa cez internet budovat neda.

toskanka
21. máj 2023

Ty konečne dospej, tento úlet s fotkou mladšieho kolegu bol asi prejav neskorej puberty... prijmi svoj vek, všetci prirodzene starneme, nájdi si rovesníčku, s ktorou budete rozjimat nad hudbou a toto mladšie dievča prenechaj vhodnejsim kandidátom na vzťah.

autor
21. máj 2023

@monikkatt
@toskanka Preco nemozu byt dvaja ludia stastni?
Za to ze je jeden z nich starsi?

toskanka
21. máj 2023

Mne sa zdá, že ty ju uhanas. Na začiatku píšeš, že chcela vedieť, koľko máš rokov a ako vyzeráš. Povedal si jej pravdu, koľko máš rokov? Očividne to bolo pre ňu dôležité.

autor
21. máj 2023

@guliver19 Preco by sme mali byt cudni? Nemozu byt predsa vsetci ludia rovnaki.

autor
21. máj 2023

@toskanka Ano uz vie kolko mam rokov.

toskanka
21. máj 2023

Čo to znamená, že UŽ vie? Ty si jej aj v tomto na začiatku klamal?

autor
21. máj 2023

@toskanka Ked som jej poslal ,,fotku" mladsieho kolegu,asi si nemyslela ze ma 53.

toskanka
21. máj 2023

Pokiaľ otázku veku bagatelizuje rovnako ako aj ty, tak vo vzťahu asi nehľadá rovnocenneho partnera, ale druhého otca. Sorry za úprimnosť.