Ako získam späť dievča, ktoré sa so mnou rozišlo?

patinkoo
31. jan 2016

ahojte,potrebujem pomoc :/ ako mam ziskať dievča ktore sa so mnou rozišlo len preto že som napisal devčatu ktore nema rada? :/ už ani o mesiac a bude tomu rok a kedže je prva s ktorou som takto dlho tak je neskutočne tažke sa od nej odlepiť :( čo myslite?prejde ju to? Hlavne dievčata,poradte čo by som mal robit,či kvety alebo čokoladu kupit .Dakujem

juhseverzapad
31. jan 2016

Kvety, čokoláda a otočený telefón s vymazaním číslom tej druhej.

99zuzula
31. jan 2016

Najskor si oprav toto:
Profil - zmen udaje v profile - pohlavie : muz - uloz!
Alebo si lesba?

winchestergirl
31. jan 2016

Koľko máš rokov? 🙂 Je to naozaj asi celkom dôležitá informácia. Vzhľadom na to, že sa tvoja bývalá priateľka urazila ako malé decko za niečo úplne triviálne čiže za prvé buď ste obaja ešte veľmi mladí a vidíte problém aj tam kde nie je, alebo za druhé chcela sa s tebou proste rozísť len hľadala zámienku ako vinu hodiť na teba. A je to rok čo ste ako spolu, či rok od rozchodu?

lintu
31. jan 2016

To mi príde také dosť infantilné rozchádzať sa s niekým za takú hlúposť. Čo to bolo za dievča? Prečo si jej písal? Ak to bolo niečo nevinné, situácia sa dala riešiť i s nadhľadom. Takých chvíľ, keď niekto s niekým bez problémov vychádza, no nám je ten človek nesympatický, ešte bude habadej. Z neznalosti podrobnejších informácií o danej situácií, nejdem držať stranu tebe ale ani tvojej priateľke. Ak máš pocit, že chyba sa stala u teba, tak sa skús trochu povtierať. Ospravedlň sa, dones jej nejaký darček, zaujímaj sa.... Ale všetko samozrejme s mierou. Ak chyba nastala na jej strane, za urazeného by si mal byť ty. Počkaj. Ak jej na tebe niekedy záležalo, ona sa vráti. A ak nezaberie jedno ani druhé, tak to nechaj tak. Pravdepodobne to necítila rovnako ako ty. Príde ďalšia a bude to lepšie 😉

bonaqa2013
31. jan 2016

načo ti je takáto slečna čo sa uráža pre hlúposti. Prebolí a nájdeš si lepšiu, krajšiu... 🙂 🙂 🙂

vbu
31. jan 2016

mal si ju poriadne vyprasit...potom by ta urcite nenechala 🙂

qidko
1. feb 2016

@99zuzula Vadilo by kebi aj bola lesbicka?

qidko
1. feb 2016

@99zuzula Chyba keby sorry🙂🙂🙂

99zuzula
1. feb 2016

@qidko jasne ze nevadilo, ja mam lesbicky rada. Ale pise v muzskom rode, profil zensky, tak je to take divne. Asi je to nejaky hermafrodit 😁

qidko
1. feb 2016

@99zuzula Mozno je to len zalubeny tinedzer ktory je sklamany a sam si nevie rady tak napisal tu a mozno je tak zmeteny ze pise profil ako dievca lebo si mysli ze tu pisu len zeny a pomyli sa

opica_skorica
2. feb 2016

@patinkoo Čo si vlastne napísal tej druhej??